czwartek, 7 marca 2019

Czwartkowe - 4 przesyłki, wspólnie z gwiazdami odbierzemy nagrodę i odwiedzimy pewną gminę - wpis numer 777

Dziś jest 7 marca 2019 rok. Jak zawsze witam Was bardzo serdecznie w kolejnym gadżetowy poście u mnie na blogu - pozdrawiam. Po poniedziałkowych 13-stu przesyłkach dziś będzie trochę skromniej, bo tylko 4 koperty (ale i tak mam nadzieje, że i one Wam się spodobają). Tak jak pisałem w tytule będzie: akcent muzyczny, coś od gwiazdy, odebranie nagrody i wspólna wycieczka po gminie 😀 Co do nowych pozytywów to jak na tą chwilę udało mi się tylko otrzymać miłą wiadomość od pewnej osoby na autograf o treści: "Chętnie powiększę twoją kolekcji 😊 Postaram się to zrobić jak najszybciej" - MIŁO 😏 Może macie jakieś typy, jakie firmy warto podpytać o gadżety - chętnie poczytam o tym w komentarzach 😉

CZAS WYCISZENIA:
W związku z rozpoczętym wczoraj czasem Wielkiego Postu chciałby Wam dziś pokazać trzy nowe zdjęcia z mojego foto/cyklu Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko". Mowa tu o: Pomniku Świętego Jana Pawła II/ Skwer Jana Pawła II, Kapliczce Matki Bożej Niepokalanej/ róg ulic Rynkowa/Czerwonego Krzyża oraz Figura Matki Boskiej z Dzieciątkiem/ znajdująca się za Katedrą Siedlecką/ul. Świrskiego. Oto i one...


I to tyle na dziś 😀 czas rozpocząć prezentacje moich nowych gadżetowych skarbów
3,2,1 GO...

PS: Jak zawsze liczę na Waszą aktywność w postaci nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanpage'u.


Pierwsza przesyłka pochodzi od zespołu 4Ever.
4Ever - polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. Grupa powstała w 2002 roku w Białymstoku z inicjatywy Rafała Woźniewskiego – aktualnego wokalisty, który debiutował w 2001 roku piosenką Kochanków miałaś wielu na antenie telewizji Polsat w programie Disco Polo Live. Pierwszy skład zespołu tworzyli: Rafał Woźniewski, Wojciech Siemianowski, Robert Ciborski i Adam Łazowski. Niespełna kilka tygodni po pojawieniu się zespołu na rynku muzycznym piosenka pt. Lato na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie zdobyła miano „Hitu Festiwalu”. W tym samym roku ukazał się też debiutancki album pt. Miłość Cię zabiła, a do tytułowego utworu nakręcony został teledysk, który z powodu zdjęcia programu Disco Polo Live z anteny telewizji Polsat swoją premierę miał tylko w Internecie. W 2003 roku zespół nagrał nowy utwór pt. Jesteś sensem, który pomimo braku jakiejkolwiek promocji w mediach, szybko stał się wielkim przebojem. Rok 2004 przyniósł kolejny utwór pt. An Angel, do którego zespół nagrał teledysk prezentowany potem w programie Szczęśliwa 8. Kompozycja ta to cover przeboju rosyjskiej grupy Plasma, a zespół dodał jedynie polskie zwrotki, zostawiając oryginalny anglojęzyczny refren. Na początku 2005 roku tym razem w programie Boom Hit Music miał swoją premierę czwarty wideoklip, nakręcony do piosenki pt. Najlepszy moment, a wiosną tego samego roku ukazał się natomiast drugi album tej formacji pod tym samym tytułem. Na płycie tej znalazły się utwory premierowe, covery (m.in. Najlepszy moment i Głupie kłamstwa z repertuaru grupy Beat Magic) i nowe wersje piosenek z poprzedniej płyty (m.in. dwa remiksy przeboju Kochanków miałaś wielu). W lipcu 2005 roku na X Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie grupa odebrała „Nagrodę Publiczności” za utwór Głupie kłamstwa (cover piosenki zespołu Beat Magic). Dotychczas grupa wydała cztery płyty. Początkowo zespół współpracował z wytwórnią Green Star. W 2009 roku grupa nawiązała kontakt z wydawnictwem muzycznym Folk, u którego wydała swoją ostatnią płytę.


