czwartek, 2 lutego 2017

Czwartkowe - 3 koperty autografowe

Dziś jest 2.02.2017r. Witajcie w ten czwartkowy dzień, który można podsumować jednym zdaniem: jest szaro, buro i ponuro za oknem, przed południem w Siedlcach nawet pokruszył śnieg. Pogoda pogodą a ja mam dla Was coś nowego do zaprezentowania na blogu - ale to za chwilę !!!

Po wczorajszych 4 przesyłkach dziś około godziny 12:45 odwiedził mnie listonosz z 3 nowymi przesyłkami a właściwie kopertami. Chyba nie skłamię jak powiem że dzisiejszy wpis będzie należał do autografów. Co do pozytywów to w tej kwestii jak na razie cisza ale pracuje nad jednym projektem i mam nadzieje że w najbliższych dniach pojawi się dla mnie nowa przesyłka - szczegóły już wkrótce 😎

I jak dalej mam się rozpisywać czy od razu przejść do konkretów czyli prezentacji dzisiejszych 3 koperty. Nie widzę znaków sprzeciwu, więc zaczynamy 3,2,1 JAZDA...


Pierwsza koperta jest od Krzysztofa Ziemca.
Krzysztof Ziemiec - polski dziennikarz, prowadzący Wiadomości w TVP1. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, a także pracownię radiową polsko-amerykańskiego studium dziennikarskiego. W latach 1994–2002 pracował w Programie III Polskiego Radia, m.in. jako prowadzący audycję Zapraszamy do Trójki. Następnie przeszedł do stacji telewizyjnej TVN24, gdzie prowadził serwisy informacyjne i Magazyn 24 godziny. W latach 2004–2006 związany był z TVP1 jako prezenter Wiadomości oraz prowadzący programy publicystyczne Kwadrans po ósmej, Debaty Polaków i A dobro Polski?. Od września 2006 prowadził także Sygnały dnia w Programie I Polskiego Radia. Od października 2006 do października 2007 był prezenterem głównego wydania Panoramy w TVP2. Od 28 października 2007 do 16 lipca 2008 prowadził Puls Raport w TV Puls. W czerwcu 2008 uległ ciężkiemu poparzeniu w wyniku oblania się, wynoszoną w garnku z mieszkania, płonącą parafiną. Do prowadzenia Wiadomości w TVP1 wrócił w grudniu 2009. W 2010 w tej samej stacji prowadził programy publicystyczne Z refleksem i Polskie sprawy oraz program Niepokonani. Od stycznia 2011 do lutego 2012 był gospodarzem programu interwencyjnego Celownik, a od lutego 2011 razem z Markiem Zającem prowadził talk-show publicystyczny Mam inne zdanie. Jesienią 2011 został jednym z dwojga gospodarzy programu Prawdę mówiąc w TVP Info. Od września 2013 w tej samej stacji prowadzi rozmowy po głównym wydaniu Wiadomości, do 15 listopada program Dziś wieczorem, a od 16 listopada 2016 Gość Wiadomości. Od marca 2015 do lutego 2016 był gospodarzem programu Woronicza 17. W listopadzie 2012 został publicystą czasopisma „wSieci”, a we wrześniu 2013 gospodarzem programu Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM. Narrator w filmie dokumentalnym Jan Paweł II. Szukałem Was... (2011).

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Krzysztofa Ziemca,
- 2 pocztówki z autografami Danuty Holeckiej i Michała Adamczyka,

 !!! Dziękuje bardzo za zdjęcie i pocztówki z autografami oraz wsparcie moje kolekcji !!!

Druga koperta jest od stacji telewizyjnej Polo TV.
Polo TV - polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, wytwórni Lemon Records należącej do ZPR SA. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową. Poza teledyskami w ramówce obecne są programy rozrywkowe i relacje z imprez. Slogan stacji to Dobrze się nastaw!.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie i 2 pocztówki z autografami Edyty Folwarskiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie i pocztówki z autografami oraz wsparcie moje kolekcji !!!

Choć wysłałem 2 zdjęcia do Edyty Folwarskiej i drugiego prezentera to otrzymałem tylko jedno zdjęcie + 2 pocztówki.
  
Trzecia i ostatnia na dziś koperta jest od Krystyny Guzik.
Krystyna Guzik - polska biathlonistka, wicemistrzyni świata w biegu pościgowym z 2013 roku.
W wieku 14 lat rozpoczęła trenować biathlon jako uczennica Szkoły Podstawowej w Czerwiennem, będąc wówczas zawodniczką miejscowego UKS. Od roku 2003 regularnie reprezentuje Polskę na zawodach międzynarodowych. Trzykrotna medalistka (dwukrotnie złoto w sprincie 7,5 km: indywidualnie i drużynowo oraz brąz w drużynowym biegu patrolowym na 15 km) zimowych światowych wojskowych igrzysk sportowych w Dolinie Aosty (2010). 10 lutego 2013 r. zdobyła srebrny medal w biegu na dochodzenie biathlonowych mistrzostw świata w Nowym Mieście na Morawach. Jest to drugi w historii medal mistrzostw świata dla polskiego kobiecego biathlonu (po brązie w biegu drużynowym w 1993), a pierwszy w konkurencji indywidualnej. W 2017 roku podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Dusznikach-Zdrój, wraz z mężem Grzegorzem zdobyła brązowy medal w super-mikście. Jest żołnierzem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w stopniu wojskowym kaprala. Krystyna Guzik mieszka we wsi Czerwienne, jest studentką studiów III stopnia AWF im. J. Kukuczki w Katowicach i członkinią przyuczelnianego AZS-AWF Katowice. Zna trzy języki obce: rosyjski, niemiecki i angielski.

A w trzeciej kopercie było:
- 2 pocztówki z autografami Krystyny Guzik,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze: