poniedziałek, 28 maja 2018

Poniedziałkowe - 2 koperty, tak na dobre rozpoczęcie tygodnia - wpis numer 665

Dziś mamy 28 maja 2018r. Witam, witam i o Wasze wrażenia po weekendzie pytam 😁 Za oknem mamy dość upalną pogodę i nie ma co z tego powodu siedzieć w domu 😎 Co do przesyłek to po piątkowym wolnym dniu od blogowania dziś mam dla Was dwie nowe przesyłki a właściwie koperty od mojego listonosza. Na mojej skrzynce mailowej pojawiło się w sumie 4 nowe odpowiedzi na moją prośbę typu: (1 - pozytywna na autograf, 1 - proszę przypomnieć się za jakiś czas oraz 2 negatywy - firma i urząd).  

Naprawdę ciężko jest otrzymać pozytyw a szczególnie ten firmowy 😐 i nie jest to na zasadzie ile maili wyślesz tyle masz wiadomości że nadawca coś wyśle - to zależy od nastawienia firmy do tej sprawy oraz szczęścia 😀 Zachęcam w dalszym stopniu do pozostania z moim blogiem - jeszcze nie raz, dwa zaskoczę Was fajną przesyłką/paczką 😉😊

NOWY OKAZ:
Dziś także mam dla Was do zaprezentowania kolejne nowe autko z mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Mowa tu o marce rosyjskich samochodów produkowanych przez fabrykę Gorkowskij Awtomobilnyj Zawod - GAZ 2705 (w kolorze białym). A na terenach piaszczystych prezentuje się właśnie tak...


Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozpocząć prezentacje moich nowych kopert na blogu  
3,2,1 START...

PS: Jak zawsze zachęcam Was bardzo serdecznie do aktywnego komentowania moich wpisów na blogu oraz lajków na fanpage'u.
POZDRAWIAM 😉


Pierwsza koperta jest od Agaty Jakoniuk.
Agata Jakoniuk - polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych (dawniej PWST) we Wrocławiu. Widzom dobrze znana z roli posterunkowej Julii Mazurek w serialu TV 4 "Policjantki i Policjanci".


A w pierwszej przesyłce było:
- duże zdjęcie z autografem od Agaty Jakoniuk,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga i ostatnia na dziś koperta pochodzi od Eryka Waszczuka.
Eryk Waszczuk - od najmłodszych lat dziecięcych Eryk nieustannie podśpiewywał, czy to bawiąc się klockami, samochodzikami, czy nawet w kąpieli (co zresztą pozostało mu do dzisiaj!). Kiedy miał 5 lat bardzo chciał iść do szkoły muzycznej, ale nie spełniał wymogów, ponieważ był za mały. W wieku 6 lat, dostał się do wymarzonej szkoły, jego talent muzyczny zaczął się rozwijać. To właśnie po VI Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, jaki odbył się w 14 stycznia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Międzyrzec Podlaski, gdzie Eryk zajął I miejsce, światło dzienne ujrzał jego nowoodkryty talent wokalny. Wtedy to nauczyciel gitary klasycznej Pan Andrzej Przeździak zauważył, jako pierwszy niezwykłe możliwości wokalne, i w ten sposób Eryk trafił do bialskiej formacji wokalnej „Chwilka”. Tam spotkał pasjonata muzycznego i fantastycznego nauczyciela emisji głosu, Pana Ireneusza Parafiniuka, pod którego okiem Eryk czynił piorunujące postępy i dzięki tej współpracy i zaangażowaniu Pana Irka rozwinął wokalne skrzydła. Początkowo były występy solowe, a potem duet wokalny z Zuzią Janik, a w końcu ta formuła została zastąpiona triem wokalnym z Zuzią Janik i Olą Leonarcik, w której Eryk występuje do dnia dzisiejszego. Pierwsze szlify konkursowe i festiwalowe, gdzie Eryk nabierał pewności siebie i doświadczenia sięgają czasów, gdy Eryk był naprawdę mały, bo miał 8 lat. W 2017 roku wziął udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids, emitowanego na antenie TVP2. Dotarł do drugiego etapu jakim były „Bitwy”.


W drugiej i ostatniej na dziś przesyłce znalazłem:
- zdjęcie i pocztówkę z autografem od Eryka Waszczuka,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie i pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...