sobota, 24 grudnia 2016

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mam dla Was i waszych rodzin kilka miłych słów...

Piątkowe 2 przesyłki/paczki, nagrodowa (kurierska) i katalogowa - w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 24.12.2016r. Szczególny dzień Wigilia 😊 Tego dnia wieczorem wszyscy spotykamy się przy wspólnym stole, dzielimy się opłatkiem, kosztujemy potrawy wigilijne, rozpakowujemy prezenty, śpiewamy kolędy i jakoś nie byłbym sobą jakbym nie wspomniał o Kevinie 😁 a po Kevinie wszyscy szykujemy się do kościoła na Pasterkę.

Może dacie znać w komentarzach jaka jest wasza ulubiona potrawa Wigilijna ? Ja na przykład bardzo lubię karpia 😋 i barszcz z uszkami 😋 - jestem ciekawy waszych odpowiedz !!!


Jeżeli chodzi o wczorajszy dzień to jak już wiecie przesyłek i paczek było w sumie 3 (2 kurierskie i 1 od listonosza), jedna z nich okazała się być od firmy z którą parę dni temu nawiązałem współpracę na zasadzie recenzowania produktów (kto jeszcze nie zapoznał się z tym wpisem ZAPRASZAM). Więc podsumowując mam jeszcze dla Was paczkę i przesyłkę do zaprezentowania. POLECAM 😊 Co do pozytywów to jak na razie cisza w tej sprawie, ale zrozumiecie święta 😀 pewnie coś się ruszy po. Sam mam do wysłania kilka listów o autografy i zamierzam je wysłać dopiero po świętach aby teraz nie zaginęły 😏 

Dobra nie będę Wam już głowy zawracam i od razu zaprezentuje Wam moje wczorajsze 2 przesyłki i paczki 3,2,1 WESOŁYCH ŚWIĄT...

PS: Dziś również na blogu pojawi się kolejny wpis poświęcony Świętom Bożego Narodzenia - mam nadzieje że Wam się spodoba 
😀 ZOSTAWICIE KOMENTARZE 😀

Pierwszy SUPER wczorajszy prezent kurierski okazał się być nagrodą od firmy Autos - Oferująca części do ciężarówek, części do autobusów, przyczep i naczep. Posiada również niezbędne wyposażenie do serwisów samochodowych.

A w pierwszej prezencie kurierskim było:
- SUPER kalendarz na nowy 2017r. (na pewno znajdzie swoje miejsce u mnie na ścianie),

Przedstawiam Wam kalendarz kartka po kartce i miesiąc po miesiącu, ponieważ bardzo mi się podoba 😁:
 


!!! DZIĘKUJE BARDZO ZA NAGRODĘ I POZDRAWIAM !!!

Druga i ostatni na dziś prezent jest od Centrum Słodkiej Dekoracji "PAN" Sp. z.o.o. - producent i dystrybutor produktów, narzędzi i surowców dla nowoczesnych dekoratorni cukierniczych.

W drugim i ostatnim prezencie było:
- katalog produktów 2016/2017r. (który można zamówić na stronie internetowej firmy),


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.