czwartek, 9 lutego 2017

Czwartkowe - 6 przesyłek, autografowych i urzędowo/zagraniczna

Dziś jest 9.02.2017r. Witam Was w ten czwartkowy zimowy dzień. Temperatura za oknem chyba trochę odpuściła i teraz w ciągu dnia na mojej stacji pogody jest -5,4 w Siedlcach. Dziś rano odkryłem że mój storczyk na parapecie dość wcześnie wyczuł wiosnę i wypuszcza nową łodygę - jak pojawią się kwiaty to zrobię zdjęcie i dodam na bloga OK.

PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA W SIEDLCACH:
W tą sobotę 11 lutego w Siedlcach zostanie nadana nazwa ronda przy ulicy Torowej i Ziuty Buczyńskiej (obok Wiaduktu Łukowskiego), zostanie także odsłonięta pamiątkowa tablica poświęcona senatorowi Zbigniewowi Romaszewskiemu. Wydarzenie ma poprzedzić Msza Święta w Siedleckiej Katedrze o godzinie 9:30 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy. Na uroczystości ma także przybyć zaproszony Prezydent RP Andrzej Duda.

Fajnie będzie zobaczyć Prezydenta RP na żywo i może uda się zdobyć także autograf - zobaczymy 😏


PREZENT NA URODZINY:
W tą niedziele o godzinie 16:15 stuknie mi równe 24 lata. Z tej okazji zachęcam Was po raz kolejny o pomoc przy zorganizowaniu wirtualnego prezentu na moje urodziny. 

Bardzo chciałbym od Was dostać 100 - lajków fanpage'a bloga na moje urodziny (82 lajków - stan na dzień 9 luty).
?!?! POMOŻECIE ?!?!

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to w sumie od mojego ulubionego listonosza otrzymałem 6 nowych przesyłek. Jutrzejsze gadżety potraktuje jako prezent na moje urodziny - więc liczę na większą liczę na jakieś fajne przesyłki i paczki 😎 Co do pozytywów to dziś cisza w tym temat, zobaczymy co przyniesie nowy piątkowy dzień.

To co prezentujemy nowe przesyłki ? Jeżeli tak to ZACZYNAMY 3,2,1 JEDZIEMY...
PS: Jeden niedźwiadek dość wcześniej wybudził się ze swojego snu zimowego i mnie zaczepia. Chciałby wszystkich przyjaciół bloga, fanów i czytelników POZDROWIĆ i życzyć miłego dnia 😊


Pierwsza SUPER koperta jest od Patrycji Jabłońskiej autorki bloga "Autografy Patrycji Jabłońskiej", która postanowiła sprzedawać swoje zdobyte autografy. Dzięki temu moja kolekcja autografów zostanie uzupełniona o nowe podpisy długo przez mnie oczekiwane DZIĘKUJE PATRYCJA 😀

Pełna lista autografów jakie dysponuje Patrycja na sprzedaż jest tutaj LINK 
ZAPRASZAM
Kontakt do Patrycji:
- Facebook: LINK
- Mail: jablonska123@onet.pl

😎 Miła kontakt i szybka wysyłka  - 100 % POZYTYW 😎

A w pierwszej kopercie było:
- 9 zdjęć z autografami między innymi od: Bronisława Cieślaka, Piotra Gąsowskiego, Joanny Jabłczyńskiej, Julii Kamińskiej Bartosza Kasprzykowskiego,  Radosława Liszewskiego, Łukasza Piszczka, Beaty Tadli i Cezarego Żaka,


Druga koperta jest od Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
Małgorzata Kidawa-Błońska - polska socjolog, producentka filmowa, polityk. Od 2005 posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2014–2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w 2014 rzecznik prasowy drugiego rządu Donalda Tuska, w 2015 rzecznik prasowy rządu Ewy Kopacz oraz marszałek Sejmu VII kadencji, od 2015 wicemarszałek Sejmu VIII kadencji.

W drugiej kopercie była:
- mała pocztówka z autografem Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia duża przesyłka jest od Rafała Sonika.
Rafał Sonik - polski przedsiębiorca i kierowca rajdowy, startujący na wszędołazach (quadach) w rajdach terenowych, zwycięzca rajdu Dakar, czterokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro (w klasie 2K – quady z napędem na tylną oś).

A w trzeciej dużej przesyłce było:
- kalendarz z autografem Rafała Sonika,


!!! Dziękuje bardzo za kalendarz z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta przesyłka przyszła z zagranicy od braci: Bob Bryan i Mike Bryan.
Bob Bryan - amerykański tenisista, mistrz szesnastu turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej (Karierowy Wielki Szlem i Niekalendarzowy Wielki Szlem) i siedmiu w grze mieszanej, czterokrotny triumfator ATP World Tour Finals w grze podwójnej, lider rankingu ATP w grze podwójnej, złoty medalista igrzysk olimpijskich z Londynu (2012) oraz brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu (2008) w grze podwójnej, zdobywca Pucharu Davisa 2007 wraz z drużyną Stanów Zjednoczonych. Brat bliźniak Mike'a Bryana, z którym współtworzy parę deblową.

Mike Bryan - amerykański tenisista, mistrz szesnastu turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej i czterech w grze mieszanej, czterokrotny triumfator ATP World Tour Finals w grze podwójnej, lider rankingu ATP w grze podwójnej, złoty medalista igrzysk olimpijskich z Londynu (2012) oraz brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu (2008) w grze podwójnej, a także brązowy medalista igrzysk z Londynu w grze mieszanej, zdobywca Pucharu Davisa wraz z drużyną Stanów Zjednoczonych. Jego partnerem deblowym jest brat bliźniak, Bob Bryan.

W czwartej przesyłce było:
- wspólne zdjęcie z autografami: Bob i Mike Bryan,


 !!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąty list jest od pewnego nadawcy.
W piątym liście było:
- 4 duże i 8 małych naklejek od "Monster Energy",


Szósta i ostatnia koperta na dziś jest od pewnego zagranicznego miasta.
A w szóstej kopercie było:
- list,
- przypinka (PIN) na igle, która w czasie wysyłki została uszkodzona (ale mam nadzieje że da się ją doprowadzić do ładu) - kolejna 1521 w kolekcji !!!


Informacja:
Jak widzicie kolejny dzień mija a u mnie na blogu królują przeważnie autografy. Może wolicie inne przesyłki np. z urzędów/instytucji/firm, ale tak bywa że wysyła się prośby tu i tak i przychodzą raz takie przesyłki a raz inne (nie zawsze wszystkie moje kolekcje są sprawiedliwie uzupełniane) - ja tam się cieszę z każdej nowej przesyłki i paczki:


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz