wtorek, 31 stycznia 2017

Wtorkowe - 2 przesyłki, autografowe i wymiana przypinek (PIN) + ŚWIĘTOWANIE 1500-tnego PIN-a w mojej kolekcji

Dziś jest 31.01.2017r. Pierwszy miesiąc nowego 2017 roku przechodzi powoli do historii, a ja mam dla Was kolejne miłe powody od nadawców przesyłek aby stworzyć nowy wpis na blogu. Dziś trochę słabszy wynik niż wczoraj ale najważniejsze że coś zawsze jest nowego.

KOLEKCJA PRZYPINEK (PIN):
Miło mi ogłosić że dziś ja i mój blog mamy powody do świętowania w postaci 1500-tnej przypinki (PIN) w mojej kolekcji - więcej informacji już za chwilę. To co, jak tradycja nakazuje umawiany się na sobotę (4.02) na wyjątkowy wpis dotyczący dzisiejszego święta w mojej kolekcji. Po za wspomnianym już wpisem także w ten weekend planuje opublikować kolejny wpis dotyczący mojej wczorajszej współpracy - zapowiada się gorący weekend na blogu.


Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy wtorek to około godziny 14:25 odwiedził mnie mój znajomy listonosz z dwiema przesyłami. Co do pozytywów to nie było dziś nic nowego, ale za to otrzymałem informacje od mojego dawnego pozytywu że przesyłka została wysłana 😊 Planuje dziś także wysłać dwa nowe listy z prośba o autografy.

Jeżeli nie macie nic przeciwko to zaczynamy prezentacje dzisiejszych gadżetowych zdobyczy 3,2,1 START...
 

Pierwsza koperta jest od Natalii Rybickiej.
Natalia Rybicka - polska aktorka, występująca na scenie w zespole Teatru Studio w Warszawie. Ukończyła naukę w liceum ogólnokształcącym w Aninie, jest absolwentką klasy o profilu artystycznym. W 2010 r. ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Mieszka w Warszawie. Natalia Rybicka ma dwóch braci: Piotra (ur. 1988) i Pawła (ur. 1995). Trenuje taniec nowoczesny, klasyczny i disco dance (dwukrotnie została mistrzynią Polski w Disco Dance Freestyle). Obecnie Natalię można zobaczyć w serialu "Blondynka" (TVP 1) jako Sylwie Kubus - główna rola.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Natalii Rybickiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Cieszę się bardzo z tego że Natalia pozytywnie i dość szybko (26.01. wysyłka) odpowiedziała na moją prośbę 😀

Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od kolekcjonera przypinek (PIN) Piotra. Jest to nasza kolejna udana wymiana PIN-ów i mam nadzieje że nie ostatnia. 

W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- 16 przypinek (PIN) z wymiany - kolejne od 1500 do 1515 w kolekcji !!!


Jak dla mnie jest to super wymiana z dwóch powodów:
1) wśród PIN-ów są takie z dużych miast Polski np.: Gorzów Wielkopolski, Rybnik, Piła, Kutno, Opole czy Ełk - których mi brakowało a ciężko jest je zdobyć,
2) wymiana będzie także na długo zapamiętana przeze mnie, ponieważ PIN-y od Piotra dały mi możliwość świętowania 1500-tnej przypinki (PIN) w mojej kolekcji !!!

A oto 1500-tna przypinka (PIN) w mojej kolekcji, tak się prezentuje:


!!! Dziękuje Piotr i mam nadzieje że moja przesyłka przypadła tobie do gustu !!!
POZDRAWIAM

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Poniedziałkowe - 11 przesyłek/paczek, firmowo/kurierska, autografowe, instytucyjne i urzędowe w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 30.01.2017r. Witam Was Serdecznie po weekendzie, co tam u Was słychać. Dzisiejszy wpis jest trochę później niż zwykle, ponieważ po południu musiałem wybrać się w jedno miejsce w sprawie mojej nowej współpracy - o tym już za chwilę. Jak to wasze bywa po dwóch wolnych dniach (weekend) mam dla Was dość spory wpis jak to bywa w poniedziałki u mnie ZAPRASZAM

"CIEKAWE W SIEDLCACH I NIE TYLKO" - NOWE ZDJĘCIA:
Wczoraj w niedziele zrobiłem dla Was dwa nowe zdjęcie z cyklu "Ciekawe w Siedlcach i nie tylko" Owe dwie fotografie przedstawiają: Cerkiew Świętej Trójcy oraz I Liceum Ogólnokształcące imieniem Bolesława Prusa w Siedlcach:


Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki i paczek to w sumie otrzymałem ich 10: (1 kurierska i 9 od listonosza). Nie zapomniałem także o zaległej przesyłce z piątku, która dziś zostanie zaprezentowana. Co do pozytywów to dziś otrzymałem ich w sumie 2: urzędowy na pina i z pewnej instytucji. Także dziś nawiązałem miłą współpracę z pewnym urzędem w moim mieście - więcej szczegółów już w ten weekend 😊 Miło mi także Was poinformować że moja kolekcja przypinek (PIN) też się ma dobrze i dużymi a nawet wielkimi krokami zbliża się do mnie PIN numer 1500 - więc zapowiada nam się gorący weekend

To co zaczynamy prezentacje dzisiejszych przesyłek i paczek 3,2,1 GO...

