środa, 15 marca 2017

Środowe - 5 przesyłek, autografowe, autografowa/zagraniczna i firmowe

Dziś mamy 15.03.2017r. Środa przywitała nas z rana pochmurna pogodą (nawet trochę pokropiło) ale teraz po godzinie 15:00 pojawiło się kilka (nawet więcej niż kilka) promieni słonecznych - musiałem aż przysłonić rolety ponieważ przez padające słońce w moje okno słabo widziałem w ekranie komputera. Tak jak już wspominałem wczoraj na fanpage'u bloga po mimo otrzymania trzech nowych przesyłek nie było nowego wpisu na blogu. A to za sprawą że wczoraj nie mogłem narzekać na nudę i po powrocie do domu nie miałem już siły na to aby coś dla Was napisać nowego - dziś tak jak obiecałem wszystko nadrobimy 😇😈😇

100 LAJKÓW FANPAGE'A BLOGA TUŻ TUŻ:
Cieszę się ponieważ jak możecie zaobserwować fanpage bloga bardzo dobrze się przyjął i od 11.07.2016r. ma już łącznie 94 waszych lajków. Ale ta liczba nie stoi w miejscu i cały czasu powiększa się na "+" 😊😀😊 - 5 polubień w tym tygodniu 🙆 DZIĘKUJE 🙌

Może może uda się uzbierać 100 lajków fanpage'a na 2 Urodziny Bloga (25 kwietnia)
😎 ZOBACZYMY 😎

!!! KTO JESZCZE NIE POLUBIŁ FANPAGE'A BLOGA NIECH TEN BŁĄD SZYBKO NAPRAWI !!!

PYTANIE DO WAS:
Jeżeli w swoich domach gdzieś w szafach, na strychach itp. w pracy lub gdzieś indziej znajdziecie coś z gadżetów Wam niepotrzebnego a chcielibyście kilka drobiazgów powierzyć do mojej kolekcji oczywiście że jest taka możliwość. 

Takie osoby zapraszam do kontaktu mailowe ze mną: lukasz700000@interia.pl

Dzisiejszy środowy gadżetowy dzień przyniósł mi 2 nowe przesyłki od listonosza + te 3 co otrzymałem wczoraj a dopiero dziś Wam je zaprezentuje - tak jak obiecałem !!! Z nowymi pozytywami jak na razie cisza, ale dziś po wysłaniu nowej partii maili z prośbami zaobserwowałem że cały czas na moim blogu są 2-3 Osoby online - więc jestem dobrej myśli 😀 Wczoraj przy okazji opłaceniu rachunków na Poczcie wysłałem także 6 nowych listów z prośbami o autograf dla gwiazd - mam nadzieje że teraz wszystko dojdzie do adresatów i nikt po drodze ich nie...

To jak będzie ? Opisujemy nowe przesyłki czy nie ? Bo chyba nie ma co się dalej rozpisywać !!! Jeżeli jesteście tego samego zdania co ja to ZACZYNAMY 3,2,1 GO...


Pierwsza koperta jest od Norberta Dudziuka bardziej znanego jako Norbi.
Norbi - polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny. Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn. W kwietniu 1998 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” (z czerwca 1997) zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku. Prowadził również teleturnieje Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej. W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk. W lipcu 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud” powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”, promującego region Mazur. Autor kompozycji Krzysztof „Dżawor” Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra „Petera” Wiwczarka z Vader oraz Pawła „Draka” Grzegorczyka z zespołu Hunter. W styczniu 2013 roku wystąpił gościnnie w utworze „Wiem, że Ciebie chcę” grupy Coolers.W dniach 6 - 20 marca 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Odpadł w trzecim odcinku, zajmując 10. miejsce. Jego partnerką taneczną była Nina Tyrka.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Norbiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: fb,
Ile czekałem: 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Cieszę się z tego autografu ponieważ Norbi wraz z zespołem Coolers należą do tych artystów, których udało mi się zobaczyć i posłuchać na żywo - koncert WOŚP 2016r. w Siedlcach: 


