środa, 28 listopada 2018

Środowe - 2 koperty, świat według kolekcji + zaproszenie do kina - wpis numer 737

Dziś mamy 28 listopada 2018r. Witajcie moi mili czytelnicy i przyjaciele. Tak to już 737 wpis na blogu a mi to blogowanie wcale się nie nudzi - wręcz przeciwnie zawsze chętnie zaprezentuje Wam nową/nowe przesyłki lub paczki 😉 Dziś mój listonosz w mojej skrzynce pocztowej zostawił dla mnie dwie koperty - ale bardzo cenne 😮 Tak jak zapowiadałem na fanpage'u dzisiejszy wpis podzielimy na trzy punkty - oto pierwszy z nich...

Wczoraj w godzinach popołudniowych wybrałem się do kina na nowy film Michała Kwiecińskiego pod tytułem "Miłość jest wszystkim". Jest to komedia romantyczna w klimacie świątecznym. Opowiada on o grudniowym czasie przedświątecznej gorączki wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchamia to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, która nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Jeżeli chodzi o moją recenzję filmu to muszę przyznać, że przypadł mi on do gustu - polecam. Bardzo dobra obsada i dawka humoru. W skali ocen szkolnych daje solidną 5-tkę.


Podobnie jak to było z filmem "Planeta Singli 2" LINK chciałbym Wam pokazać kilka autografów z mojej kolekcji otrzymanych od aktorów tego filmu: Mateusz Damięcki/Zbyszek Grunwald, Joanna Kulig/Magda, Marcin Korcz/Krzysztof, Maciej Musiał/Daniel, Jan Englert/August Szwarc, Michał Czarnecki/Jurek oraz Agnieszka Sienkiewicz/prezenterka telewizyjna. Mam jeszcze jedne gotowy list do wysłania dla jednej głównej bohaterki - szczegóły wkrótce...


NOWE OKAZY:
Miło mi dziś zaprezentować Wam nowe okazy w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Mowa tu o: autku wyścigowym Lotus T125 oraz pojeździe niemieckiej produkcji Volkswagen Microbus 2001 w oliwkowo/zielonym kolorze. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają i od którego chcielibyście wsiąść za kierownice ???


Przesyłam także pozdrowienia dla Przemka - znajomego mi kolekcjonera modeli 😉😊

Kino - kinem, modele - modelami a nowe przesyłki oczekują na swoją prezentacje 
3,2,1 JEDZIEMY...

PS: Dajcie mi pozytywne motywacje do dalszego prowadzenia bloga w postaci nowych komentarzy oraz lajków na fanpage'u.


Pierwsza koperta pochodzi od Ryszarda Kotysa.
Ryszard Kotys - polski aktor teatralny i filmowy oraz reżyser. W 1953 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Aktorską w Krakowie, debiutował na deskach Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Przez następne lata występował kolejno na deskach teatrów: Wybrzeże w Gdańsku, Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Ludowym w Nowej Hucie, Teatrze Ziemi Krakowskiej w Tarnowie, Teatrze im. Węgierki w Białymstoku, Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu i w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, w którym to podjął wyzwanie reżyserowania spektakli. Jego zawodowa aktywność nie ogranicza się jedynie do ról teatralnych. Od wielu lat występuje w telewizyjnych i kinowych produkcjach. W ciągu ponad 60 lat kariery na swoim koncie ma ponad 40 ról serialowych i niemal 150 w filmach fabularnych (głównie kreatur i typków spod ciemnej gwiazdy). Popularność przyniosła mu rola Mariana Paździocha, sąsiada Ferdynanda Kiepskiego, w serialu telewizyjnym Świat według Kiepskich.


A w pierwszej kopercie były:
- 2 zdjęcia z autografem od Ryszarda Kotysa,


!!! Dziękuje bardzo za dwa zdjęcia z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji - życzę Panu dużo zdrowia !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 3 miesiące i 13 dni,
Szczegóły: oryginały,

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od pewnego nadawcy.
W drugiej i ostatniej kopercie była:
- kolejna przypinka (PIN) Konstytucja (jako rekompensata za poprzednią uszkodzoną w czasie wysyłki),


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...

12 komentarzy:

 1. gratulacje za wszystko na temat modeli wybrał bym formułę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolekcja autografów znów się powiększyła, gratulacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Czy autobus dopadłeś dniu 28.11.?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!
  Przesyłam także pozdrowienia dla Przemka - znajomego mi kolekcjonera modeli.
  odp. Dzięki za pozdrowienia.
  Wcześniej musiałem nie zauważyć tego fragmentu tekstu,bo skusiło mnie Twoje prezentacja dwóch modeli. Samba i Lotus -fomuła.
  Pozdrawiam
  Przemek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze przed końcem 2018 roku uda mi się zakupić jakieś nowe modele.

   Usuń