piątek, 13 października 2017

Piątkowe - 3 koperty z gwiazdami

Dziś mamy 13 październik 2017r. Witajcie w 566 poście na blogu oraz w piątek 13-stego 😀 - czy dla mnie ten dzień jest taki pechowy 😰😈 chyba nie 😀 Jakby faktycznie było to bym dziś nie miał dla Was nowych przesyłek do zaprezentowania na blogu. Choć może coś w tym jest bo dziś jak nigdy moja skrzynka mailowa od rana milczy 😐 pozytywów/negatywów BRAK...


I to na dziś tyle tego mojego rozpisywania się 😀😁 Czas zająć się tym co wy najbardziej lubicie 
3,2,1 ZACZYNAMY...

PS: Jak zwykle mile widziane są Wasze nowe komentarze i lajki na fanpage'u bloga 😉


Pierwsza koperta jest od zespołu Baflo.
Grupa Baflo - to czterech totalnie zakręconych facetów, którzy radość życia czerpią z występów dla publiczności. Grają głównie muzykę taneczną w którą z powodzeniem wplatają klubowe brzmienia. Inicjatorami powstania zespołu są perkusista Hubert (Hubo) i frontman Jarek (Strauss). W późniejszym czasie szeregi grupy zasilili klawiszowiec Mateusz (Mefju) i Krzysztof (DJ Presto). Zespół skupia się głównie na graniu własnych utworów które cieszą się popularnością o czym świadczy to, że kilka z nich przez długie tygodnie utrzymywały się w czołówce listy przebojów VIPO Disco Polo Hity znanej w kraju stacji o tematyce muzycznej POLO TV. Nie stronią też od znanych i lubianych coverów (nie tylko disco/dance) w ciekawych, nowoczesnych aranżacjach. W zależności od upodobań organizatorów koncert może składać się z wyłącznie autorskich utworów lub mieszanki utworów autorskich i coverów.


 Ich największy hit to piosenka "Ona jest taka piękna" 😎

A w pierwszej kopercie znalazłem:
- pocztówka z autografem od zespołu Baflo,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: FB,
Ile czekałem: 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga koperta jest od Barbary Kurdej Szatan.
Barbara Kurdej Szatan - polska aktorka teatralna i telewizyjna, wokalistka, prezenterka. Laureatka trzech Telekamer (2015, 2016, 2017) dla najlepszej aktorki. Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów. W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Tego samego roku dołączyła do obsady serialu TVP2 M jak miłość. Ponadto, zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do którego nagrała również utwór o tym samym tytule, w duecie z raperem Liberem. Od 5 marca 2016 roku prowadzi program TVP2 Kocham Cię, Polsko!. Od 3 września do 26 listopada 2016 roku współprowadziła wraz z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem program TVP2 The Voice of Poland. Obecnie Basię można zobaczyć w serialu "W rytmie serca" (Telewizja Polsat) - jako pielęgniarka Maria Biernacka.


W drugiej kopercie była:
- pocztówka z autografem Barbary Kurdej Sztan,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

W swojej kolekcji posiadam już jeden autograf Basi. Ten dzisiejszych pochodzi z prośby, którą wysłałem na adres pewnego teatru i czekałem na niego dość długo (może dlatego że nie dodałem zdjęcia) - ale jak widać nie trzeba tracić nadziei że wysłany list z autografem wróci do mnie 😀

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: dość długo,
Szczegóły: Oryginał,

Trzecia i ostatnia na dziś koperta jest od Radosława Pazury.
Radosław Pazura - polski aktor, już na pierwszym roku dostał propozycję zagrania niewielkiej roli w filmie Jacka Bromskiego pt. 1968. Szczęśliwego Nowego Roku – studenta Rafała. To z kolei zaowocowało otrzymaniem głównej roli w filmie Juliusza Machulskiego pt. Szwadron. Półroczny okres zdjęciowy spowodował, że aktor przeszedł na indywidualny tok nauczania, dzięki czemu już po trzecim roku ukończył studia. W tym czasie zdążył jeszcze zagrać w kilku produkcjach filmowych, takich jak: Pożegnanie z Marią Filipa Zylberta, Oczy niebieskie Waldemara Szarka czy Nowe przygody Arsena Lupina Alaina Nahuma oraz obronił pracę magisterską i otrzymał tytuł magistra sztuki. Pracę dyplomową zaliczył rolami Jeremina w filmie Szwadron Juliusza Machulskiego oraz Clifa w przedstawieniu Miłość i gniew w reżyserii Krzysztofa Kolbergera. Przez cały okres swojej kariery tylko raz zagrał na deskach Teatru na Woli w sztuce pt. Cud na Greenpoincie w roli Punka. Zaistniał jednakże w ponad 20 filmach kinowych i telewizyjnych, w kilkunastu serialach i teatrach telewizji, grając główne oraz drugoplanowe role. Sporadycznie użyczał swojego głosu w dubbingu. Od 3 września do 19 listopada 2016 roku brał udział w szóstej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo w telewizji Polsat. Zajął 6. miejsce. Aktor wygrał piąty odcinek, wcielając się w postać Chrisa Rea i otrzymał czek w wysokości 10.000 zł, który przekazał Fundacji Kapucyńskiej. Prywatnie mąż aktorki Doroty Choteckiej.


A w trzeciej i ostatniej kopercie było:

- zdjęcie z autografem Radosława Pazury,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 3 miesiące i 11 dni,
Szczegóły: Oryginał,

 To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis zapraszam już wkrótce...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz