piątek, 23 czerwca 2017

Piątkowe - 2 koperty autografowe i autografowo/zagraniczne

Dziś mamy 23 czerwca 2017r. (ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO) Piątek, piąteczek, piątunio !!! W końcu dziś nadszedł ten dzień dwu miesięcznej laby dla uczniów i nie tylko. Od samego rana można było zauważyć uczniów odświętnie ubranych spieszących się na Zakończenie Roku Szkolnego do szkół. Wakacje wakacjami, ale jakoś teraz aura za oknem na to nie wskazuje - oby się to poprawiło na "+" 😎 Mi natomiast dziś listonosz dostarczył dwie nowe przesyłki, choć miałem plany przedstawić je Wam dopiero w poniedziałek to zrobimy to dziś - po co robić sobie zaległości 😉 Co do pozytywów to pewnie jak na razie mają wakacje i nic nowego się nie pojawiło - zobaczymy co przyniesie weekend i poniedziałek 😊

Dziś swoje 46 urodziny obchodzi Król Muzyki Disco Polo Zenon Martyniuk (Akcent). 

Z tej okazji jako główny administrator bloga "Gadżety na dobry dzień" chciałbym życzyć Zenkowi wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, samych HIT-ów oraz wielu, wielu fanów.


MUZYCZNY AKCENT:
Wczorajszy i dzisiejszy wpis w dużej mierze jest poświęcony muzyce - to przez to że rozpoczęły się nam wakacje 😀 Dziś także mam dla Was muzyczne trio, które miało swoją premierę na I Disco Festivalu w Siedlcach.

  BASTA & LOOKS & YZZY - Dziewczyna jak bomba 


😇 POLECAM 😈

Nie mam dziś za dużo wolnego czasu więc chyba się nie obrazicie jak od razu przejdę do prezentacji dwóch nowych przesyłek na blogu 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza koperta jest od Sióstr Wajs & Stonoga.

Siostry Wajs & Stonoga - Dynamiczny, przebojowy i pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci w wykonaniu dwóch szalonych Sióstr WAJS i zespołu tanecznego STONOGA. Autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Dobra zabawa dla całej rodziny, wspólny taniec i śpiew oraz interaktywna rozrywka, która przeniesie wszystkie dzieci do świata zakręconej STONOGI! To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli, psotów i uśmiechu, bo każdy kto z kolorową Stonogą tańczy, śpiewa i gra, zawsze na swej buzi piękny uśmiech ma!A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografami Sióstr Wajs & Stonoga,


 !!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od drużyny hokejowej Vancouver Canucks.
Vancouver Canucks - kanadyjski klub hokejowy z siedzibą w Vancouver. Klub został założony w 1945 roku. W rozgrywkach NHL występuje od sezonu 1970. Nazwa klubu pochodzi od słowa "Canuck" – synonimicznego określenia Kanadyjczyka w języku potocznym. W historii występów w NHL drużyna 3-krotnie awansowała do finału Pucharu Stanleya. Wszystkie trzy finały „Canucks” przegrali – w 1982 roku musieli uznać wyższość New York Islanders, w 1994 – New York Rangers, a w 2011 – Boston Bruins. W ciągu 23 lat występów w NHL 3-krotnie byli mistrzami dywizji. W sezonie zasadniczym 2010-11 drużyna wygrała jedyny jak do tej pory Puchar Prezydenta (ang. Presidents' Trophy). Zespół posiada afiliację w postaci klubu farmerskiego w niższej lidze. Tę funkcję obecnie pełni Toronto Marlies w lidze AHL. W przeszłości taką drużyną była także Pensacola Ice Pilots w rozgrywkach ECHL.


Osiągnięcia drużyny:
- Mistrzostwo dywizji (9 razy): 1975, 1992, 1993, 2004, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013,
- Mistrzostwo konferencji (4 razy): 1982, 1994, 2011, 2012,
- Clarence S. Campbell Bowl (3 razy): 1982, 1994, 2011,
- Presidents' Trophy (2 razy): 2011, 2012,
- Finał Pucharu Stanleya (3 razy): 1982, 1994, 2011,

W drugiej i ostatniej kopercie było:
- 3 czyste pocztówki zawodników,
- naklejka,
- list,


 !!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: -,
Szczegóły: Czyste pocztówki,

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz