piątek, 7 grudnia 2018

Piątkowe - 4 koperty/przesyłki, wspólnie z gwiazdami zapraszam na mecz oraz wycieczkę - wpis numer 741

Dziś mamy 7 grudnia 2018r. Piątkowe popołudnie to bardzo dobra chwila na zajęcie Wam kilka minut i przedstawienie nowego gadżetowego wpis na blogu - więcej o tym już za chwilę 😀 Jestem bardzo mile zaskoczony popularnością ostatniego mojego posta LINK - widzę, że i Wam podobały się moje mikołajkowe prezenty 😊 Dziś mój listonosz zostawił dla mnie w skrzynce łącznie 4 nowe przesyłki. Będzie coś od gwiazd, piłkarskie klimaty i wycieczka do pewnego miasta - zapinamy pasy i do dzieła... Miło było mi także otrzymać odpowiedz od pewnej gwiazdy typu: "w najbliższym czasie odbiorę swoją pocztę i odpiszę na zaległe moje listy" - o kogo mi chodzi dokładnie tego dowiecie się wkrótce jak zawsze...

Zobaczcie, jaki fajny skrzydlaty kolega mnie dziś odwiedził - chciał, abym go pozdrowił na blogu i pytał się, kiedy będzie nowy gadżetowy wpis (bo jak widać on sam wypatruje listonosza) hehehe 😁😂😃


Trochę pracy przed nami 😏 więc może ja od razu przejdę do rzeczy 
3,2,1 JAZDA...

PS: Jak zawsze jest bardzo otwarty na każdą ilość Waszych nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanpage'u - pozdrawiam 😎


Pierwsza koperta pochodzi od Rafała Szatana.
Rafał Szatan - muzyk i aktor musicalowy! Urodził się w Lublinie. Talent muzyczny kształcił między innymi w Akademii Muzycznej w Katowicach na prestiżowym wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Swój głos i zdolności aktorskie wykorzystuje na scenie. Gra między innymi w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie wciela się w Troya w spektaklu High School Musical on stage. Rafał Szatan często pokazuje się w mediach. Od 2009 roku, był jednym z wokalistów występujących w programie Jaka to melodia? Wraz z Basią pojawił się też w programie X-Factor gdzie śpiewali jako członkowie grupy Soul City. Brał też udział w The Voice of Poland .Od 2018 roku można było oglądać jego metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gra też w serialu "M jak miłość" jako Eryk. Prywatnie jest mężem aktorki Barbary Kurdej Szatan.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Rafała Szatana,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 9 dni,
Szczegóły: oryginał,

Co prawda wysłałem ładne wspólne zdjęcie Rafała i Basi (myślałem, że uda się i jej także podpis zdobyć na tej wspólnej fotografii) - jak widać wyszło inaczej 😒 To nic autograf od Basi mam już na oddzielnym zdjęciu:


Druga koperta jest od Henryka Gołębiewskiego.
Henryk Gołębiewski - polski aktor filmowy i telewizyjny. W 2003 nagrodzony Złotą Kaczką za rolę w filmie Edi. Wychował się, mieszkał i mieszka na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Dąbrowskiego. Pochodzi z rodziny wielodzietnej, urodził się jako dziewiąte dziecko. Przedstawiciel grupy tzw. naturszczyków, czyli aktorów na ogół bez wykształcenia aktorskiego, grających „siebie samych”. Został odkryty przez Janusza Nasfetera w czasie castingu do filmu Abel, twój brat i wraz z resztą dziecięcej obsady regularnie zatrudniany przez Stanisława Jędrykę do seriali przygodowych dla młodzieży, takich jak Wakacje z duchami (1971), Podróż za jeden uśmiech (1972) i Stawiam na Tolka Banana (1973). Powrócił na ekrany pod koniec lat 90., za sprawą Jerzego Gudejki, w rolach epizodycznych. Przełomem okazała się rola tytułowego zbieracza złomu – Ediego – w filmie Piotra Trzaskalskiego z 2002. W 2007 wystąpił wraz Filipem Łobodzińskim w teledysku Gdzie są przyjaciele moi zespołu Yugopolis i Macieja Maleńczuka, w rolach Poldka i Dudusia z Podróży za jeden uśmiech. W 2016 zainaugurował działalność kabaret Ro-Pa, który współtworzy.


W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Henryka Gołębiewskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

I tu też jest ciekawa sytuacja, ponieważ już raz wysłałem list z kopertą zwrotną do Pana Henryka o autograf i on mi odpisał. Nie wiem, dlaczego dziś otrzymałem ponownie jego autograf po raz drugi - tak to u mnie jest, jak nie mam czyjegoś autografu to nie mam, a jak pojawi się jeden to zaraz nie wiadomo skąd otrzymam drugi hehehe 😁:


Trzecia przesyłka pochodzi od klubu sportowego Pogoń Szczecin.
Pogoń Szczecin - polski klub piłkarski z siedzibą w Szczecinie, 2-krotny wicemistrz Polski, 3-krotny finalista Pucharu Polski. Aktualnie klub zajmuje 7. miejsce w tabeli wszech czasów Ekstraklasy.


A w trzeciej przesyłce była:
- grupowa pocztówka całej kadry zawodników, trenerów na rundę jesienną sezonu 2018/19 z autografami na odwrocie,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji - na Pogoń Szczecin zawsze można liczyć 😉 !!!

Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od Urzędu Miejskiego w Żarowie - miasto w województwie dolnośląskim, powiat świdnicki, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Żarów. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. Wchodzi w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej.


W Żarowie warto zobaczyć między innymi:
- Park miejski z aleją dębową, z 1860 r.,
- Budynek administracyjno-mieszkalny,
- Aleja dębowa przy stadionie, z połowie XIX w.,
- Aleja lipowa, wzdłuż szosy do Łażan, powstała po 1830 r.,

CIEKAWOSTKA:
Z tego miasta pochodzi Paweł Fajdek - mistrz świata w rzucie młotem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀
W czwartej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- folder reklamowy miejscowość,
- przypinka (PIN) z herbem - kolejna 2340 w kolekcji !!!


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...