sobota, 22 września 2018

Sobota z 2300 Przypinką (PIN) w kolekcji - wpis numer 714


Dziś jest 22 września 2018r. Witam Was Serdecznie w to sobotnie popołudnie 😊 Ja wiem że jest weekend, ale tak jak już wczoraj wspominałem dziś mamy szczególną okazje do świętowania - mowa tu o 2300-tnej przypince (PIN) w kolekcji 😀😍😎 To może nie będę dalej przedłużał a od razu przejdę do rzeczy...

!!! 😀 ZAPRASZAM NA WPIS 😉 !!!

Kilka słów historii o mojej kolekcji wpinek:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu tych trzech lat do dnia dzisiejszego udało mi się uzbierać łącznie aż 2301 wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie/stowarzyszenia polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne jak i inne. Cieszę się bardzo że przez ten czas kilku lat mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać aż taką imponującą kolekcję dla oka i dla Widza.

Foto historia:
Poniżej prezentuje Wam także kilka wspólnych zdjęć przedstawiających moje "pierwsze setki" przypinek (PIN) w kolekcji. Tak - zaczynało się od wpinania PIN-ów na zwykłą pocztówkę a obecnie to 21 tablic (gdzie na ostatniej robi się już powoli tłoczno) 😉Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki i chciałby mi je powierzyć takie osoby zapraszam do kontaktu ze mną. Wpinki czasami lubią się powtarzać 😀 dlatego poniżej prezentuje te okazy jakie na dzień dzisiejszy mogę Wam innym kolekcjonerom zaoferować na wymianę - zawsze aktualne zdjęcie znajdziecie na stronie -> Na wymianę.


Kontakt do mnie znacie:
* wiadomości prywatne na fanpage Bloga:

Oto moja kolekcji przypinek (PIN) na dzień 22 września 2018r.:


A tak prezentuje się 2301 przypinki (PIN) razem przedstawione na specjalnej przygotowanej grafice:


Na dziś tyle 😀 Kolejny gadżetowy wpis już wkrótce (obserwujcie mojego bloga).