sobota, 4 lutego 2017

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 1500-tny PIN

Dziś jest 4.02.2017r. Tak na dobry początek weekendu mam dla Was obiecany już wcześniej wpis z racji świętowania 1500-tnej przypinki (PIN) w mojej kolekcji. Jutro tak po niedzielnym obiadku lub wcześniej (nie wiem jak się wyrobię) będę miał dla Was kolejny nowy wpis dotyczący mojej urzędowej współpracy, którą nawiązałem w ubiegły poniedziałek - więcej już jutro 😎 

1500-tna przypinka (PIN):
Jak już pewnie wiecie w ten wtorek (31.01.2017r.) co właśnie minął w mojej kolekcji przypinek (PIN) pojawiła się ta upragniona wpinka numer 1500. Z tej okazji jak co "setkę" nowych PIN-ów mam dla Was tradycyjny już wyjątkowy wpis z tej okazji. Łącznie do dnia dzisiejszego (4.02.2017r.) posiadam wpinek 1518 i jestem otwarty na nowe PIN-y. Ostatni taki wpinkowy wpis z okazji 1400-tnej "setki" świętowaliśmy 26 października 2017r. Co do zdjęć kolekcji to zrezygnowałem ze zdjęcia grupowego PIN-ów, ponieważ ciężko jest je objąć wszystkie w kadrze. Ale za to trochę pogrzebałem w moim aparcie, pozmieniałem w ustawieniach i muszę przyznać kilka zmiana a wyszły na dobre i jakoś jest znacznie lepsza moich fotografii.

Kilka słów historii mojej kolekcji:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu dwóch lat udało mi się uzbierać wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Cieszę się że przez ten czas mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać tak imponującą kolekcję.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę.

Kontakt do mnie znacie mail: lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN) na dzień 04.02.2017r.:


!!! Czekam na nowe przypinki (PIN) do mojej kolekcji !!!