O mnie/Kontakt...


Nazywam się Łukasz Stańczuk mam 27 lat i pochodzę z Siedlec (województwo mazowieckie) 😀 Moja przygoda z gadżetami rozpoczęła się 20 stycznia 2015r. Tego dnia w internecie natknąłem się na różne strony osób o tematyce „kolekcjonowanie gadżetów z różnych urzędów/instytucji/firm itp.”. Pomyślałem sobie czemu by nie zacząć i ja chciałbym coś fajnego dostawać - tak się to zaczęło. 27 kwietnia 2015 r. postanowiłem stworzyć bloga „Gadżety na dobry dzień” aby otrzymane przesyłki/paczki prezentować inny osobom - przerodziło się to w moje hobby a gadżety w kolekcje. Przez ten czas od utworzenia Bloga spotkałem się z wieloma osobami pomyślnie nastawionym do mojego kolekcjonowania i hobby, Blog posiada także wiele przyjaciół, którzy często go odwiedzają i kibicują mi w zdobywaniu fajnych i ciekawych przesyłek/paczek.

Każde miłe słowo, przesyłka/paczka to dla mnie „pozytywny kop”, aby dalej tworzyć bloga - trochę szkoda byłoby zakończyć coś, co dla człowieka jest hobby 😐

Poza gadżetami pasjonuje mnie także fotografia. Zapraszam do obejrzenia mojego cyklu zdjęć z serii "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko".

Łukasz Stańczuk                               
    Główny administrator Blog                       

Gadżety na dobry dzień...
 to miejsce gdzie chciałbym pokazywać Wam moje gadżetowe zdobycze od: dużych i małych Firm, Instytucji, ciekawych regionów Polskich i Zagranicznych oraz innych miejsc. Jestem otwarty na współpracę reklamową i rzetelną recenzje Państwa produktów u mnie na blogu. Poza gadżetami kolekcjonuje także: przypinki (PIN), autografy i małe modele motoryzacyjne - których posiadam już ładną kolekcję !
  
Zapraszam do kontaktu ze mną. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, sugestię, chęci współpracy, wymiany adresów oraz miłe słowa lub te trochę gorsze.
!!! ZAPRASZAM !!!

lukasz.stanczuk24@interia.pl,
wiadomości prywatne na fanpage'u bloga,
formularz kontaktowy na blogu, 

MAMY TO !
Blog "Gadżety na dobry dzień" jest już obecny w najpopularniejszych serwisach społecznościowych takich jak:
Facebook, Youtube, Twitter oraz Instagram

(linki znajdziecie po kliknięciu w poszczególne loga serwisów)

https://www.youtube.com/channel/UC0ctPCsjhKZVRMi6iq0LpWA?view_as=subscriberhttp://gadzetydobrydzien.blogspot.com/https://www.facebook.com/gadzetynadobrydzien/ 
https://twitter.com/UStanczukhttps://www.instagram.com/lukasz.stanczuk/

4 komentarze:

  1. Poszukuje chetnych do wymiany pinów. Prosze o kontakt
    605-347-993

    OdpowiedzUsuń