niedziela, 12 lutego 2017

Moje 24-urodziny i relacja z nadania rondu imienia Zbigniewa Romaszewskiego z udziałem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Siedlcach


Dziś jest 12.02.2017r. W ten niedzielny dzień wolny od pracy chciałbym Was zaprosić na mój wyjątkowy wpis, poświęcony dwóm okazjom: 1) Moje 24- urodziny, 2) Relacja z wczorajszego nadania rondu imienia Zbigniewa Romaszewskiego z udziałem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

!!! ZAPRASZAM NA MÓJ NOWY WYJĄTKOWY WPIS !!! 

😎 MILE WIDZIANE NOWE KOMENTARZE 😎
DAJCIE ZNAĆ CZY PODOBAJĄ WAM 
SIĘ TAKIE WPISY JAK TEN ?!?!

24-URODZINY:
Na początku trochę prywaty w postaci życzeń urodzinowych dla naszego administratora bloga, któremu dziś równo o godzinie 16:15 stuknie 24 lata:

Z okazji 24-urodzin cały zespół Bloga "Gadżety na dobry dzień" chciałby złożyć Łukaszowi Stańczukowi naszemu głównemu administratorowi Bloga: Wszystkiego to co najlepsze, zdrowia, szczęścia, sukcesów gadżetowych i prywatnych, wielu wielu super przesyłek i paczek oraz pomysłów na nowe wpisy na blogu. Samych miłych współpracy oraz ustawicznego i bardzo szybkiej rozwoju kolekcji: gadżetów, przypinek (PIN), autografów oraz małych modeli motoryzacyjnych.


 DZIĘKUJE BARDZO ZA ŻYCZENIA 😍

                                                           Łukasz Stańczuk 
główny administrator bloga "Gadżety na dobry dzień"


NADANIE IMIENIA RONDU W SIEDLCACH:
W dniu wczorajszym w Siedlcach odbyła się uroczystość nadania rondu imienia Zbigniewa Romaszewskiemu. Na uroczystościach jako gość honorowy był także obecny Prezydent RP Andrzej Duda, który pozytywnie odpowiedział na zaproszenie miasta.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9:30 Mszą Świętą pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy:


Centralna cześć uroczystości odbyła się już na rondzie przy zbiegu ulic: Torowej i Ziuty Buczyńskiej obok Wiaduktu Łukowskiego, które otrzymało imię Zbigniewa Romaszewskiego. Swoje przemówienia do zebranych osób wygłosili kolejno: Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski i Prezydent RP Andrzej Duda. Po czy zostało poświęcone rondo i odsłonięta pamiątkowa tablica (zdjęcie własnością strony www.siedlce.pl):


 A oto kilka zdjęć które udało mi się zrobić:

Po spotkaniu każda osoba miała okazje spotkać się osobiście z Prezydentem RP, porozmawiać, uścisnąć dłonie, zrobić sobie pamiątkowe selfi jak i otrzymać autograf (mi też udało się uścisnąć dłonie z Panem Prezydentem RP 😊): Na uroczystości była także obecna dość liczna grupa dziennikarzy Siedleckich mediów między innymi: TV Wschód, Tygodnik Siedlecki, Katolickie Radio Podlaskie, jak i tych ogólnopolski: TVP, TVN 24 (wóz transmisyjny) i Polsatu: 


Kolejnym punktem była wizyta Prezydenta RP w Muzeum Diecezjalny w Siedlcach/ul.Świrskiego, gdzie znajduje się obraz: Ekstaza świętego Franciszka El Greco oraz redakcji Katolickiego Radia Podlaskie. Prezydent spotkał się także z grupą kilkunastoletnich, polskich piłkarzy Pogoni Lwów.

Dalsze uroczystości odbyły się pod pomnikiem ŚP. Lecha Kaczyńskiego, gdzie Pan Prezydent oddał hołd i złożył kwiaty. Była także chwila dla zebranych osób na spotkanie z Prezydentem:


Prezydencka kolumna samochodów 
Film - LINK


Odjazd Prezydenckiej kolumny samochodów
Film - LINK

Cieszę się bardzo ponieważ pod pomnikiem ŚP. Lecha Kaczyńskiego w Siedlcach udało mi otrzymać mój pierwszy osobiście zebrany autograf i to jeszcze od Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dzięki czemu w swojej kolekcji mam pocztówkę z nadrukowanym autografem i na kartce oryginalny autograf:


!!! DZIĘKUJE ZA ZAPOZNANIE SIĘ Z MOIM NOWYM WPISIE !!!