środa, 8 listopada 2017

Środowe - 3 przesyłki/paczki, bonusowa, zakupowa i nagrodowa

Dziś mamy 8 listopad 2017r. Nowy dzień 😀 i jak zwykle coś tam dla Was do zaprezentowania na blogu się pojawiło - ale to za chwilę 😉 Dzisiejszy dzień ja osobiście miałem cały czas w biegu a to za przyczyną: kilku spraw na mieście do załatwienia, wizyty na poczcie i tym podobne rzeczy 😏 A Wam jak dzień mija ?!?!

(oby był bardziej urozmaicony niż tego kotka hehehe)

Jeżeli chodzi o nowe przesyłki to dziś w sumie było ich 3. Pierwsza to bonusowa, druga zakupowa a trzecia okazała się być nagrodą. Dwie z nich odebrałem osobiście a trzecia została mi dostarczona drogą kurierską. Co do pozytywów to w tej kwestii pojawiły się 3 nowe miłe odpowiedzi (wymiana z pewnym kolekcjonerem, wygrany autograf oraz urzędowy). Firmy i instytucje jak na razie milczą ale miejmy nadzieje że to stan przejściowy 🙏

Trochę pracy przede mną więc od razu przechodzimy do prezentacji dzisiejszych przesyłek 3,2,1 GO...

Pierwsza paczka kurierska okazała się być przesyłką z bonusem 😁
A w pierwszej paczce kurierskiej była:
- książka Maryny Rokita "Zenon Martyniuk Życie to są chwile",


Cieszę się bardzo bo do płyty, dużego autografu i kilku małych dziś dochodzi książka/biografia o Zenku Martyniuku 😀

Druga przesyłka zakupowa (odebrana osobiście) pochodzi od pewnej firmy za pomocą której zamówiłem nowe zdjęcia gwiazd potrzebne do autografów.

W drugiej przesyłce było:
- 40 zdjęć gwiazd (jakie to pozwolicie że na razie nie będę teraz zdradzał - szczegóły wkrótce...),


Teraz mnie czeka trochę pracy biurowej typu: adresowanie kopert, pisanie listów i wysyłka po kilka co jakiś czas 😊:

(mam nadzieje że tym razem żadna nie zaginie po drodze i wszystkie trafią do odpowiednich rąk nadawcy/nadawców).


Tym razem nowe zdjęcia na autografy zamówiłem od innej firmy niż zwykle. Zmiana ta była podyktowana tym że firma ta druga ma możliwość odbioru zamówienia osobistego w moim mieście Siedlce (czyli nie muszę płaci za koszt wysyłki). Co do jakości wykonanych zdjęć od obu tych firmy to muszę przyznać że jest zbliżona - czyli bardzo dobra. 

Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka a właściwie nagroda (odebrana osobiście) pochodzi od mojego lokalnego radia - Katolickiego Radia Podlasie.

Katolickie Radio Podlasie - lokalna stacja radiowa o charakterze katolickim obejmująca swym zasięgiem środkową części wschodniej Polski. Rozgłośnia została powołana 4 września 1991 roku dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Mazura. Pierwszym dyrektorem został ks. Henryk Drozd, natomiast pierwszym pracownikiem ks.Janusz Wolski. Pierwsza emisja programu miała miejsce 7 lipca 1992 roku o godzinie 12:45 i trwała niespełna godzinę. Radio rozpoczęło regularne nadawanie 9 lipca 1992 roku, jako radio diecezjalne w Siedlcach. Siedziba radia od początku istnienia mieści się przy ul. Bp. I. Świrskiego 56. Dyrektorem rozgłośni od 1 stycznia 2016 roku jest ks. Andrzej Sochal. Wcześniej tę funkcje piastowali ks. Henryk Drozd (1992-1997), ks. Janusz Wolski (1997-2004) oraz ks. kan. Sławomir Kapitan (2004-2015). Radio posiada także regionalny portal informacyjny Podlasie24.pl gdzie znajdują się najświeższe informacje z regionu obejmującego trzy dawne województwa: lubelskie, bialskopodlasie i siedleckie - dzisiaj część województwa lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.


Jako nagrodę udało mi się wygrać:
- radiowy kalendarz na 2018r.,


PS: Pozdrowienia dla Pani z sekretariatu rozgłośni radia 😀

To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis zapraszam już wkrótce...