PS: Jak zawsze mile widziane są Wasze komentarze pod nowym wpisem oraz polubienia na fanpage'u bloga
😎 POZDRAWIAM 😎


Pierwsza paczka kurierska jest od pewnej firmy.
A w pierwszej paczce było:
- kalendarz potrójny na 2017r.,
- folder reklamowy,
- ulotka,
- list,


Druga koperta jest od Eve-nement Team.
W drugiej kopercie było:
- 3 pocztówki z autografami od: Kamila Stocha, Stefana Huli i Mariusza Wlazłego,
- ulotka,


Trzecia koperta jest od Tatiany Mindewicz-Puach.
Tatiana Mincewicz-Puach - trener biznesu, coach, ekspert do spraw kampanii społecznych, psychoterapeuta, manager, mentorka w programie "Projekt Lady" w telewizji TVN.

A w trzeciej kopercie była:
- pocztówka ze zdjęciem, autografem i życzeniami od Tatiany Mincewicz-Puach,


Czwarta koperta przyszła do mnie z zagranicy.
W czwartej kopercie było:
- 2 pocztówki z autografami od: Franziska Hildebrand i Veronika Vitková,
- list,


Piąta przesyłka (piątkowa) jest od pewnej instytucji.
A w piątej przesyłce było:
- 3 wyjątkowe przypinki (PIN) z których 2 idą na wymianę - kolejna 1496 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka jest od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”. Najbardziej znaną formą działalności fundacji jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podstawowym elementem Finału jest granie „wielkiej orkiestry”, czyli odbywające się w całej Polsce (a także poza granicami) koncerty muzyczne, z których dochód przeznaczany jest na cele Fundacji, oraz inne wydarzenia organizowane w ramach finału, jak np. różne imprezy kulturalne i sportowe. W czasie Finału organizowanych jest również wiele innych form zbiórki funduszy, z których najważniejsza jest publiczna kwesta na ulicach miast (a także wsi) prowadzona przez licznych wolontariuszy. Zebrane pieniądze są przeznaczane na z góry ustalone cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci. Od 1 września 2004 fundacja ma status organizacji pożytku publicznego. Przekazane na konto fundacji 1% podatku dochodowego jest przeznaczane na wsparcie hospicjów dziecięcych. Fundacja otrzymała w 1999 roku statuetkę nr 010 Dziecięcej Nagrody „Serca” od dzieci ze Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych „SERCE” ze Świdnicy. Głównym dyrygentem fundacji jest Jerzy Owsiak.

W szóstej przesyłce znalazłem:
- folder informacyjny "Poznajmy się",
- 2 naklejki,
- zdjęcie z autografem Jerzego Owsiaka,


Siódma koperta jest od Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim - Miasto w województwie mazowieckim, powiat warszawsko zachodni, w aglomeracji warszawskiej, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Ożarów Mazowiecki. Miasto położone jest na Równinie Łowicko-Błońskiej nad Kanałem Ożarowskim. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa warszawskiego. 1 stycznia 2006 do Ożarowa Mazowieckiego została przeniesiona z Warszawy siedziba powiatu warszawskiego zachodniego. Wieś królewska Ożarowo położona była w 1580 roku w powiecie warszawskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

Na terenie Ożarowa Mazowieckie znajduje się zabytkowy spichlerz i park z 1859 roku w Gołaszewie, dwór z 1867 roku w Duchnicach oraz otoczony historycznym parkiem dwór w Pilaszkowie wybudowany w 1820 roku, z największym na Mazowszu Muzeum Pojazdów Konnych i Muzeum Dworu Polskiego. Na początku XIX wieku spółka akcyjna Miasto-Ogród sprzedała na terenie dzisiejszego Ożarowa 142 działki bogatym mieszkańcom Warszawy, chcącym wybudować domy w okolicach miasta. Na terenie Ożarowa zachowały się do dzisiaj zabytkowe obiekty: murowany budynek z wieżycą z 1915 roku przy ulicy 11 Listopada; wille przy ulicy Mickiewicza 17, 21, 39, 51; kamienice czynszowe przy ulicach Przejazdowej 16, 3 Maja 10, 16, Kusocińskiego 5. Pod opieką konserwatora znajduje się budynek stacji PKP przy ulicy Kolejowej. Najciekawszym zabytkiem w mieście jest zachowany w dobrym stanie dworek przy ulicy Poniatowskiego, wybudowany na początku XIX wieku. Dworek zasłynął w historii jako miejsce podpisania aktu kapitulacji Powstania Warszawskiego (2 października 1944 roku). Obecnie jest własnością prywatną. W Umiastowie znajduje się Dworek szlachecki - XIX wieczny dworek urządzony stylowo i wypełniony pamiątkami szlacheckimi, z bogatą kolekcją herbów szlachty polskiej w różnych technikach (rzeźbione w drewnie, na proporcach, w porcelanie rodowej, w sztućcach, malowane farbą olejną na desce, biżuteria rodowa) wraz z biblioteczką herbarzy i literaturą genealogiczną.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w siódmej kopercie była:
- przypinka (PIN) która pójdzie na wymianę,


Ósma przesyłka jest od Urzędu Miasta Podkowa Leśna - Miasto w województwie mazowieckim, powiat grodziski. Miasto należy do aglomeracji warszawskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa warszawskiego.

W mieście Podkowa Leśna warto odwiedzić między innymi:
- Układ urbanistyczny (zabudowa i zieleń miasta-ogrodu), 1925: Pałacyk Kasyno, ul. Lilpopa 16, mur.-drewn., 1925, Willa, ul. Lipowa 11 i Willa "Krywojta" z ogrodem, ul. Lipowa 15, 1929, nr rej.: 1440-A z 27.06.1990,
- Zespół willowy "Renata", ul. 11 Listopada 1/3, 1934-1935: willa "Renata", budynek gospodarczy, ogród w którym jest kręcony serial Klan
- Zespół willowy, ul. Słowackiego 5, 1937, nr rej.: A-14 z 11.08.1999: willa, ogród, fontanna,
- Willa, ul. Bukowa 24, 1926, nr rej.: 1353-A z 16.06.1988,
- Willa Jarosława Iwaszkiewicza (Podkowa Leśna-Stawisko), ul. Gołębia 1, pocz. XX, nr rej.: 1108/764 z 22.02.1967,
- Dwór (Podkowa Leśna-Zarybie), ul. Jana Pawła II 39, 4 ćw. XIX, 1931 i spichlerz,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W ósmej przesyłce było:
- folder informacyjny,
- 2 informatory,
- mapa miasta,
- bardzo ładna przypinka (PIN) w etui - kolejna 1497 w kolekcji !!!


