poniedziałek, 19 marca 2018

Poniedziałkowe - 2 koperty, z gwiazdami + prośba o pomoc

Dzisiaj mamy 19 marca 2018r. Poniedziałek 😎 Kto z Was nie lubi tego dnia ? Ja tam go lubię 🙈🙉 ponieważ jak zwykle mogę się z Wami podzielić nowymi przesyłkami na blogu 😀 Zobaczcie co dziś mamy w menu..

Jeżeli chodzi o gadżetowe sprawy to dziś od mojego listonosza otrzymałem łącznie dwie nowe przesyłki a właściwie koperty (jedna zapowiedziana wcześniej a druga niespodzianka). Co do pozytywów to muszę przyznać że ten początek tygodnia był dla mnie bardzo udany. Otóż do tej chwili na mojej skrzynce mailowej pojawiło się łącznie: 3 nowe pozytywy (urzędowy, firmowy i na autograf) oraz dwie wiadomości typu: "jesteśmy na etapie zamawiania gadżetów, proszę się przypomnieć za..." oraz "zobaczymy co da się zrobić ale proszę być dobrej myśli" - jak widać nie jest że, a nawet bardzo dobrze 😀😉😊 Zobaczymy co przyniesie wtorek...

PROŚBA DO WAS 😉:
Jeżeli można pomóc to dlaczego by nie ! Wczoraj napisała do mnie Pani Karolina z apelem o pomoc. Z racji że jestem otwarty na takie formy pomocy, postanowiłem udostępnić go dalej na blogu:

Witam. Zwracam się z prośbą w imieniu córeczki Oliwii, o wsparcie nas materialne. Poniżej wysyłam zdjęcia potwierdzające wiarygodność. Za wszelką okazana pomoc serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Karolina OrdaNOWY OKAZ:
Dziś także mam dla Was kolejny nowy okaz w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Mowa o japońskiej maszynie pod marką koncernu Toyota - Land Cruser Prado (w kolorze szarym). Jak Wam się podoba...


Tyle mojego rozpisywania się 😉 czas przejść do stałego punktu programu czyli prezentacji nowych przesyłek na blogu 
3,2,1 JAZDA...

PS: Liczę na Waszą aktywność jeżeli chodzi o nowe komentarze i lajki na fanapge'u bloga 😀


Pierwsza koperta pochodzi od zespołu Blue Cafe.
Blue Café - polski zespół muzyczny, założony w 1998 roku w Łodzi przez Pawła Rurak-Sokala. Wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich. Jest także niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej oraz laureat wielu prestiżowych nagród.
Trzon zespołu stanowią: Paweł Rurak Sokal – kompozycje, instrumenty klawiszowe, gitara, Dominika Gawęda – wokal, teksty, Sebastian Kasprowicz oraz współpracujący na stałe z zespołem Michał Grott, Piotr Kolasa, Wojtek Miecznikowski.


A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografami od zespołu Blue Café,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od duetu radiowego Moniki Tarki i Roberta Kilena.
Monika Tarka - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę rozpoczęła na początku lat 90. XX wieku, w Programie III Polskiego Radia. Następnie przez ponad 24 lata związana z Radiem WAWA. Zaczynała jako reporterka, ale przede wszystkim prowadziła programy. Popularyzowała m.in. damską muzykę rockową w programie „Babka Rockowa”, przeprowadzała wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami muzyki. Przez ponad 20 lat jest gospodarzem porannego programu, od 15 lat prowadzonego z mężem Robertem Kilenem (m.in. „Z parą od rana”). Pod koniec marca 2016 razem z mężem odeszła z Radia Wawa. Od 20 czerwca 2016 wspólnie prowadzą poranny program „Podwójne Espresso” w Radiowej Jedynce. Są też gospodarzami koncertów podczas trasy Lata z Radiem 2016. W telewizji prowadziła programy muzyczne w Polsat 2 Gra!my, program poradnikowy „Mamo, to ja” w TVN Style, robiła przeglądy prasy w programach „Kawa czy herbata” i „Pytanie na śniadanie”. Prowadziła razem z Robertem Kilenem i Tomaszem Kammelem w TVP1 transmisje rozdania nagród muzycznych Radia Wawa czyli Złotych Dziobów. W 2015 roku prowadziła razem z mężem „Para daje radę” i „Para daje radę na weekend”, dwa sezony programów poradnikowych, kulturalnych i lifestylowych w Fokus TV. Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywała będąc redaktorem stron muzycznych takich gazet jak: Kurier Polski, Życie Codzienne i Gazeta Polska. Prywatnie jest żoną dziennikarza i pisarza Roberta Kilena.

Robert Kilen - dziennikarz radiowy, telewizyjny, prasowy, pisarz. Swoją karierę dziennikarza muzycznego zaczynał od miesięcznika "Rock'n'roll" gdy był jeszcze studentem dziennikarstwa. Następnie na wiele lat związał się Radiem Wawa, w którym pracował od samego początku istnienia stacji, prowadził wiele audycji od amerykańskiej listy przebojów "The Z-Rock 50" przez "Kilen Zone". A od 2000 do 2016 wraz z żoną Moniką Tarką poranne pasmo, które na przestrzeni lat zmieniało nazwę: "Poranny Express", "Przebojowe małżeństwo", ostatnia nazwa to "Z parą od rana". Z Radia Wawa odszedł wraz z żoną pod koniec marca 2016. Od 20 czerwca 2016 wspólnie prowadzą poranny program "Podwójne Espresso" w Radiowej Jedynce. Są też gospodarzami koncertów podczas trasy Lata z Radiem 2016. Dziennikarz związany był także z telewizją. Po koniec lat 90. pracował w telewizjach muzycznych Atomic TV i MTV Polska. Był pierwszym prezenterem polskiej wersji stacji MTV. Potem wraz z żoną współpracowali z "Pytaniem na śniadanie" w TVP2. W 2014 roku wraz z Moniką Tarką byli gospodarzami i współtwórcami programu "Para daje radę" w Fokus TV. Był to na początku codzienny, a potem weekendowy program lifestylowy. W sumie powstało 56 odcinków. W 2014 roku Robert Kilen debiutował jako pisarz. W wydawnictwie Bellona wydał książkę przygodowo-sensacyjną pt. "Krew Illapa", która spotkała się z bardzo przychylną oceną krytyki. Prywatnie jest mężem dziennikarki Moniki Tarki.


W drugiej i ostatniej kopercie znalazłem:
- pocztówkę z autografami od Moniki Tarki i Roberta Kilena,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografami, miły kontakt i wsparcie mojej kolekcji !!! 

To wszystko na dziś 😀 

Na kolejny wpis z nowymi przesyłkami/paczkami zapraszam już wkrótce...