poniedziałek, 19 grudnia 2016

Poniedziałkowe - 8 przesyłek/paczek firmowa (kurierska), autografowe, instytucyjne i firmowa - w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 19.12.2016r. BARDZO DOBRY GADŻETOWY DZIEŃ Witam Was w ostatnim przedświątecznym tygodniu, pewnie nie macie za wiele wolnego czasu jak to przed świętami bywa (mnie też czekają jeszcze porządki) ale jak to zawsze bywa udaje mi się wygospodarować troszeczkę wolnego czasu dla Was na nowy wpis na blogu.

MOJA MAŁA CHOINKA:


Wiem że moją choineczkę już Wam w piątek pokazywałem ale wczoraj udało mi się zrobić ładne zdjęcie i chciałbym je Wam dziś pokazać:

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to około godziny 10:45 miałem odwiedziny niespodziewanego kuriera, choć spodziewam się paczki kurierskiej z innej firmy to mam nadzieje że ta oczekiwana pojawi się ona dziś lub jutro. W poniedziałki jak to zawsze bywa nie mogło zabraknąć mojego ulubionego listonosz, który dziś miał dla mnie aż 7 nowy przesyłek - łączna suma na dziś to 8. Co do pozytywów to nie pojawiło się nic nowego z urzędów, instytucji i firm ale za to otrzymałem miłą informacje o wygranej w pewnym konkursie i mam nadzieje że jeszcze w tym tygodniu będę mógł zaprezentować Wam ciekawą nagrodę - o tym już wkrótce 😊
Co wy na to żeby od razu przejść do prezentacji dzisiejszy 8 przesyłek/paczek ? Nie widzę sprzeciwów więc od razu biorę się do pracy 3,2,1 START...

Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z pewnej branży.
A w pierwszej paczce było:
- 3 duże notesy,
- 8 długopisów (po 2 do każdej smyczki),
- 4 smyczki,


Druga koperta jest od Barbary Kurdej-Szatan.
Barbara Kurdej-Szatan - polska aktorka teatralna i telewizyjna oraz wokalistka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów. W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W 2014 dołączyła do obsady serialu TVP2 M jak miłość. Tego samego roku zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do którego nagrała również utwór o tym samym tytule, w duecie z raperem Liberem. Od 5 marca 2016 roku prowadzi dziewiątą serię programu Kocham Cię, Polsko!. Od jesieni 2016 roku będzie współprowadzącą siódmej edycji programu The Voice of Poland.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem i dedykacją od Barbary Kurdej-Szatan,


!!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!! 

Trzecia przesyłka jest od Doroty Szelągowskiej.
Dorota Szelągowska - polska dziennikarka, scenarzystka, projektantka wnętrz. Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, prowadząc program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą. Potem prowadziła m.in. Polskie lato w TVP1, Pytanie na śniadanie w TVP2, Dietosferę w Kuchni TV. Obecnie jest gospodarzem programu Dach nad gwiazdami, hotelove' oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+. Jako scenarzystka współpracowała z TVN przy produkcji Mojej krwi i Tańca z gwiazdami oraz Dzień Dobry TVN. Pracowała jako scenarzysta i reżyser przy produkcji kilku teledysków m.in. Doroty Miśkiewicz, Tomka Makowieckiego. Była szefem produkcji pierwszej edycji festiwalu TOPtrendy. Pisze m.in. do „MALEMEN”, „Pani”, „Olivii” i „Polska The Times”. Jest projektantką wnętrz, oraz współwłaścicielką firmy "ManiaEvent". Wspólnie z matką Katarzyną Grocholą napisała książkę pt. Makatka, która otrzymała nagrodę Róża Gali 2011 w kategorii literatura. Jest także prowadzącą różnych programów telewizyjnych takich jak: od 2014 program pt. "Dorota Was Urządzi" w stacji TVN Style, od 2016 ,,Polowanie na kuchnie" w stacji TVN Style i od 2016 program ,,Polowanie na mieszkanie" w stacji TVN. Oprócz tych osiągnięć sławna projektantka wnętrz prowadziła swoje 1-odcinkowe programy m.in. Weekendowe metamorfozy Doroty oraz Wielkanocne metamorfozy Doroty i fenomen, czyli program Dorota się urządza, w którym urządzała swój własny dom.

A w trzeciej przesyłce była:
- pocztówka z autografem i dedykacją od Doroty Szelągowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta koperta jest od kolejnej zagranicznej instytucji.
W czwartej kopercie było:
- pocztówka z autografem Pani Prezydent Litwy Dalia Grybauskaitė,
- list,


 !!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąta przesyłka jest od pewnej instytucji.
A w piątej przesyłce było:
- 3 rodzaje magnesów bo 3 sztuki czyli 9,
- 5 długopisów,


Szósta SUPER przesyłka jest od kolejnej dziś instytucji.
W szóstej SUPER przesyłce było:
- EXTRA metalowa piersiówka z domową nalewką pędzona przez prezesa z cukru i drożdży z dodatkiem ziół tybetańskich (pierwsza taka w kolekcji i na dodatek z nalewką 😀),
- 2 pendrive po 8 GB,
- różnokolorowe 4 długopisy,
- 2 smyczki,


Siódma przesyłka okazała się być nagrodą którą udało mi się wygrać od firmy Wiola - producenta przyczep.
A w siódmej nagrodowej przesyłce było:
- kalendarz potrójny na 2017r.
- smyczka,
- długopis,


Ósma i ostania na dziś przesyłka jest od firmy z branży motoryzacyjnej.
W ósmej i ostatniej przesyłce było:
- kalendarz książkowy na 2017r.,
- notes,
- breloczek,
- smyczka,
- długopis,

 
Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.