Zapraszam do wysłuchania piosenki 4Ever - Hej dziewczyno:


A w pierwszej przesyłce było:
- płyta zespołu z autografem,


!!! Dziękuje bardzo za płytę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga pocztówka jest od Pana Ząbka.
Pan Ząbek - Iluzjonista, półfinalista programu "Mam Talent". Pan Ząbek to postać satyryczna z absurdalnym poczuciem humoru z pogranicza groteski. W przedziwnej fryzurze i złotych zębach potrafi rozśmieszyć do łez, by za chwilę niespodziewanie zaskoczyć dreszczykiem grozy.


W skrzynce znalazłem:
- pocztówka z autografem Pana Ząbka,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia przesyłka okazała się być nagrodą od zespołu News - gdzie kilka dni temu udało mi się być w granie laureatów ostatniego konkursu.
News - grupa muzyczna, wykonywająca muzykę nurtu disco polo pochodząca z Michowa. Liderem i  założycielem zespołu jest Marek Lemieszek - wokalista, kompozytor, autor tekstów. Zawodowy muzyk instrumentalista. Ukończył studia muzyczne na kierunku organy i fortepian. W skład zespołu wchodzą również: gitarzysta – Wojciech Socha oraz perkusista – Waldemar Pokora. Twórczość zespołu to disco polo, które charakteryzuje się nietuzinkowymi tekstami oraz melodiami szybko wpadającymi w ucho. Zespół wylansował przeboje takie jak: Lubię zabalować; Będzie pompa; Nie jestem szpanerem; Tak, tak, tak, Blondyna, Mon Cheri, Układanka, Ale fajne nogi. Piosenki zespołu NEWS emituje wiele stacji telewizyjnych m.in. Tv Polsat, Polo Tv, Tv disco, Power TV,   ITV oraz radiowych m.in. radio Opatów, radia internetowe. Zespół koncertuje po całej Polsce w klubach oraz na imprezach plenerowych jednak jego największym sukcesem jest występ na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie w roku 2015, 2016 oraz Nagroda Grand Prix zdobyta podczas Festiwalu Disco Mazowia Mościbrody 2015.


A w trzeciej nagrodowej przesyłce znalazłem:
- myszkę komputerową,
!!! Grupie News dziękuje bardzo za nagrodę 😊 Mam bardzo miłe wspomnienia z waszego konkursu podczas I Disco Polo Festivalu w Siedlcach (18 czerwiec 2017 rok) LINK !!!


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od Urzędu Gminy Męcinka - gmina wiejska w województwie dolnośląskim, w powiat jaworski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie legnickim. Siedziba gminy to Męcinka. Na terenie gminy funkcjonuje lądowisko Złotoryja-Baryt.


W Gminie Męcinka warto odwiedzić między innymi:
- Droga krzyżowa na Górze Górzec wraz z kapliczką na szczycie,
- Kościół parafialny p.w. Wniebowzięcia NMP w Słupie,
- Kościół parafialny p.w. Św. Andrzeja Ap. w Męcince,
- Kościół p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sichowie,
- Kościół filialny p.w. Św Jana Chrzciciela w Chełmcu,
- Kościół filialny p.w. Św. Jerzego w Kondratowie,
- Kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Małuszowie,
- Kościół pomocniczy p.w. Św. Józefa Oblubieńca w Małuszowie,
- Kościół filialny p.w. Wniebowzięcia NMP w Myślinowie,
- Kościół filialny p.w. Narodzenia NMP w Piotrowicach,
- Pałacyk w Muchowie,
- Ruiny pałacu barokowego w Piotrowicach,
- Dawna lodownia w Muchowie,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

W czwartej przesyłce były:
- 2 przypinki PIN z herbami,


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...