czwartek, 5 października 2017

Czwartkowa - 1 paczka kurierska z branży miłej dla każdego mężczyzny ;-)

Dziś jest 5 październik 2017r. Witajcie po kilkudniowej przerwie od blogowania 😕 Codziennie widzę mojego listonosza jak chodzi z listami ale jakoś niestety omija moją skrzynkę pocztową 😐 Dziś na poprawienie humoru w godzinach przed popołudniowych miałem odwiedziny zapowiadanego kuriera 😀 Z nowych pozytywów na mojej liście dziś rano pojawił się jeden od pewnej firmy 😉 Zobaczymy co przyniesie piątek...

SPORTOWE EMOCJE:
Jak wiecie dziś o godzinie 18:00 nasza piłkarska reprezentacja gra mecz eliminacji MŚ 2018 z Armenią. Jestem ciekawy czy ktoś z Was trafi jakim wynikiem zakończy się to spotkanie (1:0, 2:1, 4:2) i kto strzeli gola ???


NOWY OKAZ:
Czwartkowy dzień to bardzo dobra okazja na przedstawienie Wam nowego okazu w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Mowa o pojeździe marki Chevrolet Nexia II used under license 😊 A tak prezentuje się w blasku fleszy:

OK na dziś starczy tego mojego rozpisywania się 😀 Chyba najwyższy czas przejść do tego co najbardziej lubicie czyli prezentacje nowych przesyłek i paczek 3,2,1 GO...


Pierwsza i ostatnia na dziś paczka kurierska pochodzi od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
A w pierwszej paczce było:
- skrobaczka do szyb z rękawicą (na pewno się przyda na zimowe poranki),
- odblask (nie ma go na zdjęciu),
- drewniana zakładka do książek,
- składana torba z materiału,
- 2 gumowe opaski na rękę,
- 12 cukierków,
- 3 breloczki,
- 4 metalowe długopisy (w tym dwa o kolorze którego jeszcze nie miałem),
- 3 balony,


!!! Dziękuje bardzo tej firmie za super paczkę oraz miły kontakt !!!

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.