poniedziałek, 11 grudnia 2017

Poniedziałkowe - 2 koperty, autograf i małe co nieco z urzędu ;-)

Dziś mamy 11 grudzień 2017r. UWAGA - WPIS BOGATY W ZDJĘCIA 😎 Witajcie po weekendzie u mnie na blogu 😀 Choć na zegarze dopiero godzina 15:30 to za oknem robi się już zmrok - uroki zimy.

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś od mojego listonosza otrzymałem łącznie 2 nowe przesyłki - autograf oraz co nieco z urzędu. Mam nadzieje, że ten tydzień w odróżnieniu do poprzedniego będzie bardziej bogatszy o nowe przesyłki i paczki 😏 bo nie ukrywam że bardzo lubię dzielić się z Wami dobrymi informacjami o nowych gadżetach/autografach/wpinkach na blogu. Co do pozytywów to dziś wysłałem nową garść nowych próśb z moim gadżetowym zapytaniem, lecz jak na razie z dwoma negatywami i informacją: "proszę przypomnieć się za..." 😊

ŚWIĄTECZNY BONUS:
W piątkowym wpisie pokazałem Wam kilka iluminacji świątecznych z Galerii Siedlce - dziś dalszy ciąg tych świątecznych klimatów 😉 Głównie chciałbym Wam zaprezentować jak moje miasto Siedlce prezentuje się przyozdobione kolorowymi dekoracjami świątecznymi w czasie wieczornego spaceru. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Piłsudskiego pojawiła się kilkumetrowa choinka. Obok przyozdobionego drzewka ustawiono podświetlanego renifera i prezenty. Na budynku Urzędu Miasta również pojawiły się świąteczne ozdoby i sporo lampek, przed Magistratem także można podziwiać świetlne dekoracje.

!!! ZAPRASZAM NA MOJĄ FOTO RELACJE !!! 

To już koniec tego mojego expose za dziś 😁 Chyba czas najwyższy przejść do prezentacji moich nowych przesyłek na blogu 3,2,1 LECIMY...

PS: Nowy komentarza pod wpisem jak zawsze mile widziany 😊


Pierwsza koperta pochodzi od Łukasza Jakóbiaka.
Łukasz Jakóbiak - polska osobowość internetowa. Twórca i prowadzący programów internetowych – 20m2 i Jak mieszkają gwiazdy?, mówca motywacyjny i inspiracyjny. Był gościem i prelegentem konferencji, m.in. Łódź JungleWeb, „Like us, TOO!!” na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie i XX Forum Gospodarczego w Toruniu. Od 2013 roku prowadzi szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: Znajdź Siłę. Występował na 40. Międzynarodowej Konferencji i Wystawie PIKE. 29 sierpnia 2014 po raz pierwszy wystąpił na Festiwalu Inspiracji, w kolejnych latach wystąpił tam jeszcze dwukrotnie. 22 listopada tego samego roku debiutował na konferencji TEDxLublin. Od 2015 roku uczestniczył w seminariach i wykładach motywacyjnych, m.in. w projekcie pt. Życie bez ograniczeń czy w wykładach prowadzonych w ośmiu miastach w ramach Absolvent Talent Days pt. Bądź zachłanny, znajdź siłę, wygraj życie (w 2016 roku), Queens of Life 2 w Warszawie (styczeń 2017). 22 kwietnia 2017 wystąpił na wydarzeniu Życie pełne pasji. Od 4 listopada 2016 roku występował, razem z innymi youtuberami, w reklamie przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego Play. Od 2016 roku wspiera akcje charytatywne i domy dziecka. W lipcu tego samego roku wspomagał razem z Joanną Krupą fundację Pod psim aniołem. Jego największym sukcesem okazały się dwie zbiórki: dla ośmioletniej Joanny, która zbierała pieniądze na leczenie chorej matki Anny; oraz zbiórka dla Marii wychowującej samotnie trzynastoletniego syna. W 2010 wywiesił przed wejściem do siedziby EMI Music Poland największy w Polsce list motywacyjny i CV o rozmiarze 3 × 6 metrów. W 2012 roku zagrał reportera w spektaklu Krystiana Lupy pt. Miasto Snu. W tym samym roku nagrał też audiobooka dla dzieci, w którym zagrał główną rolę Loko. 9 czerwca 2013 roku współprowadził festiwal TOPtrendy. W 2015 roku, razem z Krystyną Jandą, został członkiem jury Nagrody Alchemika 2015.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Łukasz Jakóbiaka,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: 6 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga i ostatnia na dziś koperta pochodzi od Urzędu Gminy Kłoczew - Gmina wiejska w województwie lubelskim, powiat rycki. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie siedleckim. Siedziba gminy to Kłoczew.


A w Gminie Kłoczew warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół św. Jana Chrzciciela (Kłoczew),
- Plebania św. Jana Chrzciciela (Kłoczew),
- Dwór w Starym Zadybiu,
- Kościół św. Piotra i Pawła (Gózd),
- Kaplica Przenajświętszego Sakramentu (Gózd),
- Dwór w Jagodnem,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- miły list,
- zapowiada przypinka (PIN) kolejna 1724 w kolekcji !!!


 !!! Dziękuje bardzo Gminie za miły i pozytywny kontakt oraz list z gratulacjami wytrwałości w powiększaniu kolekcji przypinek (PIN) - DZIĘKUJE 😊!!!

To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis zapraszam już wkrótce...