Pierwsza paczka kurierska (mała) od mojego operatora telefonicznego. Telefon w zamian za przedłużenie umowy. Z mojego dotychczasowego Xperii E4 przesiadłem się dziś na Samsunga J5.
Telefon naprawdę wygląda super, teraz czeka mnie 2-3 godziny dłubania przy nim aby doprowadzić w go do porządku. Co do estetyki telefon wygląda stylowow a pierwszą rzeczą która mi się rzuciła w oczy to bardzo dobry aparat oraz szybkie przechodzenie z róznych aplikacji i zero zacięć. Nowy telefonik wygląda tak:
Druga super paczka kurieska (duża, od tego samego kuriera) z jednej fabryki narzędziowej. Paczka wyglądała tak:
Wśród dużej ilości styropianu i folii bąbelkowej znalazłem:
- super kufel piwny,
- kubek,
- 2 koszulki L i XL,
- kalendarz potrójny,
- zapalniczka,
- zapałki,
- długopis,
Trzecia przesyłka od jednej z Polskich Fundacji.
W przesyłce była:
- przypinka (PIN) Fundacji - kolejna do kolekcji !!!
Czwarta przesyłka od jednego Banku Spółdzielczego.
Przesyłka zawierała:
- podstawka na telefon i na gniazdko do ładowania,
- super mały scyzoryk,
- pamiątkowa moneta,
- smyczka,
Piąta przesyłka od jednej z firm samochodowych.
A w przesyłce było:
- skrobaczka samochodowa,
- 3 zapachy samochodowe,
- 2 smyczki,
- 2 długopisy,
Szósta przesyłka od Urzędu Miasta Łaziska Górne - Miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie mikołowskim, w południowej części Wyżyny Katowickiej oraz na południowym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W latach 1945–1950 siedziba gminy Łaziska Górne. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Sąsiaduje z miastami: Mikołów i Orzesze oraz gminą Wyry.
W mieście Łaziska Górne obiektami zabytkowymi są:
- Pozostałości parku przy ulicy Stefana Wyszyńskiego (wpisane na listę w 1981 r.),- Budynek kościoła parafialnego w Łaziskach Górnych, wzniesiony na przełomie XIX i XX wieku w style eklektycznym, z elementami neogotyckimi i neoromańskimi,
- Plebania w Łaziskach Górnych, z lat 1902-1903, wybudowana według projektu Gregerackiego z Żor w stylu górnośląskiego domu robotniczego,
- Ratusz z 1927 r., wybudowany w stylu funkcjonalistycznym,
- Budynek szkoły podstawowej nr 1 z 1915 r., wybudowanej w stylu modernistycznym,
- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna z 1913, bez wyraźnych znak stylowych, dawny tzw. Schlafhaus,
- Kościół parafialny w Łaziskach Średnich z lat 1937-1940 w stylu modernistycznym, według projektu architekta Gambca,
- Budynek gimnazjum nr 3 w Łaziskach Średnich z lat 1928-1930, wybudowanego w stylu funkcjonalistycznym według projektu inżyniera Krzyżanowskiego.
Najstarszym obiektem jest krzyż dziękczynny z 1738 r., ustawiony przez mistrza szklarskiego Szymona Mendeckiego z książęcej huty szkła w podzięce za jej ocalenie podczas wielkiego huraganu, który przeszedł w tym roku nad Łaziskami. Został odnowiony w 1834 r. po uszkodzeniach dokonanych przez poszukiwaczy skarbów. Krzyż stoi w dzielnicy Brada, na terenie prywatnym.
Inne wiekowe budynki to m.in.:
- w Łaziskach Górnych – osiedle robotnicze przy ulicy Świerczewskiego, domy mieszkalne przy ulicy Dworcowej z początku XX wieku,
-w Łaziskach Średnich – osiedle robotnicze przy ulicy Sikorskiego, Zakładowy Dom Kultury przy kopalni „Bolesław Śmiały” z początku XX wieku,
- w Łaziskach Dolnych – wieża wodna z okresu międzywojennego, kapliczka na tzw. Wierzysku z początku XIX wieku, siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej (dawna szkoła) z końca XIX wieku.
W przesyłce było:
- informator,
- mapa,
- mała latarka,
- długopis,
Siódma i ostatnia przesyłka na dziś od firmy z branży motorowej.
W przesyłce był:
- bardzo gruby katalog 2016/2017, 2000 stron,
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!