Dziewiąta przesyłka jest od Urzędu Gminy Czyże - Gmina wiejska w województwie podlaskim, powiat hajnowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie białostockim. W 2010 roku w gminie wprowadzono język białoruski jako język pomocniczy. Siedziba gminy to Czyże.

W Gminie Czyże warto odwiedzić między innymi:
- Zabytkowy układ urbanistyczny wsi Czyże (XV-XVI w.) tzw. ulicówka,
- Kapliczka cmentarna w Czyżach p.w. Kosmy i Damiana wybudowana w 1812 r.,
- Kapliczka w Klejnikach p.w. św. Mikołaja Cudotwórcy (1870 r.),
- Kapliczka cmentarna w Klejnikach p.w. Przemienienia Pańskiego (ok. 1870 r.),
- Kapliczka prawosławna p.w. św. Aleksego we wsi Kojły (1909 r.),
- Kapliczka na "Cudownym źródełkiem" we wsi Lady (1900 r.),
- We wszystkich wsiach są ciekawe drewniane, kamienno-metalowe krzyże wotywne,
- We wsi Zbucz zachowało się pierścieniowe grodzisko z XIII w. oraz wcześniejsze kurhany tak zwane "Mogiłki-Grabniak" i "Koszarka" - dom dróżnika przy szosie Bielsk Podlaski-Białowieża (zbudowana w 1938 r.),
- Występują kurhany z IV I V w. typu rostełckiego w Kuraszewie połączone nad rzeką Łoknicą oraz tzw. "Kościa Górk". Kurhan datowany na XI-XII w. położony przy drodze Kamień-Tyniewicze,

Atrakcje przyrodnicze:
1) Szlak Prawosławnych Świątyń oznaczony jest kolorem żółtym. Szlak promuje kulturę prawosławia na Północnym Podlasiu – zabytkowe, w znacznej części drewniane cerkwie i inne obiekty kultu: kapliczki, krzyże wotywne itp.,      
2) Przez znaczną część swej historii Bielsk Podlaski i jego okolice znajdował się na szlaku wielu ważnych dróg, traktów. Wystarczy wspomnieć przechodzący przez Bielsk trakt królewski - drogę łączącą Wilno z Krakowem, jakże istotną w czasach unii polsko - litewskiej. Nie mniej ważnym był tzw. Carski Szlak  Link do strony Carski Hostineć,
3) Przez Gminę Czyże przechodzi czerwony szlak rowerowy. Trasa szlaku prowadzi zarówno przez puszczańskie dzikie ostępy, jak i obszary otwarte, o pełnym uroku, wiejskim krajobrazie, z dobrze zachowaną architekturą drewnianą. Na szczególną uwagę zasługuje miejscowość Czyże o zabytkowym układzie urbanistycznym, tzw. ulicówka,
4) Edukacyjna Ścieżka Archeologiczna prowadzi przez najważniejsze stanowiska archeologiczne znajdujące się na terenie gminy Czyże, badane przez archeologów m.in. kurhany, cmentarzyska czy grodzisko wczesnośredniowieczne, 
5) Rowerowy Białowieski Szlak Transgraniczny ukazuje piękno starych cerkwi, kapliczek i cmentarzy. Zachowanych układ architektonicznych i urbanistyczny przyciąga, i zachwyca swym unikalnym pięknem,
6) Podlaski Szlak Kulturowy „Drzewo i Sacrum” został stworzony z myślą o ukazaniu piękna drewnianej architektury oraz najciekawszych i najbardziej wartościowych turystycznie miejsc znajdujących się w powiatach bielskim i hajnowskim. Na terenie Gminy Czyże Podlaski Szlak Kulturowy „Drzewo i Sacrum” przebiega przez następujące miejscowości: Rakowicze, Czyże, Zbucz, Morze, Leniewo, Kuraszewo. Szlak został stworzony w ramach projektu zrealizowanego przez Związek Młodzieży Białoruskiej przy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w dziewiątej przesyłce było:
- duża teczka,
- 2 informatory,


Dziesiąta przesyłka jest od Urzędu Gminy Kampinos - Gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiat warszawsko zachodni. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie warszawskim. W latach 1918-1939 gmina położona była w województwie warszawskim w powiecie sochaczewskim i miała inny kształt granic północnych i południowych. Siedzibą gminy jest Kampinos. Większość mieszkańców gminy prowadzi typowo wiejski styl życia, choć mieszkańcy samego Kampinosu pracują głównie w gminie, a także w sąsiednich gminach, takich jak Leszno, Teresin oraz w Sochaczewie, Błoniu i Warszawie. Gmina daje zatrudnienie mieszkańcom gmin takich jak Sochaczew, Teresin i Leoncin. Oficjalnie występuje podział na wieś Kampinos i Kampinos A, jednak w praktyce obie miejscowości stanowią jeden organizm w takiej formie jak Izabelin C i B.

