piątek, 15 marca 2019

Piątkowe - 3 przesyłki, słodko i muzycznie nam się na blogu zrobiło - wpis numer 780

Dziś mamy 15 marca 2019 rok. Witam Was w ten piątkowy pochmurny dzień nad Siedlcami 😀 Piątek to rozpoczęcie weekendu, więc postanowiłem, że nie będę Wam dużo czasu zajmował i od razu przejdę do rzeczy 😉

Jeżeli chodzi o gadżety to po poniedziałkowych 7 przesyłkach i środowych 9 dziś przyszła kolej na  kolejne 3 nowe koperty od mojego ulubionego listonosza. Co do pozytywów to w tej kwestii jak na tą chwilę z nowości mamy: jedną miłą odpowiedz z urzędu, nagrodę w konkursie oraz 2 odpowiedzi od gwiazd "typu otrzymałem/łam list i w najbliższym czasie odeśle go do Ciebie" 😊 Cały czas czekam na jedną zakupową przesyłkę - ale o niej jak na razie cisza 😑 pewnie w poniedziałek się pojawi 😀

NA SŁODKO:
W związku, że dziś mamy Dzień Piekarzy i Cukierników mam dla Was taki "słodki BONUS" - ale o tym już za chwilę. 15 marca to wspomnienie ich patrona - świętego Klemensa, który po wstąpieniu do zakonu wypiekał chleb dla braci zakonnych i opiekował się klasztorną piekarnią. W 1787 roku przybył do Warszawy, gdzie opiekował się najuboższymi mieszkańcami miasta. Z jego inicjatywy utworzono sierociniec oraz szkołę rodzin rzemieślniczych. Opiekował się również słynnymi warszawskimi stołówkami, w których nie brakowało chleba dla najbardziej potrzebujących. Nie bez powodu nazywany był "ojcem głodnych dzieci". Jako ten słodki BONUS  mam dla Was kilka zdjęć przeze mnie wykonanych kilka lat temu podczas targów cukierniczych Expo Sweet (naprawdę warto taką imprezę odwiedzić) Oto i one..

UWAGA ZDJĘCIA NIE SĄ DLA OSÓB, KTÓRE SĄ OBECNIE NA DIECIE 😉

I tym właśnie słodkim sposobem przeszliśmy do prezentacji nowych przesyłek na blogu.
3,2,1 START...

PS: Sprawcie mi uśmiech na twarzy dużą ilością nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanpage'u - pozdrawiam 😎


Pierwsza przesyłka jest od zespołu LaMaro.
Zespół LaMaro - nowa grupa na scenie muzyki disco polo & dance. Powstała w roku 2017 z inicjatywy Zbigniewa Sobczaka, który od dziecka interesował się muzyką. Wokalista jest wszechstronnie uzdolniony gdyż sam pisze teksty piosenek, muzykę i śpiewa. Drugim członkiem zespołu jest Marta Stefaniak wokalistka występujące na scenie od kilku lat. Wulkan energii z niebanalną barwą głosu. Pierwszy utwór wraz z teledyskiem pt. „Moja mała” opublikowali w kwietniu 2017 r. Był to debiutancki ich teledysk który już wtedy przyniósł im rozpoznawalność ale dopiero utwór pt.”Moje pragnienia” Który od czasu premiery osiągnął wynik mierzony w milionach przyniósł im szersze rzesze wiernych fanów. Zespół bawi się muzyką różnego gatunku: disco Polo, dance, a nawet country.


Zapraszam do wysłuchania piosenki zespołu LaMaro - 7 niebo:


A w pierwszej przesyłce było:
- zdjęcie i płyta CD z autografami,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie i płytę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga przesyłka pochodzi od zespołu Solaris.
Zespół Solaris - polski zespół muzyczny, pochodzący z Zamościa, grający muzykę taneczną, disco dance i disco polo. W 1990 zespół założył jego wokalista i lider, Piotr Wójcik. Grupa wydała razem 8 albumów, zawierających ponad 100 utworów. Największą popularność osiągnął album pt: "Szmaragdy i diamenty" z 2008 roku, który sprzedał się w ogromnym nakładzie, a tytułowa piosenka okazała się być w pierwszej dziesiątce pobieranych dzwonków na telefony komórkowe, w 2010 roku, w Polsce. Piosenka "Szmaragdy i diamenty" była nominowana do "Hitu Wszechczasów Disco Polo" Ostróda 2013 oraz do "Złotej Piątki Hitów Disco Polo" Kobylnica 2015. W 2011 roku zespół SOLARIS brał udział w polskich eliminacjach do Festiwalu Eurowizji z piosenką "Czuję moc". Swoje 25- lecie istnienia grupa Solaris świętowała na scenie Festiwalu Muzycznego w Kobylnicy.
 

Zapraszam do wysłuchania piosenki zespołu Solaris - Urocza Kotka:

W drugiej przesyłce było:
- płyta CD z autografem,
- 2 duże i jedna mała podpisana pocztówka,


!!! Dziękuje bardzo za trzy pocztówki, płytę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży transportowej.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- notes,
- gumowa podkładka,
- 2 breloczki w kształcie autobusu i tramwaju,
- magnes na lodówkę,
- odblask (nie ma go na zdjęciu),
- 3 długopisy,
- button,


Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo podobają się takie breloczki/pendrive/magnesy w nietypowych kształtach na przykład: autobusów, tramwajów czy ciężarówek:


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...