czwartek, 6 grudnia 2018

Czwartkowe - 3 przesyłki/paczki, słodko/firmowe/muzyczne █▬█ █ ▀█▀-y w sam raz na Mikołajki - wpis numer 740

Dziś jest 6 grudnia 2018r. (MIKOŁAJKI) Witam Was szczególnie w moim nowy gadżetowo/wyjątkowym wpisie na blogu 😘 Tego dnia współcześnie w Polsce, nocą rodzice to znaczy Mikołaj pod poduszkę podkłada się dzieciom drobne upominki, małe zabawki a przede wszystkim słodycze. Mam nadzieje, że dziś nie tylko dzieci, ale też nastolatkowie, dorośli czy dziadkowie otrzymali/otrzymają jakoś niespodziankę na Mikołaja 😀 Ja pamiętam jeszcze ze szkoły (ale chyba ta tradycja trwa nadal) jak kilka tygodni przed 6 grudnia losowało się kolegę lub koleżankę z klasy i do określonej kwoty kupowało się dla niego/dla niej jakiś upominek. Zostały one wręczone nawzajem w mikołajki.

Moje miasto Siedlce coraz bardziej z dnia na dzień pięknieje w różne ozdoby świąteczne - mam nadzieje, że już niedługo przedstawie Wam kilka wyjątkowych zdjęć 😏 Jeżeli chodzi o gadżety to przez te dwa dni (środa i czwartek) łącznie otrzymałem dwie paczki kurierskie oraz jeden prezent muzyczny odebrałem osobiście. Jedna ze wspomnianych paczek będzie bardzo słodka - i weź tu człowiek zrzuć kilka kilo przed świętami NIE REALNE hehehe 😂 Cały czas oczekuje na listów od gwiazd z ich autografem - o jakie mi chodzi konkretnie, tego dowiedzie się przy bacznym obserwowaniu mojego bloga "Gadżety na dobry dzień" ZAPRASZAM 😍


I to tyle mojego gadania 😉😁 czas przejść do konkretów i prezentacji moich nowych przesyłek i paczek na blogu 3,2,1 START...

PS: Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają moje prezenty mikołajkowe. Jestem także ciekawy co Wy dziś dostaliście od Mikołaja ?


Pierwszy MEGA paczka kurierska na mikołajki pochodzi od firmy B&B Słodycze z Pomysłem.
B&B Słodycze z Pomysłem - to jedna z czołowych polskich marek słodyczy i innych produktów spożywczych przeznaczonych do użytku promocyjnego przez firmy i instytucje. Od 1997 roku dostarcza słodkie reklamy pełne pomysłów, w najlepszym stylu, dla ponad sześciu tysięcy Klientów instytucjonalnych z Polski i ponad 20 innych krajów Europy. Pracuje dla renomowanych korporacji, urzędów oraz instytucji państwowych i samorządowych, ale również dla małych i średnich firm. Firma obsługuje wielkie międzynarodowe mark, dostarcza słodycze na największe imprezy, ale z przyjemnością pomaga budować pozytywny wizerunek również w skali dzielnicy, miasta czy regionu. Utrzymuje szczególnie bliskie relacje biznesowe z agencjami reklamowymi, które są strategiczną grupą Partnerów. Standardem firmy jest  oferta licząca ponad 400 produktów, ale ogromną radość sprawia też tworzenie z Klientami nowych pomysłów, specjalnie dla nich. Po więcej informacji na temat firmy zapraszam na stronę internetową oraz na fanpage'a.


A w pierwszej MEGA prezencie mikołajkowym znalazłem:
- słodki kalendarz adwentowy,
- zestaw pierniczków 
- ciasteczka,
- duża i mała czekolada, 
- małe czekoladki, 
- 3 czekoladowe gwiazdki,
- praliny czekoladowe,
- mała bombonierka,
- 2 serduszka z piernika,
- 2 gwiazdki z piernika,
- 24 krówek,


Wszystkie czekoladki i nie tylko były zapakowane w eleganckie opakowania:


!!! Dziękuje za tak bogatą i słodką paczkę oraz za bardzo miły kontakt - pozdrawiam !!!

Druga paczka kurierska na mikołajki jest od firmy Demi Co.
Demi Co. - jest zarówno producentem, eksporterem, jak i bezpośrednim importerem bogatej kolekcji mebli pozwalających doskonale urządzić restaurację, kawiarnię, hotel, biuro, ogródek oraz wiele innych wnętrz. Oferowane przez Demi Co. meble pozwolą zaspokoić wszystkie wymogi począwszy od mebli stylowych, poprzez tradycyjne, a skończywszy na ultra nowoczesnych. Od 28 lat działają na rynku polskim, od wielu lat pracuje również z klientami zagranicznymi przez co firma wypracowała sobie opinię solidnego dostawcy i niezawodnego partnera. Dysponuje niezwykle nowoczesnym i profesjonalnym parkiem maszynowym. Przy wsparciu nowoczesnego programu komputerowego TopSolid do projektowania mebli w 3D, sterowane komputerowo centrum obróbcze CNC pozwola na wielkoseryjną produkcję mebli w krótkich, a zarazem różnych seriach i o skomplikowanych kształtach i rozwiązaniach. Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajdziecie na stronie internetowej oraz na fanpage'u.


W drugim prezencie mikołajkowym było:
- katalog produktów,
- duża teczka,
- torba papierowa,
- 4 ulotki,
- 4 wizytówki,
- smyczka,


 !!! Dziękuje bardzo za paczkę 😊 !!!

Trzeci i ostatni na dziś prezent mikołajkowy odebrałem osobiście.
Marcin Sójka - 32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Interesuje się gotowaniem, motocyklami, fotografią. Lubi czytać książki zwłaszcza z gatunku kryminał i fantasy. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem. Muzycznie woli nie wzorować się na nikim. Szuka swojego brzmienia i swojej barwy. Podoba mu się każdy rodzaj muzyki płynącej z serca! Ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół wspierających go na szlaku muzycznych podróży. Muzyka jest całym jego życiem. 1 grudnia 2018r. został zwycięzcą 9 edycji programu muzycznego TVP2 "The Voice of Poland".


Zapraszam także do wysłuchania piosenki Marcina "Zaskakuj mnie" oraz jego wykonania przeboju "Dziwny jest ten świat" podczas tegorocznych Dni Siedlec - przeze mnie zarejestrowany:


A w trzecim i ostatnim na dziś prezencie mikołajkowym była:
- pocztówka z autografem Marcina Sójki,


!!! Chciałbym bardzo podziękować pewnej osobie za pomoc w zdobyciu autografu Marcina oraz miły kontakt !!!

Jak zdobyty: przy pomocy jednej osoby - osobiście odebrany,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: oryginał,

To wszystkie na dziś prezenty mikołajkowe😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...