środa, 1 lutego 2017

Środowe - 4 przesyłki, autografowa, instytucyjne i firmowa

Dziś mamy 1.02.2017r. Właśnie rozpoczął nam się drugi miesiąc 2017 roku a kolejne nowe przesyłki u mnie się pojawiają. Z samego rana miałem bieganiny, ponieważ musiałem zrobić jedno badanie lekarskie. Trochę jak się domyślacie mi się z tym zeszło, ale ostatecznie usłyszałem diagnozę - BĘDZIE ŻYŁ i jest wszystko OK - cieszę się bardzo 😀😁😀

Także dziś chciałbym Wam przedstawić między innymi: Plusha, małe i duże niedźwiadki, krówkę, pieska, małpkę, bociana, wiewiórkę i wiele innych czyli moją ekipę: urzędowych/instytucyjnych/firmowych maskotek reklamowych. Oto i one:


PS: Prawda że ładnie tak razem się prezentują 😁

Jeżeli chodzi o przesyłki to w okolicach godziny 13:30 odwiedził listonosz, który jak zwykle coś w swojej dużej torbie dla mnie znalazł - w sumie 4 przesyłki. Pocztexu i Kuriera ani widu ani słychu ale za to jak dobrze pamiętam to coś nowego z pozytywów się pojawiło - muszę przebadać dokładnie moją skrzynkę mailową 😁 Wczoraj także udało mi się porozumieć z jednym z nadawcą co do autografu - miejmy nadzieje że z pozytywną odpowiedzią (ale to się okaże jak zwykle w praniu) 😊

OK nie będę się już rozpisywał i od razu przejdę do prezentacji dzisiejszych 4 nowych przesyłek 3,2,1 DO DZIEŁA...


Pierwsza koperta jest od Małgorzaty Niemczyk.
Małgorzata Niemczyk - polska siatkarka, reprezentantka Polski, mistrzyni Europy z 2003. Komentator sportowy, trener siatkarski i samorządowiec. Posłanka na Sejm VII i VIII kadencji.

A w pierwszej kopercie było:
- pocztówka z autografem i pozdrowieniami od Małgorzaty Niemczyk,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga koperta jest od pewnej instytucji.
W drugiej kopercie było:
- pismo z odmową przesłania gadżetów promocyjno/reklamowych,


Trzecia przesyłka jest od kolejnej dziś instytucji.
A w trzeciej przesyłce znalazłem:
- bardzo ładny kalendarz potrójny na 2017r.,


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży ubezpieczeniowej.
W czwartej i ostatniej przesyłce było:
- drugi dziś kalendarz potrójny na 2017r.,
- wizytownik,
- 2 smyczki,
- 2 długopisy,
- 6 przypinek (PIN) po dwie w trzech kolorach, trzy idą do kolekcji a trzy na wymianę - kolejne od 1516 do 1518 w kolekcji !!!


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze:

  1. Te listy z odmowami mnie rozbrajają :D Dostałem kilka takich i nawet nie wiem co o nich myśleć. Jedni wydrukowali mojego maila ze swoją odpowiedzią w stylu "Nie możemy niczego wysłać", po czym wysłali pocztą. Geniusze :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też tak uważam, jeżeli nie mają tych gadżetów dużo to mogliby coś małego dorzucić choćby ulotkę lub pocztówkę a nie przesyłać same pisma.

      Usuń