wtorek, 11 września 2018

Wtorkowe - 4 koperty/przesyłki, zobaczcie to tam gadżetowy dzień dziś przyniósł ;) - wpis numer 709

Dziś jest 11 września 2018r. (17 rocznica zamachów na WTC) Witajcie ponownie 😉😊 Muszę przyznać że mile mnie zaskoczyliście swoją aktywnością w moim ostatnim wpisie na blogu z relacją z Dni Siedlec (8-9.09.2018r.) LINK - kurcze aż chce się dalej tworzyć nowe posty dla Was 😘 Ale imprezy, imprezami a nowe przesyłki przesyłkami 😁 Łącznie przez te dwa dni otrzymałem 4 nowe koperty od mojego listonosza. Także jestem mile zaskoczony, ponieważ moja lista pozytywów została wzbogacona o trzy nowe pozycje. Szczególnie cieszą mnie takie wiadomości typu: "Paczka w drodze. Życzę miłego dnia i wytrwałości w prowadzeniu bloga" czy też " Z wielką przyjemnością wysyłam do Pana przesyłkę" - więc jak widać dzieje się...

ZAPROSZENIE:
Na pewno nie będę przed Wami ukrywał, że poza blogiem warto też polubić profile "Gadżetów na dobry dzień" w serwisach społecznościowych. Dzięki temu nie ominie Was żadna moja nowość (czasami tylko dodawana na poszczególnych serwisach poza blogiem, jak na przykład: filmy na żywo z Dni Siedlec/Instagram czy relacja ze Święta Wojsk Lądowych/Facebook).

Więc mam nadzieje, że klikniecie: lubię to, obserwuj czy zasubskrybuj ten kanał - z góry wielkie dzięki 😉

https://www.facebook.com/gadzetynadobrydzien/https://twitter.com/UStanczuk

https://www.youtube.com/channel/UC0ctPCsjhKZVRMi6iq0LpWAhttps://www.instagram.com/lukasz.stanczuk/

I to tyle na dziś 😊 czas goni a nowe przesyłki dopytują kiedy będzie prezentacja ich na blogu 
3,2,1 START...

PS: Także miło będzie jeżeli zostawicie jakieś nowe komentarze na blogu czy też łapki w górę na fanpage'u - pozdrawiam


Pierwsza koperta pochodzi od Wiktorii Gąsiewskiej.
Wiktoria Gąsiewska - młoda polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych oraz prasowych. Wzięła również udział w akcji promocyjnej fundacji Ewy Błaszczyk – Akogo? oraz w charytatywnej aukcji bombek – Synapsis. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, Jasminum, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Rola w filmie przyniosła jej natychmiastową popularność. Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 wciela się w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia. W kinowych produkcjach ponownie pojawiła się w 2007, w filmie wojennym Andrzeja Wajdy, Katyń oraz w krótkometrażowej produkcji Koniec Lata. Wiosną 2009 zagrała w filmie obyczajowym Afonia i pszczoły. Jesienią 2015 wystąpiła w filmie komediowym Jakuba Czekaja, Baby bump. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych. W 2007 była jurorką w programie rozrywkowym dla dzieci TVP2 Mini szansa. W latach 2014–2015 była prowadzącą program Disney PL I love Violetta. Od 2 do 16 marca 2018 brała udział w ósmej polsatowskiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Oskar Dziedzic. Para odpadła w trzecim odcinku, zajmując 9. miejsce.


A w pierwszej kopercie były:
- 2 zdjęcia z autografem od Wiktorii Gąsiewskiej,Tak dla przypomnienia 23 kwietnia 2018r. udało mi się także otrzymać autograf od Adama Zdrójkowskiego LINK - aktora a prywatnie chłopaka Wiktorii:


!!! Dziękuje bardzo za dwa zdjęcia z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 1 miesiąc i 1 dzień,
Szczegóły: oryginały,

Druga koperta jest od Bartosza Świderskiego.
Bartosz Świderski - polski aktor i piosenkarz. Był wokalistą nieistniejącego już zespołu Grejfrut. Aktualnie rozpoczął muzyczną karierę solową. Ukończył liceum ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Bielawie. W 1994 roku ukończył Lart StudiO. W 1998 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Od roku 1998 przez kilka lat był aktorem Teatru Studio w Warszawie. Występował także na deskach teatrów: im. Stefana Jaracza w Łodzi (1997), Powszechnego w Łodzi (1997) oraz Wybrzeże w Gdańsku (2002).


W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Bartosza Świderskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 miesiące i 11 dni,
Szczegóły: oryginał,

Trzecia koperta pochodzi od Aleksandry Król.
Aleksandra Król - polska snowboardzistka z Nowego Targu, olimpijka, specjalizująca się w snowboardowym slalomie gigancie równoległym (PGS) i slalomie równoległym (PSL). 


A w trzeciej kopercie była:
- pocztówka z autografem od Aleksandry Król,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od Urzędu Miasta w Kcyni - miasto w województwie kujawsko-pomorskim, powiat nakielski, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Kcynia. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa bydgoskiego. Kcynia leży w odległości 40 km na południowy zachód od Bydgoszczy i 80 km na północny wschód od Poznania, w północnej części Pojezierza Gnieźnieńskiego. Miasto położone jest na szczycie wzgórza morenowego stanowiącego jeden z najwyższych punktów w Wielkopolsce (136 m n.p.m.), w związku z czym, znajdując się około 30 m ponad okolicą, widoczne jest z dość dużej odległości. Miasto królewskie lokowane w 1262 roku położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.


Zapytacie mnie co warto odwiedzić w tym mieście ? Służę pomocą:
- Późnogotycki Kościół parafialny św. Michała Archanioła z 1631,
- Późnobarokowy pokarmelicki kościół parafialny Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z lat 1778–1780,
- Jeden z dwóch zachowanych zapisów Bogurodzicy znajdujący się w archiwum kcyńskim,
- Dworek z I połowy XIX w. (tzw. wójtostwo),
- Budynek poczty,
- Dawna plebania protestancka,
- Kamienice z XVIII, XIX i XX w.,
- Wieża ciśnień z II połowy XIX w.,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀 

A w czwartej przesyłce znalazłem:
- folder "Kcyńskie smaki i produkty lokalne",
- plan miasta,
- 2 ulotki,
- 2 przypinki (PIN) z herbem (jedna zasili moje zbiory a druga pójdzie na wymianę) - kolejny 2274 w kolekcji !!!


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...