czwartek, 22 czerwca 2017

Czwartkowe a właściwie środowe - 2 przesyłki/paczki, firmowo, urzędowe - w tym wizyta Kuriera

Dziś jest 22 czerwiec 2017r. Witajcie ponownie 😀 Co do nowych przesyłek i paczek dziś niestety nic nie mam dla Was nowego (bo jakoś nie widziałem listonosza aby chodził). Jak dobrze pamiętacie to pozostają nam dziś do prezentacji 2 z dnia wczorajszego. Dziś także wysłałem kilka/kilkanaście nowych maili z prośbami tu i tam - na razie cisza, ale zobaczymy może coś się pojawi na "+" 😊 Jakoś ostatnio jest mniejszy/większy kryzys w gadżetach, ponieważ gdzie się nie spytam to albo "nie produkujemy" albo "nic nie mamy na tą chwilę" - są także nadawcy pozytywnie nastawieni ale na takie namiary trzeba mieć szczęście 😉

MUZYCZNY AKCENT:
Chciałbym jeszcze na chwilę wrócić do imprezy, która odbyła się 18 czerwca w Siedlcach - mowa o I Disco Festival Siedlce. W związku że już jutro rozpoczynają się wakacje to trzymajcie ode mnie festiwalowe premiery od zespołów na te letnie chwile:

1) Basta - Razem w stronę słońca -> LINK
2) ByCity - Pokaż co mi dasz -> LINK
3) Enjoy - Mam plan na Ciebie -> LINK
4) Exaited - Dziś Ci to powiem -> LINK
5) Floow - Klimat Osiemnaście -> LINK
6) Focus - Ona wie -> LINK
7) Looks - Jak wolny ptak -> LINK
8) News - Nie jestem szpanerem -> LINK
9) Malibu - Ty jesteś naj ->LINK
10) Maxel - Kochaj mnie -> LINK
11) Thomas - Kocham Ciebie -> LINK
12) Quest - Niespotykana -> LINK
13) YzzY & Sequence - Pierwszy Raz-> LINK
14) Weekend - Kocham jej oczy -> LINK

NOWY OKAZ W KOLEKCJI:
Jaguar i nie chodzi mi o gatunek ssaka z rodziny kotowatych tylko o nowy okaz w mojej kolekcji motoryzacyjnej z tej właśnie marki. Konkretnie chodzi mi o model: Jaguara XJ, który prezentuje się następującą:


To co nie będziemy przedłużać i od razu przejdę do prezentacji moich wczorajszych dwóch nowych przesyłek i paczek 3,2,1 NO TO JAZDA...


Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z branży bankowej.
A w pierwszej paczce kurierskiej znalazłem:
- notes z gumką,
- długopis,
- 2 misie odblaskowe,


Druga i ostatnia na dziś koperta jest od Urzędu Gminy Nowe Miasto - Gmina wiejska w województwie mazowieckim, powiat płoński. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie ciechanowskim.
Siedziba gminy to Nowe Miasto.

 
Gmina Nowe Miasto jest malowniczym zakątkiem województwa mazowieckiego, jedną z 12 gmin powiatu płońskiego, wkomponowaną w Nadwkrzański Obszar Chronionego Krajobrazu oraz Zielone Płuca Europy. Gmina zajmuje powierzchnię 118,3 km2, obejmuje 37 miejscowości wchodzących w skład 33 sołectw oraz liczy około 4700 mieszkańców. Największą z miejscowości oraz siedzibą władz gminnych jest Nowe Miasto. Sąsiednie gminy to: Sochocin, Joniec (powiat płoński), Sońsk (powiat ciechanowski), Świercze (powiat pułtuski) i Nasielsk (powiat nowodworski). Największym atutem Gminy są  walory przyrodnicze – lasy stanowiące 30% jej powierzchni, Zalew Nowomiejski zajmujący obszar 31,6 ha oraz płynąca malowniczą doliną, tworząc piękne unikalne krajobrazy rzeka Sona, uregulowana tylko w części swego biegu. W gminie objęto ochroną obszary o szczególnych walorach krajobrazowych. Enklawy chronionej przyrody i naturalnego krajobrazu tworzą parki podworskie oraz pomniki przyrody – wielowiekowe dęby i głazy narzutowe.Wymienione walory oraz cisza, spokój i świeże powietrze stwarzają dobre warunki dla uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, konnej, wypoczynku przywodnego, wędkowania oraz lokalizacji zespołów zabudowy rekreacyjnej. Dysponujemy halą sportową, boiskiem do gry w piłkę. Latem zapewniamy strzeżone kąpielisko, a także możliwość uprawiania sportów wodnych. Gminny Ośrodek Kultury zapewnia atrakcje kulturalno-rozrywkowe, poleca bogaty księgozbiór, oraz dostęp do czytelni internetowej. Na terenie gminy znajduje się pięć gospodarstw agroturystycznych, które oferują znakomite potrawy regionalne, możliwość wędkowania, naukę jazdy konno, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego. Gmina ma charakter rolniczy z rozwijającą się małą i średnią przedsiębiorczością w szczególności w branżach: handlowej, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, stolarskiej oraz produkcji szerokiej gamy środków chemii gospodarczej.


W drugiej i ostatniej na dziś kopercie znalazłem:
- notes w zamykanym etui,
- odblask,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz