piątek, 7 czerwca 2019

Piątkowe - 6 przesyłek/paczek, firmowe klimaty i nie tylko (w tym wizyta InPostu) - wpis numer 806

Dziś mamy 7 czerwca 2019 rok. Hej, Witam, Dzień dobry dla wszystkich moich fanów, przyjaciół i czytelników bloga "Gadżety na dobry dzień" 😊😎 W to upalne piątkowe popołudnie mam dla Was nową garść przesyłek do zaprezentowania - łącznie uzbierało się ich 6 (czy zasługują na szóstkę szkolną to ocenicie sami). Jeżeli chodzi o pozytywy to w tej kwestii także świeci słońce. Wczoraj pojawiło się trzy miłe odpowiedz na: 2x autografy i 1x urząd 😊 Coś mi chodzi po głowie, aby wybrać się nad Siedlecki Zalew, może uda mi się jakieś ładne zdjęcia zrobić - jak myślicie ???

Wczoraj również w moim mieście odbył się już po raz III Dni Siedleckich Organizacji Pozarządowych "Moda na Działanie" (Plac Sikorskiego). Choć może nie byłem długo na tym pikniku (tylko przechodziłem) to i tak udało mi się otrzymać kilka gadżetów: drewnianą podstawkę, smyczkę czy przypinkę PIN - kolejna 2538 w kolekcji !!!


Czy przez wasze miasta/miejscowości gdzie mieszkacie też wczoraj wieczorem przeszła burza ? U mnie tak, nawet jedno duże i wieloletnie drzewo nie wytrzymało silnych podmuchów wiatru.


ZAPROSZENIA:
W ciągu najbliższego weekendu w Siedlcach odbędą się dwie ciekawe imprezy/wydarzenia. Mowa tu o jutrzejszym Wielkim Meczu Charytatywnym - Reprezentacja Artystów Polskich kontra Zawodowa Reprezentacja Siedlec/ stadion miejski, ul. Jana Pawła 8/ godzina 16:00 oraz niedzielnych uroczystościach 20 rocznicy wizyty Świętego Jana Pawła II w Siedlcach. Program rocznicy wygląda następująco: 12:00 Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Kardynała Stanisława Dziwisza (Katedra Siedlecka), 15:00-17:00 Marsz dla Życia i Rodziny oraz Festyn Papieski, 18:00 Koncert zespołu "Arka Noego" (Lodowisko Miejskie), 20:00 Przemarsz na Błonia Papieskie pod Krzyż Papieski z Modlitwą Różańcową, 21:00 Apel Jasnogórski. SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀Te wydarzenia dopiero w weekend 😀😉 dziś natomiast zapraszam Was na prezentacje 6-ciu nowych przesyłek na blogu.
3,2,1 LECIMY...

PS: To jak będzie z nowymi komentarzami ? Liczę, że w tej kwestii się postaracie 😉 POZDRAWIAM 😊


Pierwsza paczka InPost jest od pewnej firmy z branży badawczej.
A w pierwszej paczce znalazłem:
- worek na buty,
- 2 sztuki okularów przeciwsłonecznych,
- pendrive 8 GB w długopisie,
- smyczka,
- 4 kolorowe długopisy,


Druga przesyłka pochodzi od Marka Belki.
Marek Belka - polski ekonomista i polityk, profesor nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, urzędnik w międzynarodowych instytucjach finansowych. W 1997 i w latach 2001–2002 wicepremier i minister finansów, w latach 2004–2005 prezes Rady Ministrów i przewodniczący Komitetu Integracji Europejskiej, w latach 2010–2016 prezes Narodowego Banku Polskiego, poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.


W drugiej przesyłce było:
- duże zdjęcie Marka Belki z autografem,


 !!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: FB,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: oryginał,

Trzecia SUPER przesyłka jest partii politycznej Wiosny.
Partia Wiosna - polska centrolewicowa partia polityczna, której powstanie ogłoszono 3 lutego 2019 podczas konwentu założycielskiego. Partia została zarejestrowana 29 czerwca 2018 pod nazwą Kocham Polskę. Podczas konwentu założycielskiego przyjęła nazwę „Wiosna”, a jej prezesem został Robert Biedroń. Charakter ideowy ugrupowania jest socjalny gospodarczo i liberalny światopoglądowo; postulaty ugrupowania są również antyklerykalne, feministyczne i proekologiczne. W maju 2018 współpracujący z ówczesnym prezydentem Słupska Robertem Biedroniem Monika Gotlibowska, Diana Mróz i Sławomir Szymczak złożyli wniosek o rejestrację partii Kocham Polskę, którą sąd wpisał do ewidencji 29 czerwca tego samego roku. We wrześniu 2018 Robert Biedroń, nieubiegający się o reelekcję na prezydenta Słupska, zainicjował cykl 40 spotkań pt. „Burza Mózgów”, w ramach którego podjął dyskusje z mieszkańcami polskich miast na temat ich preferowanych reform politycznych i zapowiedział, że wypracowane podczas spotkań postulaty będą stanowić element programu jego nowego projektu politycznego. Wniosek o zmianę nazwy partii z „Kocham Polskę” na nazwę „Wiosna” wpłynął do sądu już 21 grudnia 2018, natomiast w kolejnym wniosku z 23 stycznia 2019 zaproponowano pełną nazwę „Wiosna Roberta Biedronia”. 3 lutego 2019 na warszawskim Torwarze odbyła się konwencja założycielska ugrupowania, na którym nowa nazwa została upubliczniona.


A w trzeciej SUPER przesyłce znalazłem:
- 2 drewniane breloczki,
- 3 buttony,
- 2 bardzo ładne przypinki PIN - kolejne 2539 i 2540 w kolekcji !!!


!!! Dziękuje bardzo za przesyłkę oraz miły kontakt !!!

Czwarta przesyłka pochodzi od pewnego Banku Spółdzielczego.
W czwartej przesyłce było:
- etui na kartę kredytową,
- balon,
- smyczka,
- długopis,


Piąta przesyłka jest od pewnej firmy z branży wyposażeń łazienek.
A w piątej przesyłce było:
- mały gruby notes,
- 2 malowanki (chyba już wiem kto się z nich ucieszy),
- 3 ekologiczne długopisy,Szósta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnego hotelu w centrum polski.
W szóstej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- 5 dużych i małych notesów,
- pocztówka z pozdrowieniami - DZIĘKUJE I TEŻ POZDRAWIAM 😊
- 6 długopisów,
- 4 złote monety (co się potem okazały że są to czekoladki),


Na dziś to wszystko 😀 Kolejny gadżetowy wpis już wkrótce (obserwujcie bloga i inne moje profile społecznościowe).2 komentarze: