piątek, 20 stycznia 2017

Piątkowa - 1 paczka z nagrodą kurierska

Dziś mamy 20.01.2017r. Po wczorajszym bogatym w zdjęcia i przesyłki wpisie dziś mam dla Was trochę luzu, przecież i tak weekend przed nami 😀😎😀 Macie coś w planach czy tak jak ja będzie się kurować z przeziębienia.


PRZYPOMINAM:
W tą sobotę czyli jutro i niedziele mamy dzień babci i dziadka. Pamiętajcie o nich 😊 życzenia, kwiatki i czekoladki mile widziane 😉 Mi została tylko jedna babcia.


Jeżeli chodzi o dzisiejszy piątkowy gadzetowy dzień to w sumie otrzymałem tylko jedną paczkę od mojego bardzo miłego kuriera, która okazała się być nagrodą. W dalszym ciągu oczekuje również kolejnego kuriera ze wczorajszego pozytywu. Mimo że widziałem dziś listonosza to nic dla mnie nie miał - zobaczymy co przyniesie poniedziałek. Co do pozytywów to muszę Wam powiedzieć że dziś pojawił się jeden z pewnej instytucji, oczywiście nie obyło się także bez kilku negatywów - ale o tym jak najmniej.

To co prezentujemy paczkę tak czy nie ? Jeżeli tak to ZAPRASZAM 3,2,1 START...

PS: Jeżeli pojawi się zapowiadana paczka kurierska oczywiście dopiszę ją do dzisiejszego wpisu - obserwujcie bacznie 😎


Pierwsza i ostatnia na dziś paczka kurierska okazała się być nagrodą od firmy Votum S.A. Odszkodowania - jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą. Istotą działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności
w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych. Pozostający do dyspozycji klientów doradcy odszkodowawczy zapewniają profesjonalną obsługę prawną zarówno w postępowaniach polubownych, jak i na drodze sądowej. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań. Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,
a efektywność naszych działań potwierdza niemal 2 000 000 000 zł odszkodowań uzyskanych dla ponad 200 000 Klientów. Dziękujemy za zaufanie!A w pierwszej i ostatniej paczce nagrodowej było:
- duży bardzo ładny kalendarz na ścianę,
- zapach samochodowy,
- opaska odblaskowa,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.