O mnie/Kontakt...


Nazywam się Łukasz Stańczuk mam 25 lat i jestem z Siedlec. Moja przygoda z gadżetami rozpoczeła się 20 stycznia 2015r. Tego dnia w internecie natknąłem się na różne strony osób o tematyce „kolekcjonowanie gadżetów z różnych urzędów/instytucji/firm itp.”. Pomyślałem sobie czemu by nie zacząć i ja chciałbym coś fajnego dostawać - tak się to zaczęło. 27 kwietnia 2015 r. postanowiłem stworzyć bloga „Gadżety na dobry dzień” aby otrzymane przesyłki/paczki prezentować inny osobom, przerodziło się to w moje hobby a gadżety w kolekcje. Przez ten czas od utworzenia Bloga spotkałem się z wieloma wieloma osobami pomyślnie nastawionym do mojego kolekcjonowania i hobby, Blog posiada także wiele przyjaciół, którzy często go odwiedzają i kibicują mi w zdobywaniu fajnych i ciekawych przesyłek/paczek.

Każde miłe słowo, przesyłka, paczka to dla mnie „pozytywny kop”, aby dalej tworzyć bloga i trochę szkoda byłoby zakończyć coś, co dla człowieka jest hobby.

Łukasz Stańczuk                               
    Główny administrator Blog                       

Gadżety na dobry dzień...
 to miejsce gdzie chciałbym pokazywać Wam moje gadżetowe zdobycze od: dużych i małych Firm, Instytucji, ciekawych regionów Polskich i Zagranicznych oraz innych miejsc. Jestem otwarty na współpracę reklamową i rzetelną recenzje Państwa produktów u mnie na blogu. Poza gadżetami kolekcjonuje także: przypinki (PIN), autografy i małe modele motoryzacyjne - których posiadam już ładną kolekcję !
  
Zapraszam do kontaktu ze mną. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, sugestię, chęci współpracy, wymiany adresów oraz miłe słowa lub te trochę gorsze.
!!! ZAPRASZAM !!!

lukasz.stanczuk24@interia.pl 
(lub przez wiadomości prywatne na fanpage'u bloga)

MAMY TO !
Blog "Gadżety na dobry dzień" jest już obecny w sześciu najpopularniejszych serwisach społecznościowych takich jak:
Google Plus, Facebook, Youtube, Twitter oraz Instagram
(linki znajdziecie po kliknięciu w poszczególne loga serwisów)

https://www.facebook.com/gadzetynadobrydzien/http://gadzetydobrydzien.blogspot.com/https://plus.google.com/113383941247848432565
  
https://twitter.com/UStanczukhttps://www.instagram.com/lukasz.stanczuk/https://www.youtube.com/channel/UC0ctPCsjhKZVRMi6iq0LpWA?view_as=subscriber

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz