wtorek, 20 grudnia 2016

Wtorkowe - 3 koperty autografowe

Dziś jest 20.12.2016r. Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta 😀 Wczoraj wieczorem w telewizji słyszałem że te święta jeżeli chodzi o pogodę zapowiadają się bez białego puchu za oknem, tylko z temperaturą nieco powyżej zera i dużym zachmurzeniem - kurcze szkoda bo tak prawdę mówiąc to już nie pamiętam w którym roku mieliśmy białe święta 😌 


Pogoda pogodą a ja chciałbym się dziś Was zapytać o potrawy wigilijne. W szczególności chodzi mi o Karpia ponieważ bardzo go lubię. Czy wierzycie w przesądy i zostawiacie w swoim portfelu łuskę z karpia, mające w nadchodzącym roku przynieść szczęście i dostatek - nigdy tego nie robiłem i chciałbym się dowiedzieć czy komuś się ten przesąd się powiódł.Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki to dziś około godziny 13:05 od listonosza otrzymałem 3 małe koperty. Cały czas oczekuje kuriera (od firmy i nagroda) który mam nadzieje że jeszcze przed świętami się pojawią, jakby coś to oczywiście dopisze ją/je do dzisiejszego wpis OBSERWUJCIE UWAŻNIE 😀 Także dziś nie udało się otrzymać nowego pozytywów ale za to na mojej skrzynce mailowej pojawiło się dwa bardzo miłe maile: pierwszy z życzeniami świątecznym od pewnej instytucji DZIĘKUJE ZA PAMIĘĆ 😊 a drugi z informacją że: kolejna instytucja nie posiada w tej chwili gadżetów, ale jak coś się pojawi to oczywiście wyślą je na mój adres.

Myślę że starczy tego mojego rozpisywania się i od razu przejdę do tego co najbardziej lubicie czyli prezentacji dzisiejszych 3 tajemniczych koperty od listonosza 3,2,1 JEDZIEMY...

Pierwsza koperta jest od Adama Małysza.
Adam Małysz - polski skoczek narciarski, kombinator norweski, multimedalista olimpijski, najbardziej utytułowany zawodnik w historii indywidualnych konkursów mistrzostw świata w skokach narciarskich, najlepszy polski sportowiec pierwszej dekady XXI wieku, kierowca rajdowy, od października 2016 roku pełni funkcje dyrektora koordynatora kadry narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norwerskiej w Polskim Związku Narciarskim. Jeden z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich w historii. Czterokrotny medalista olimpijski, czterokrotny indywidualny mistrz świata, czterokrotny (w tym trzykrotny z rzędu) zdobywca Pucharu Świata, zwycięzca 39 konkursów Pucharu Świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, trzykrotny zwycięzca Turnieju Nordyckiego, trzykrotny triumfator Letniego Grand Prix, zwycięzca Turnieju Czterech Narodów, zdobywca Pucharu KOP, dwudziestojednokrotny zimowy mistrz Polski osiemnastokrotny letni mistrz Polski, były rekordzista Polski (230,5 m) i były współrekordzista świata w długości skoku narciarskiego (225 m). Czterokrotnie wybierany najlepszym sportowcem Polski. Trzykrotnie odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wybitne osiągnięcia sportowe Orderem Odrodzenia Polski. Honorowy obywatel miasta Zakopanego. Po sezonie 2010/2011 zakończył karierę skoczka narciarskiego a następnie rozpoczął starty w rajdach terenowych. W 2012 zdobył tytuł międzynarodowego rajdowego mistrza Polski i Czech. Trzykrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar. W kwietniu 2013 odniósł pierwsze w karierze kierowcy rajdowe zwycięstwo. We wszystkich 349 startach w Pucharze Świata w latach 1995–2011 zdobył łącznie 13070 punktów, punktując 307 razy, a 198 razy plasując się w pierwszej dziesiątce. Zawodnika tego cechowało mocne odbicie z progu i bardzo niska pozycja po jego przejściu. W latach 1995–1996 oraz 1999–2004 skakał na nartach słoweńskiej marki Elan (w międzyczasie w latach 1996–1998 skakał na nartach francuskiej marki Rossignol), potem, do końca kariery, skakał na nartach austriackiej marki Fischer. W Wiśle znajduje się skocznia duża HS134 nazwana imieniem Adama Małysza.

A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografem Adama Małysza,


!!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga koperta jest od Rafała Wilka.
Rafał Wilk - były polski żużlowiec, trener żużlowy, sportowiec niepełnosprawny; trzykrotny mistrz paraolimpijski z Londynu (2012) i z Rio (2016) w handbike'u; dwukrotny mistrz świata z Kanady 2013; Mistrz świata z Greenvill 2014 USA jazda na czas; dwukrotny mistrz świata z Nottwil Szwajcaria 2015; kawaler Orderu Odrodzenia Polski.

W drugiej kopercie była:
- pocztówka z autografem Rafała Wilka,


   !!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!! 

Trzecia i ostatnia na dziś koperta jest od Karela Gotta.
Karel Gott - czeski piosenkarz. Śpiewał m.in. przebój Lady Carneval i tytułową piosenkę do popularnej bajki Pszczółka Maja, do wersji czeskiej i niemieckiej (autorem muzyki obu przebojów jest Karel Svoboda). W 2006 w Jevanach pod Pragą, w dawnej willi piosenkarza zostało otwarte poświęcone mu muzeum, Gottland.

A w trzeciej i ostatniej kopercie była:
- również pocztówka z autografem Karela Gotta,

 

   !!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.