środa, 2 sierpnia 2017

Środowe - 2 przesyłki, autografowa i firmowa + wakacyjne fotki

Dziś mamy 2 sierpień 2017r. W to środowe upalne popołudnie Witam Was 😀 Serdecznie na moim blogu po dwóch dniach wolnych od blogerowania. Jeżeli chodzi o gadżety to od tego poniedziałku otrzymałem dwie nowe przesyłki 😉 Co do pozytywów to niestety nie mam dla Was dobrych informacji - choć pojawiła się jedna nagroda pocieszenia w pewnym konkursie 😊 Może ta wysoka temperatura za oknem działa negatywnie na nadawców przesyłek i paczek, bo wiadomo upał i okres urlopowy robi swoje 😎 Ja od siebie mogę Wam zapewnić że nowe prośby do firm/instytucji i urzędów wysyłam a jakie są z tego owoce to sami widzicie - zawsze trzeba być dobrej myśli 😌 Po za gadżetami oczekuje także na 57 listów z autografami.

WAKACYJNE FOTKI:
Jaką mamy upalną pogodę za oknem to każdy widzi 😊 I z tego właśnie powodu chciałbym Wam dziś przedstawić kilka wakacyjnych fotek wprost z Siedleckiego Zalewu (zdjęcia te zostaną także dodane do albumu "Ciekawe w Siedlcach i nie tylko"). Oto i one (mam nadzieje że się podobają, dajcie znać w komentarzach):


NOWY OKAZ W KOLEKCJI:
Przez kilka dni się nie widzieliśmy a tu proszę moja kolekcja modeli motoryzacyjnych została wzbogacona o nowy okaz. Jaki ??? OK już melduje 😀 Mowa o modelu Peugeot-a 207, która z bliska prezentuje się tak:


Jak widać znów się rozpisałem 😐 więc może od razu przejdę do konkretów 3,2,1 MACHINA W RUCH...

PS: Pokażcie że jesteście i zostawcie po sobie jakiś komentarz lub łapkę w górę na fanpage'u bloga 🙌


Pierwsza koperta jest od Gabrysi Raczyńskiej.
Gabriela Raczyńska - to polska aktorka dziecięca. Występuje w serialu M jak miłość. Gra ona rolę Basi, czyli serialową córkę Alicji (Olgi Frycz) i Pawła (Rafała Mroczka).


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Gabrysi Raczyńskiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji autografów !!!

Jak zdobyty: FB,
Ile czekałem: -,
Szczegóły: Oryginał,

Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży budowlanej.
W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- dużą naszywkę z materiału,
- 2 naklejki,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.