sobota, 25 marca 2017

Współpraca z firmą Navitel Navigator Poland


Witajcie serdecznie w moim sobotnim weekendowym wpisie 😀 Tak jak już wspominałem wczoraj, dziś chciałbym Wam przedstawić drugi wyjątkowy wpis dotyczący mojej nowej współpracy z firmą Navitel Navigator Poland na zasadzie recenzowania firmowych produktów. Fajnie się złożyło, że jednego dnia (w czwartek) otrzymałem razem dwie paczki kurierskie z dwóch moich współprac i dlatego drugi wpis publikuje dopiero dziś - a co był w niej w środku, tego dowiecie się w dalszej części mojego dzisiejszej recenzji. Wspominałem już o tym, ale napiszę jeszcze raz, że każda nowa współpraca u mnie na blogu jest zawsze mile widziana 😀 ZAPRASZAM 😀 To co może nie będę się za dużo rozpisywał i od przejdę do konkretów mojej recenzji ?!?!

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

Navitel Navigator Poland - to wiodący dostawca systemów nawigacyjnych i map cyfrowych na rynku nawigacji samochodowej. Navitel Nawigator - to nowoczesna multiplatformowa wielojęzyczna nawigacja dla systemów Android, iPhone/iPad, BlackBerry Q10/Z10/Z30, Windows Phone 7.5/8, Symbian, Bada, Tizen, Windows CE, Windows Mobile, własnych serwisów on-line, serwisów "Navitel.Korki", "Navitel.Wydarzenia", "POI Dynamic", "Naviel.SMS", "Navitel.Pogoda". Aktualne mapy Rosji i krajów WNP, Europy Wschodniej i Azji.


Do testów otrzymałem:
- 2 licencje dedykowane dla aplikacji Navitel Navigator na mapę Polski,


Jako że mój blog ma tematykę gadżetową to firma dorzuciła między innymi do mojej kolekcji:
- 4 osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe,
- 2 torby z materiału,
- torba foliowa,
- 2 etui,
- 2 żetony sklepowe,
- 11 długopisów,


Zapraszam do mojej recenzji produktu (bogatej w zdjęcia):
Po ściągnięciu na swój smartfon nawigacji Navitel Navigator Poland i zarejestrowaniu licencji na mapę Polski (którą otrzymałem od firmy) nawigacja od razu znalazła moją aktualną pozycje na mapie:


Mapa Siedlec prezentuje się następująco w oddalenie i przybliżeniu (wypaczcie że tylko kawałem ale ekran smartfonu nie jest za duży). Na mapie są zaznaczone między innymi: obecne warunki atmosferyczne, natężenie ruchu, dopuszczalna prędkość, najbardziej popularne miejsca i wiele innych przydatnych informacji:


Lepiej moim zdaniem prezentują się w nawigacji większe miasta jak na przykład centrum Warszawy:


Ustawianie trasy nawigacji jest bardzo łatwe. Do ustalenia mamy: kraj, miasto, ulicę, numer budynku i skrzyżowanie ulic. Jest każde możliwość zmiany środka transportu jakim obecnie poruszamy się na przykład: pieszy, rower, samochód/motocykl, taxi, autobus, pojazd uprzywilejowany, kurier czy ciężarówka:


Sama ustawiona trasa w nawigacji wygląda tak: w moim przypadku: jest to droga z ulicy Sokołowskiej na ulicę Plażową (Zalew Siedlecki). W dolnej część ekranu nawigacja pokazuje między innymi przydatne informacje jak: czas pozostały, odległość i godzina przyjazdu:


W opcjach można także ustawić trasę do wielu ciekawych miejsc w mieście takich jak na przykład: art. spożywcze, centrum handlowe, rozrywka, transport, banki/finansowe, hotele/zakwaterowanie, usługi, instytucja publiczna, kultura/religia, edukacja, sport, atrakcje turystyczne, obiekty geograficzne czy historia:W aplikacji jest także możliwość zmiany głosu, który ma nas prowadzić w czasie podróży. Swojego głosu między innymi użyczyli: Zbigniew Urbański, Anna Cieślak i wiele innych głosów w różnych językach:


 

Podsumowując to nawigacja od firmy Navitel Navigator Poland przez te kilka dni testowania bardzo
mi się spodobała i jestem pewien, że zostanie ona na moim smatfonie na dłuższy czas. Jak widzieliście aplikacja posiada wiele ciekawych i przydatnych funkcji, które na pewno przydadzą się w czasie podróżowania. Polecam wszystkim osobom i życzę SZEROKOŚCI 😀 Więcej informacji na temat działania nawigacji i nie tylko znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na fanpage'u firmy.

Dziękuje bardzo firmie Navitel Navigator Poland za chęć nawiązania ze mną współpracy oraz za możliwość przesłanie Państwa nawigacji u mnie na blogu.