W Gminie Kampinos warto zobaczyć między innymi:
- Kościół Wniebowzięcia NMP (Kampinos),
- Cmentarz wojenny (Granica),
- Skansen budownictwa puszczańskiego (Granica),
- Dwór w Kampinosie,
- Leśniczówka w Granicy,
- Plebania w Kambinosie,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W dziewiątej przesyłce było:
- mapa gminy,
- długopis,
- przypinka (PIN) kolejna 1498 w kolekcji !!!


Jedenasta koperta jest od Urzędu Gminy Orchowo - Gmina wiejska w województwie wielkopolskim, powiat słupecki. 1973-75 w powiecie mogileńskim w województwie bydgoskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie konińskim. Siedziba gminy to Orchowo.

Gmina Orchowo zapraszam wszystkich do obejrzenia i zwiedzania między innymi:
- Jezioro Kownackie (Mlecze),
- Dwór Zakrzewskich (Linówiec),
- Jezioro Orchowskie (Orchowo),
- Kościół Wszystkich Świętych (Orchowo),
- Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (Orchowo),
- Dwór modrzewiowy (Osówiec),
- Kościół św. Marcina (Linówiec),
- Kaplica Matki Boskiej Różańcowej (Osówiec),
- Jezioro Miławskie (Rękawczyn),
- Jezioro Piłka (Kinno),
- Kościół Matki Bożej Częstochowskiej (Szydłowiec),
- Chata nr 4 (Gałczynek),
- Dom przy Lipowej 1 (Orchowo),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w jedenastej i ostatniej na dziś kopercie było:
- przypinka,
- przypinka (PIN) która pójdzie na wymianę,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

czwartek, 26 stycznia 2017

Czwartkowe - 6 przesyłek, autografowa, instytucyjne, nagrodowa i firmowa.

Dziś jest 26.01.2017r. Jeszcze niedawno pod koniec listopada świętowaliśmy 400-tny wpis na blogu a tu już dzisiaj prezentuje Wam wpis numer 440 - niby dwa miesiące minęło a mam wrażenie jakby to było wczoraj.

NIE NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ:
Może słyszeliście już o nie najlepszej nowinie dla nas kolekcjonerów: gadżetów, autografów jak i  Polki/Polaka. Otóż Poczta Polska od 1 lutego wprowadza podwyżki cen za przesyłki krajowe: listowne i przesyłki ekonomiczne/priorytetowe oraz polecone. Tłumaczy ją że taki krok jest niezbędny ze względu na konieczność zapewnienia rentowności usług listowych Poczty i inwestowania w rozwój firmy. Na przykład teraz kupując 6 znaczków priorytetowych na autografy płaciłem 15 zł (6 x 2,50 zł ), od 1 lutego za 6 znaczków zapłacę 19,20 zł (6x 3,20 zł) - czyli będę musiał niecałe 5 zł dołożyć do interesu. Rozumiem że wszystko drożeje: gaz, woda, prąd, komunikacja miejska (choć to ostatnie w Siedlcach nie przewiduje jak na razie podwyżek) ale czy zamiast o 70 gr. nie dało się wprowadzić mniejszej podwyżki o np. 20 gr. niż od razu takiej - sami wiecie że z dostarczeniem przez Pocztę listów czy przesyłek czasami zdarzają się różne historie typu: przesyłka zaginiona itp. wiem co to znaczy 😕

Przykłady nowych cen obowiązujących od 1 lutego 2017 r.:
- Przesyłka listowa ekonomiczna (waga do 350 g, gabaryt A) - 2,6 zł
- Przesyłka listowa priorytetowa (waga do 350 g, gabaryt A) - 3,2 zł
- Przesyłka polecona ekonomiczna (do 350 g, gabaryt A) - 5,2 zł
- Przesyłka polecona priorytetowa (do 350 g, gabaryt A) - 6,8 zł

Mam nadzieje że informacja ta nie wpłynie jakoś negatywnie na nadawców przesyłek i paczek - moich kolekcji czy to: gadżetów, przypinek (PIN), autografów. 
CZAS POKAŻE 


Jeżeli chodzi o ten czwartkowy gadżetowy dzień to dziś dość wcześniej miałem odwiedziny mojego ulubionego listonosza z 6 nowymi przesyłami dla mnie. Co do pozytywów to w tej kwestii otrzymałem: 1 miłą odpowiedz urzędową, 1 informacje typu "Pańską prośbę skierujemy do działu marketingu" oraz pojawiło się 3 nowe negatywy. Cały czas czekam także na moje listy, które wysłałem tu i tak z prośbami o autograf + zdjęcia - oby pojawiły się w najbliższych dniach, choć z tym bywa rożnie (gwiazdy mają napięte grafiki zajęć).

To co zaczynamy prezentacje, do dzieła 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza koperta jest od Jacka Kurowskiego.
Jacek Kurowski - polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej (TVP1, TVP2, TVP Sport), konferansjer, wykładowca. Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. W 1997 roku zgłosił się do tworzącej zespół redakcyjny Naszej Telewizji. Pracował w Radiu Plus, TV 4 i Polsacie Sport. W 2003 roku dołączył do zespołu redakcji sportowej w Telewizji Polskiej. Od 2006 roku rozpoczął prowadzenie magazynów sportowych w TVP Sport. Relacjonował najważniejsze turnieje piłkarskie - Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Świata i Europy. Był gospodarzem studia w czasie meczów piłkarskich Euro 2004 i 2012, Mundiali 2006, 2010 i 2014. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Atenach (2004), Igrzysk Olimpijskich w Turynie (2006), Igrzysk Olimpijskich w Pekinie (2008), Igrzysk Olimpijskich w Vancouver (2010) oraz Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012) był gospodarzem studia olimpijskiego. W 2004 roku relacjonował Rajd Dakar. Realizuje autorski program „Oko w oko”, którego gośćmi byli najważniejsi polscy sportowcy oraz znane postaci polskiej estrady, m.in. Maryla Rodowicz, Olaf Lubaszenko, Andrzej Szarmach. Przeprowadził setki wywiadów z gwiazdami sportu, m.in. Cristiano Ronaldo, Venus Williams, Pele.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Jacka Kurowskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga duża przesyłka jest od pewnej instytucji.
W drugiej przesyłce było:
- duży bardzo ładny kalendarz 2017r. na ścianę,
- smyczka,
- długopis,
- 2 przypinki (PIN) jedna z nich idzie na wymianę - kolejna 1494 w kolekcji !!!


