środa, 7 czerwca 2017

Środowe - 2 koperty, autografowe

Dziś mamy 7 czerwiec 2017r. Kolejny dzień nam mija a mi mniej lub więcej przychodzi nowych przesyłek do prezentacji na blogu 😀 Od wczoraj trochę nie najlepiej się czuje (chyba złapałem jakieś przeziębienie 😔) ale tak to jest jeżeli mamy za oknem tzw. miszmasz pogodowy (trochę słońca, trochę deszczu i trochę burzowej oraz wietrznej aury). Co do dzisiejszego gadżetowego dnia to od listonosza otrzymałem jedną kopertą + druga koperta zaległa z dnia wczorajszego = 2 w sumie. Jeżeli chodzi o pozytywy to w tej kwestii pojawiła się jedna miła odpowiedz firmowa - ale o tym więcej w swoim czasie. Wczoraj także otrzymałem negatyw z pewnego urzędu ale bardzo ucieszył mnie początek maila typu: "Rzeczywiście, zgromadzona przez Pana kolekcja przypinek jest imponująca. Również prowadzony przez Pana blog jest ciekawy i widać, że hobby sprawia Panu dużą radość" - bardzo miłe są takie maile, choć z negatywną odpowiedzią na moją prośbę 😐

ZBLIŻAJĄCE SIĘ IMPREZY:
W tą niedziele (11.06) i kolejną (18.06) zapowiadają się dwie ciekawe imprezy w Siedlcach. Mowa o Mrowisku 2017 czyli VIII Siedlecki Zlot Samochodów Zabytkowych/plac koło Amfiteatru (ulica Wiszniewskiego) i I Siedlecki Disco Festival/Stadion Miejski (ulica Jana Pawła II). Szczegóły na plakatach:


BOCIANA RODZINA:
Jeżeli lubicie obserwować jak wygląda życie zwierząt na żywo to mam dla Was dobrą wiadomość. Od jakiegoś czasu dostępne jest widok na bocianie gniazdo online (link po kliknięciu w obrazek) POLECAM

http://www.tv-wschod.pl/wiadomosci/10258,bocianie-gniazdo

Projekt obserwacji bocianiego gniazda pt. „Siedleckie bociany” jest inicjatywą partnerską Grupy EkoLogicznej oraz przyjaciół z Firmy VOLANT i TV WSCHÓD. Bociany są zwierzętami dzikimi - NIE INGERUJEMY W PRZEBIEG LĘGU !!!

To jak będzie, prezentować moje dzisiejsze dwie koperty, TAK czy NIE ? Jeżeli TAK to zapinamy pasy i 3,2,1 JAZDA...

PS: Jak zawsze mile widziane są wasze nowe komentarze pod tym i innymi wpisami 😉


Pierwsza koperta jest od Emilii Komarnickiej.
Emilia Komarnicka - polska aktorka i wokalistka. W roku 2008 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Jest także absolwentką Państwowego Studium Choreograficznego. Zadebiutowała w roku 2007 w serialu U Pana Boga w ogródku, gdzie w 5. odcinku wystąpiła w roli panny młodej. W roku 2008 została laureatką XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (II Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Katariny w przedstawieniu Z życia marionetek). Wystąpiła w musicalu A Chorus Line we wrocławskim teatrze Capitol. W latach 2008–2014 aktorka Teatru Wybrzeże w Gdańsku, od 2014 Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie. Popularność przyniosła jej role: doktor Agaty Woźnickiej w serialu Na dobre i na złe oraz agentki Kusego Moniki Korczab w serialu Ranczo. Aktorka śpiewała także w zespole Lola Band.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Emilii Komarnickiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 miesiące i 18 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od zespołu Bostton.
Zespół Bostton - polski zespół muzyczny wykonujący disco polo. Obecnie składa się z trojga osób: wokalisty, autora piosenek oraz lidera Patryka Boguckiego (uczestnika programu Disco Star 2015), a także dwóch pięknych tancerek: Eweliny Grążawskiej oraz Mileny Krzeczkowskiej. Inspiracjami zespołu są m.in. Zenon Martyniuk z Zespołu Akcent oraz grupa After Party.W drugiej i ostatniej na dziś kopercie była:
- pocztówka z autografem od zespołu Bostton,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: FB,
Ile czekałem: krótko,
Szczegóły: Oryginał,

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.