piątek, 6 stycznia 2017

Relacja foto z Czwartego Siedleckiego Orszaku Trzech Króli 2017r.


Witam Was Serdecznie w ten świąteczny piątkowy i mroźny dzień. Dziś mamy 6 stycznia czyli Święto Trzech Króli, z tej okazji tak jak wczoraj wspominałem mam dla Was foto relacje z Czwartego Siedleckiego Orszaku Trzech Króli. Oto i ona:

!!! ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MOJĄ FOTO RELACJE !!!

Centralne obchody Święta Trzech Króli w Siedlcach rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Świętego Stanisława w Siedlcach, pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Księdza Kazimierza Gurdy o godzinie 11:45.


Po Mszy Świętej wyruszy nasz Czwarty Siedlecki Orszak Trzech Króli z udziałem Trzech Króli: Kacpra, Baltazara i  Melchiora.


Wszyscy zebrani mogli otrzymać Śpiewnik Orszaku Trzech Króli 2017, książeczkę "Siedleckie Drzewko Życzeń" i tekturowe korony (których ja nie brałem):


A oto kilka zdjęć z Siedleckiego Orszaku:


Na zakończenie Orszaku Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda i Wiceprezydent Siedlec Anna Sochacka podziękowali wszystkim za przybycie oraz złożyli życzenia świąteczne dla wszystkich Siedlczan. W ostatniej części można było podzielić się opłatkiem oraz skosztować ciepłych potrawy:


Jeszcze do dzisiejszego wpisu mam dla Was mały BONUS w postaci trzech nowych zdjęć z cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" w zimowej aurze: Ratusza Miejskiego i Pomnika Świętego Papieża Jana Pawła II w Siedlcach:


To wszystko w tym moim wyjątkowym wpisie, miło mi że jesteście i wpadacie do mnie na bloga.

!!! TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO !!!