Trzecia przesyłka jest od drugiej dziś instytucji.
A w trzeciej przesyłce było:
- podkładka pod myszkę,
- zakładka do książek z paskami do zaznaczania,
- mały notes,
- 4 długopisy,
- smyczka,


Czwarta przesyłka jest od trzeciej dziś instytucji.
W czwartej przesyłce było:
- folder o Danucie Siedzikównej "Ince" (1928-1946),
- dzienniczek "586 Dni Stanu Wojennego",
- pocztówka Hieronim Dekutowski (1918-1949),
- 2 buttony 23 Sierpnia - Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych,
- 3 symbole Polski Walczącej - symbol polskiego ruchu oporu podczas okupacji niemieckiej,
- 4 naklejki,
- 3 opaski odblaskowe,
- jak dla mnie najcenniejsze 2 przypinki (PIN) Żołnierzy Wyklętych, jedna idzie do kolekcji a druga na wymianę - kolejna 1495 w kolekcji !!!


Piąta duża przesyłka okazała się być nagrodą od firmy M&S Pomorskiej Fabryki Okien Sp.z.o.o. - MS więcej niż OKNA jest liderem wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najbardziej innowacyjnych marek na rynku.

A w piątej nagrodowej przesyłce znalazłem:
- duży i bardzo ładny kalendarz 2017r. na ścianę,


Szósta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
W szóstej i ostatniej przesyłce było:
- duża teczka z 5 ulotkami w środku,
- duży notes,
- torba z materiału,
- zapalniczka,
- długopis,
- breloczek,


Jak widzicie nowe przesyłki się pojawią. Także moja kolekcja przypinek (PIN) już za parę dni będzie świętować kolejny jubileusz w postaci 1500 PIN-a (na dzień dzisiejszy brakuje 5). Dziś natomiast od bardzo miłych nadawców otrzymałem dwa wyjątkowe PIN-y w mojej kolekcji, mowa o wpinkach: Żołnierze Wyklęci i flagi NATO i Polski:


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

środa, 25 stycznia 2017

Środowe - 3 przesyłki/paczki autografowa, instucyjna i firmowa w tym wizyta Pocztexu

Dziś mamy 25.01.2017r. Witam Was Serdecznie w moim nowym wpisie na blogu. Dziś nie mam za dużo czasu aby przeznaczyć go na bloga, ponieważ od godziny 15:30 mam Księdza po Kolędzie więc sami rozumiecie porządki itp... Ale to nie znaczy że nowego wpisu nie będzie 😎

Pewnie widzieliście już mój sobotni wyjątkowy wpis dotyczący "Prośby o wsparcie dla wokalisty zespołu Tarzan Boy" Postanowiłem pomóc 😊 ponieważ z jednej strony lubię disco polo w tym twórczość Tarzana Boya a z drugiej strony jeżeli ja i mój blog współpracujemy z różnymi: urzędami/instytucjami i firmami to mam nadzieje że znajdzie się ktoś o !!! dużym sercu !!! i wspomoże Pana Krzysztofa w leczeniu. Od soboty gdy opublikowałem owy wpis na blogu i fanpage'u wpis ten widziało łącznie: 109 osób (blog) i aż 1890 osób (Facebook) + 4 udostępnienia - bardzo się cieszę z aż takiej popularności mojego wpisu:



Jeżeli jesteśmy już przy fanpage'u bloga to chciałbym Wam przypomnieć i poprosić o pomoc w tak zwanym "wirtualnym prezencie" na moje 24 urodziny, które będę miał już 12 lutego.

!!! 100 lajków fanpage'a bloga na 24 urodziny - brakuje tylko 19 osób POMOŻECIE !!!

Co do dzisiejszego gadżetowego dnia to jak się dobrze domyślacie mam nowe powody, aby coś tam  dla Was nowego zaprezentować 😃 - łącznie dziś otrzymałem jedną paczkę Pocztex + dwie przesyłki z dnia wczorajszego. Także przez te dwa dni los się do mnie uśmiechną jeżeli chodzi o pozytywy. W sumie pojawiło się ich: 4 (przesyłka z autografami i 2 firmy). Z miłych rzeczy to muszę Wam się przyznać że w dniu wczorajszym udało mi się dopiąć na ostatni guzik kolejną wymianę PIN-ową i dziś po Księdzu planuje wybrać się na Pocztę i wysłać moją przesyłkę z wymiany + 6 listów tu i tam z prośbami o autografy 😉

To co nie będę dalej przedłużał, bo pewnie jesteście ciekawi skąd są moje dzisiejsze i wczorajsze przesyłki oraz paczki. W taki razie ZAPRASZAM 3,2,1 DO DZIEŁA...


Pierwsza koperta jest od Piotra Sałaty.
Piotr Sałata - polski muzyk ze zjawiskową barwą głosu i wyjątkową wrażliwością artystyczną. Do najważniejszych sukcesów Piotra należy zaliczyć: laury zdobywane w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, udział w festiwalach Polskiej Piosenki w Opolu czy Festiwalu Sopot Top Trendy. Podczas występu w programie "The Voice of Poland" zachwycił publiczność i jury wykonaniem utworu "Georgia on my mind".