Druga koperta jest od Karoliny Dafne Porcari.
Karolina Dafne Porcari - polska aktorka, jako dziecko wyjechała z rodzicami do Włoch, gdzie zamieszkiwała osiemnaście lat w regionie Apulia. Następnie przeprowadziła się do Mediolanu, gdzie przez dwa lata studiowała literaturę oraz kierunek teatralny. Ostatecznie zdecydowała, że będzie studiować aktorstwo w Polsce. W 2001 została przyjęta do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W trakcie studiów występowała w Teatrze Ludowym w Krakowie, a po ich ukończeniu w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, m.in. w przedstawieniu "Czas kochania, czas umierania" Fritza Katera w reżyserii Tomasza Gawrona. Posiada podwójne obywatelstwo: polskie i włoskie.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Karoliny Dafne Porcari,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: fb,
Ile czekałem: 8 dni,
Szczegóły: Oryginał, Dla Łukasza z serdecznymi pozdrowieniami,

Trzecia koperta/zagraniczna jest od Billa Gatesa.
Bill Gates - amerykański informatyk, przedsiębiorca, filantrop oraz współzałożyciel, główny architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft. Podczas swojej kariery w Microsofcie obejmował stanowiska dyrektora generalnego oraz głównego architekta oprogramowania i pozostaje największym indywidualnym udziałowcem przedsiębiorstwa z ponad 9 procentami akcji zwykłych. Gates należy do najbardziej znanych przedsiębiorców okresu rewolucji informatycznej. Choć cieszy się powszechnym uznaniem, jego podejście do prowadzenia interesów jest krytykowane jako antykonkurencyjne, co w niektórych przypadkach znalazło potwierdzenie w wyrokach sądowych. Od czasu kiedy zgromadził swoją fortunę, Gates zaangażował się w szereg przedsięwzięć filantropijnych, przeznaczając duże sumy pieniędzy na potrzeby organizacji dobroczynnych i programów badań naukowych poprzez założoną w 2000 r. fundację Billa i Melindy Gatesów. W corocznym rankingu magazynu Forbes (The World's Billionaires) Gates zajmował w latach 1995–2007 pierwsze miejsce. Szacunkowa wycena majątku Billa Gatesa w 2007 roku sięgała kwoty ponad 58 miliardów dolarów. W 2008 znalazł się na 3. pozycji listy, wyprzedzony przez Warrena Buffetta i Carlosa Slima Helú. Według listy najbogatszych ludzi na świecie opublikowanej 11 marca 2009 roku przez magazyn Forbes Bill Gates powrócił w rankingu na pierwszą pozycję. Jego majątek w ciągu roku spadł o 18 miliardów dolarów i wynosi 40 miliardów dolarów. Jeśli wziąć pod uwagę majątek rodzin, rodzina Gatesów zajmuje drugą pozycję, za rodziną Waltonów, spadkobierców Sama Waltona, założyciela sieci handlowej Walmart. W latach 2010-2013 był drugim najbogatszym człowiekiem na świecie (na szczycie zestawienia znajdował się wtedy Carlos Slim Helú), zaś w 2014 roku ponownie wrócił na pierwszą pozycję, z majątkiem w wysokości 76 miliardów dolarów.

A w trzeciej kopercie była:
- pocztówka z autografem Billa Gatesa,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mailowo,
Ile czekałem: nie pamiętam ale krótko,
Szczegóły: Oryginał lub nadruk - ciężko mi stwierdzić,

Czwarta koperta jest od Payback.
W czwartej kopercie była:
- moja nowa zamówiona karta,


Piąta i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży kolejowej.
A w piątej i ostatniej przesyłce było:
- 4 długopisy,
- ołówek,
- smyczka,
- firmowa przypinka (PIN) kolejna 1561 w kolekcji !!!


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.