A w pierwszej kopercie było:
- informator z biografią, autografem i pozdrowieniami od Piotra Sałaty,

 !!! Dziękuje bardzo za autograf oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga przesyłka jest od pewnej instytucji z branży zdrowotnej.
W drugiej przesyłce było:
- kalendarz potrójny na 2017r.,
- torba z materiału,
- 2 łapki kuchenne,
- plastry w etui,
- mała lupa,
- zestaw pasków do zaznaczania w etui,
- 2 breloczki z żetonami sklepowymi,
- 2 długopisy,


Trzecia paczka Pocztex jest od pewnego fotelu.
A w trzeciej paczce było:
- 2 słoiki soli kąpielowej z Morza Martwego,
- mały kalendarzyk na 2017r.,
- 2 opaski odblaskowe,
- 2 długopisy,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

poniedziałek, 23 stycznia 2017

Poniedziałkowe - 10 przesyłek/paczek, autografowe, urzędowe, testowa, instytucyjne i firmowe - w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 23.01.2017r. Nowy tydzień się rozpoczął i kolejny wpis bogaty w zdjęcia i przesyłki trzeba zacząć - ale wszystko po kolei 😊 Po śnieg który parę dni temu padał zostaje po nim wspomnienie, tak to jest przy "plusowej" temperaturze. Wczorajszy dzień spędziłem bardzo miło, ponieważ odwiedziłem ciocie i wujka (nie "U cioci na imieninach" nie) było to spotkanie rodzinne.

Nie mówiłem Wam nic wcześniej ale przed ostatnie dni moja kolekcja modeli motoryzacyjnych wzbogaciła się o nowe okazy w skali 1/64, takie jak:

- BMW 760 LI,
- Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse,
- VW Beetle,


Również dzisiaj gdy byłem na zakupach w jednej bardzo znanym sieci sklepów jaka jest Biedronka i po zakupie dowolnego produktu z folderu "Codziennie odkrywaj nowe smaki - Azja" otrzymałem mały gadżet w postaci tekturowego segregatora, który prezentuje się tak (po prawej):


Wczoraj udało mi się zrobić nowe zdjęcie z cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" mowa o ściance foto/ monidła reklamowe mojej lokalnej gazety "Tygodnik Siedlecki, znajdujący na skwerku obok zabytkowej Hali Targowej/Brofaktury w Siedlcach. Oto i zdjęcie (po lewej):








Jeżeli chodzi o dzisiejszy poniedziałkowy gadżetowy dzień to dziś dość wcześniej bo o godzinie 11:30 odwiedził mnie mój znajomy listonosz z 9 przesyłkami, które uzbierał dla mnie na Poczcie. W dalszym ciągu oczekuje na zapowiadanego kuriera, który mam nadzieje że pojawi się dziś do wieczora, jeżeli się pojawi to paczkę dopiszę do tego wpisu. W innym przypadku będę musiał podpytać się tu i tam u nadawcy. Co do pozytywów to przez weekend wysłałem kilkanaście nowych próśb co dało mi: jeden pozytyw firmowy, pozytyw na autograf, dwie informacje typu: "zobaczymy co da się zrobić" oraz jedna na autograf typu: "proszę przypomnieć się..." - dobrze że coś pozytywnie się kręci 😀 Jeżeli chodzi o moją kolekcję autografów to wczoraj wieczorem otrzymałem maila od jednego nadawcy, gdzie parę dni temu wysłałem list ze zdjęciem + prośba o autograf. Dzięki temu wiem że mój list trafił do nadawcy i obecnie czeka na podpisanie dwóch zdjęć. Bardziej się martwię że w tygodniu 2-5.01 został do mnie wysłany autograf i jeszcze się nie pojawił - oby po drodze się nie zagubił 😟

Jak zwykle się rozpisałem ! To co opisujemy dzisiejsze przesyłki, jeżeli nie ma żadnych słów sprzeciwu to zaczymany 3,2,1 DO ROBOTY...

PS: Jest 14:45 właśnie miałem opublikować nowy wpis na blogu jak zjawił się zapowiadany kurier. Paczkę dopiszę do dzisiejszego wpisu. Zapraszam Was do komentowania 😃
 

Pierwsza koperta jest od Anny Starmach.
Anna Starmach - jurorka polskiej edycji MasterChef emitowanej w TVN oraz MasterChef Junior, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego. Jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki, właścicieli Galerii Starmach. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu.
Odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym.
W 2010 wygrała konkurs „Gotuj o wszystko”, organizowany przez Dzień Dobry TVN. W TVN Style prowadzi swój własny program Pyszne 25, w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Na podstawie tej serii powstały książki: Pyszne 25, Pyszne. Nowa porcja przepisów czy Pyszne na każdą okazję. Publikacje: Pyszne 25 (Znak Literanova 2013), Pyszne 25. Nowa porcja przepisów (2014), Pyszne na każdą okazję (2014), Lekkość (2015), Pyszne na słodko (2015) i Pyszności (2016).

A w pierwszej kopercie było:
- pocztówka z autografem Anny Starmach,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga koperta jest od Kajetana Kajetanowicza.
Kajetan Kajetanowicz - polski kierowca rajdowy, dwukrotny rajdowy mistrz Europy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski. W rajdach zadebiutował w 2000 r. startem Fiatem 126p w Rajdzie Cieszyńska Barbórka, którego nie ukończył. W Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pierwszy raz wystartował w 2003 r. w Rajdzie Śląskim, gdzie zajął 1. miejsce w klasie N2, startując Peugeotem 106 Rally. W 2005 r. rozpoczął starty w Pucharze Peugeota. Wygrał 6 z 8 eliminacji i w końcowej klasyfikacji uplasował się na drugim miejscu. Od 2006 r. startuje w klasie N4. W 2008 r. zdobył tytuł Wicemistrza Polski, będąc jednocześnie najszybszym Polakiem w RSMP. W 2009 r. Kajetanowicz został kierowcą w zespole Subaru Poland Rally Team, startując za kierownicą Subaru Impreza N14 zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej RSMP. W latach 2010-2013 startując Subaru Impreza cztery razy z rzędu wywalczył tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W 2015 roku startując z Jarosławem Baranem Fordem Fiesta R5 ze stajni M-SPORT w barwach LOTOS Rally Team wywalczył tytuł Mistrza Europy. W 2016 roku obronił tytuł Mistrza Europy. W 2013 został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

W drugiej kopercie było:
- 2 pocztówki z autografem Kajetana Kajetanowicza (jedną dołączę do mojej kolekcji a druga pójdzie na wymianę),


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia koperta jest od Urzędu Miasta w Cieszynie - Miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba władz powiatu cieszyńskiego. Dzieje Cieszyna sięgają IX w. i wiążą się z grodem słowiańskiego plemienia Golęszyców. Lokacja miasta nastąpiła około 1220 r. Od końca XIII w. było ono centrum księstwa cieszyńskiego. Współczesne administracyjne pojęcie „miasto Cieszyn” odnosi się do prawobrzeżnej części, stanowiącego pod względem przestrzennym i społecznym jedną całość, ośrodka miejskiego, którego część lewobrzeżna należy do Czech i nosi oficjalną nazwę Czeski Cieszyn. W przeciwieństwie do Czeskiego Cieszyna, dzielnice prawobrzeżne są dzisiaj jednolite etnicznie – ponad 96% ludności deklaruje narodowość polską. Charakterystyczna jest natomiast różnorodność religijna z wyznaniami rzymskokatolickim i luterańskim jako dominującymi.

W Cieszynie turyści powinni odwiedzić między innymi:
- Góra Zamkowa (ul. Zamkowa) – na nim m.in. XI-wieczna romańska rotunda św. Mikołaja, gotycka wieża zamkowa z XIV wieku (tzw. Wieża Piastowska), pałac Habsburgów z XIX wieku, fragmenty piastowskiego zamku, park angielski z pomnikami przyrody,
- Kościół parafialny św. Marii Magdaleny (pl. Dominikański), dawniej dominikański – jeden z najstarszych kościołów w Cieszynie; elementy gotyckie z przełomu XIII/XIV wieku, przebudowany po pożarze w końcu XVIII w.; wystrój barokowy z XVIII wieku,
- Kościół św. Jerzego z przełomu XIV i XV w.,
- Kościół św. Trójcy (pl. Londzina) – późnorenesansowy z przełomu XVI/XVII wieku z neogotycką wieżą,
- Zespół klasztorny Ojców Bonifratrów z kościołem Wniebowzięcia NMP z lat 1697-1714, przebudowanym w 1788,
- Kościół Jezusowy w Cieszynie (pl. Kościelny), budowa rozpoczęta w 1710, w 1750 dobudowano wieżę; największy kościół ewangelicko-augsburski w Polsce,
- Kościół św. Krzyża ojców Franciszkanów (ul. Szersznika), w ciągu zabudowań miejskich – rozbudowany w XVIII w. z XVII-wiecznej kaplicy książęcej; wystrój barokowy, obok klasztor Franciszkanów,
- Klasztor i szpital Sióstr Elżbietanek (ul. Liburnia) – pokaźny, stojący na lekkim wzniesieniu neobarokowy zespół klasztorno-szpitalny z początku XX wieku,
- Zabudowania Rynku – kamienice, ratusz, hotel „Pod Brunatnym Jeleniem”, fontanna z figurą Św. Floriana,
- Cieszyńska starówka (czyli układ urbanistyczny miasta Cieszyn) – charakterystyczny układ ulic i placów z historycznymi zabudowaniami m.in. ul. Głębokiej, ul. Menniczej, Starego Targu, ul. Sejmowej, ul. Nowe Miasto, ul. Śrutarskiej oraz mnóstwem zabytkowych kamienic,
- Zabudowania ul. Przykopa – położone nad potokiem, zwane też „Cieszyńską Wenecją”,
- Muzeum Śląska Cieszyńskiego – pałac Laryszów (ul. Regera) – najstarsze publiczne muzeum na ziemiach polskich, bardzo bogate zbiory, w tym gotycka rzeźba „Cieszyńskiej Madonny” z ok. 1375 z warsztatu Piotra Parlera; sam budynek z końca XVIII wieku, obok park z lapidarium,
- Studnia Trzech Braci (ul. Trzech Braci) – miejsce legendarnego spotkania założycieli Cieszyna, altanka z XIX wieku,
- Stary i nowy cmentarz żydowski w Cieszynie (ul. Hażlaska),
- Bracki Browar Zamkowy w Cieszynie (ul. Dojazdowa) – browar działający niezmiennie od 1846,
- Teatr im. Adama Mickiewicza (pl. Teatralny) – pseudobarokowy budynek w stylu wiedeńskim z początku XX wieku,
- Zabudowania Górnego Rynku, ul. Kochanowskiego, ul. Garncarskiej i ul. Wyższa Brama – kamienice, głównie z przełomu XIX i XX wieku,
- Dwór w Błogocicach (ul. Żeromskiego) – dwór szlachecki z XVI-XIX wieku,
- Cmentarz komunalny (ul. Katowicka),
- Cmentarz ewangelicko-augsburski (ul. Bielska),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej kopercie było:
- 2 przypinki,
- przypinka (PIN) kolejna 1492 w kolekcji !!!


Czwarta koperta jest od Urzędu Miasta Zgorzelec - Miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim, w polskiej części Łużyc Górnych, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej, w Obniżeniu Żytawsko-Zgorzeleckim. Przed 1945 stanowiło prawobrzeżną część miasta Görlitz.
Zgorzelec jest siedzibą gminy wiejskiej Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego. Miasto należy do Związku Miast Polskich.

W Zgorzelcu warto zobaczyć na przykład:
- Miasto, ośrodek historyczny,
- Zespół parków miejskich, z l. 1870-1930,
- Kamienice, ul. Bohaterów Getta 1 A, 3, 5, z l. 1896-7 r., 1900 r.,
- Dom, ul. Czachowskiego 1, z pocz. XX w.,
- Przedmieście Nyskie – zespół architektoniczny – najstarsza cz. Zgorzelca od XVII w.: kamienice, ul. Daszyńskiego 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75A, 75 B, 76 z budynkiem gospodarczym, 77, 78, 82, 83, 98, z XVI w., XVII-XVIII w., XIX w./XX w., dom Jakuba Böhme, ul. Daszyńskiego 12, kamienica, ul. Wolności 7, z ok. 1880 r., zespół dawnego młyna, ul. Wrocławska 2: budynek administracyjny, obecnie mieszkalny, elewator,
- Kamienice, ul. Domańskiego 1, 2, 4, z l. 1898-99, XIX w.,
- Pałac, ul. Francuska 39 (d. 12), z 1730 r.: park,
- Rządcówka, ul. Henrykowska 5, z 1880 r., ogród,
- Willa, ul. św. Jana 20, z 1898 r.,
- Kamienice, ul. Kościuszki 2, 16, z l. 1905-1910,
- Dom kołodzieja, budynek mieszkalno-gospodarczy (przeniesiony), Al. Lipowe 1, drewniany, z 1822 r. o konstrukcji przysłupowy przy obwodnicy miejskiej,
- Kamienica, ul. Łużycka 11, z 1898 r.,
- Monumentalny gmach Miejskiego Domu Kultury, ul. Parkowa 1, z l. 1898-1902, miejsce podpisania układu zgorzeleckiego,
- Dwa domy, obecnie internat, ul. Partyzantów 2-4, z pocz. XX w.,
- Kamienice, ul. Piłsudskiego 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, z XIX w.,
- Dom, ul. Staszica 7, z k. XIX w.,
- Kamienice, ul. Warszawska 1, 2, 3, 7, 14, 15, z l. 1900-7, 1910-14, XX w.,
- Kościół pw. św. Jana Chrzciciela, neoromański z l. 1905-1907,
- Kościół pw. św. Bonifacego z l. 1929-1930,
- Wieża ciśnień przy ulicy św. Jana,
- Dworzec PKP Zgorzelec Ujazd,
- Most kolejowy na Nysie Łużyckiej,
- Dom studzienny, przy Placu Pocztowym,
- Kruczy folwark – Dom Pomocy Społecznej, przy ulicy Przechodniej. Niegdyś dom Bartłomieja Scultetusa,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej kopercie było:
- 3 naklejki,
- przypinka (PIN) w etui, która pójdzie na wymianę,


Piąta paczuszka okazała się być przesyłką do testów.
A w piątej paczce było:
- dyfuzor zapachowy elektryczny Ambi pur,
- 3 zapachy "Spiced Apple",


Kilka chwil po rozpakowaniu opakowania i przeczytaniu instrukcji obsługi urządzenia zaczęło swoją pracę, po paru godzinach/dnia dam znać jak się spisuje:


Szósta przesyłka jest od pewnej instytucji w Warszawie.
W szóstej przesyłce znalazłem:
- książka "Fryderyk Chopin's Warsaw",
- mała teczka z notesem w środku,
- mały notesik z paskami do zaznaczania,
- magnes na lodówkę,
- mała metrówka,
- smyczka,
- 2 ekologiczne długopisy,
- 2 przypinki (PIN) UEFA Europe League, które pójdą na wymianę,


Siódma przesyłka jest z kolejnej instytucji.
A w siódmej przesyłce było:
- kalendarz na 2017r.,
- kwartalnik,
- mały notes z długopisem,
- 3 małe notesiki,
- 3 zestawy pasków do zaznaczania,
- bardzo ładny zapakowany zestaw 4 krówek,
- opaska gumowa na rękę (nie ma jej na zdjęciu),
- smyczka,


Ósma przesyłka jest od kolejnej dziś instytucji.
W ósmej przesyłce było:
- mała metrówka w kształcie koła samochodowego,
- wizytówka,
- smyczka,
- długopis,
- breloczek,
- 2 przypinki,
- 3 przypinki (PIN) kolejna 1493 w kolekcji a dwie z nich idą na wymianę,


Dziewiąta przesyłka jest od pewnej firmy z branży elektronicznej.
A w dziewiątej przesyłce było:
- długopis,


Sam długopis, powiecie mało ale ja się cieszę ponieważ firma ta odpowiedziała pozytywnie na moją prośbę i choć nie posiada dużo gadżetów to i tak dołożyła mała cegiełkę do mojej kolekcji.

Dziesiąta i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od pewnej firmy z branży producentów elektronarzędzi.
W dziesiątej i ostatniej paczce było:
- duży kalendarz w formie plakatu na ścianę,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.