środa, 14 października 2015

Środowe - 2 przesyłki

Dziś mamy 14.10.2015r. z samego rana dostałem paczkę od Pocztexu a popołudniu zawitał do mnie listonosz z mała przesyłką. Pewnie jesteście ciekawi co było wewnątrz tych przesyłek, jeżeli tak to zaczynamy dzisiejszy wpis 3,2,1 start...

Pierwsza super przesyłka od firmy JMDI http://jmdi.pl/ i https://www.facebook.com/jmdipl?fref=ts -JMDI to niezależny dostawca bogatej oferty telewizyjnej, szybkiego internetu i dostosowanych do rozmówcy pakietów telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy i jej okolic. Jest to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczone są poprzez własną infastrukturę, zawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Z usług firmy JMDI korzysta już ponad 14 000 zadowolonych odbiorców indywidualnych oraz firm.

SERDECZNIE POLECAM Firmę JMDI ponieważ jest to gwaracja niezawodnych usług, wygodny i szybki dostęp do: internetu, telewizji cyfrowej i telefonii stacjonarnej. Ciągle wychodzi naprzeciw wymaganiom Klienta i dzięki czemu firma dostarcza najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań. Firma nie zostaje w tyle i idze z duchem postępu technologicznego. Firma wciąż udoskonala, rozwija i rozszerza wachlarz oferowanych usług, dzięki czemu JMDI to jedna z firm najbardziej nowoczesnych technologicznie.
W paczce było:
- torba z materiału,
- 3 bluzki L,L i XL,
- notes,
- podkładka do samochodu na telefon,
- 7 planów lekcji,
- 46balonów,
- 27 krówek - moje ulubione :-)
- 4 długopisów,
- 5 breloczków,

Druga i ostatnia przesyłka na dziś od firmy AKA Szczerbiccy Sp.j. http://aka.pl/ i https://www.facebook.com/AKAszczerbiccy - Firma od 20 lat jest dystrybutorem czołowych producentów branży grzewczej taki jak: De Dietrich, Stelrad, Ariston, Heiztechnik, Instal Projekt oraz Zehnder. Czołowymi dostawcami w instalacjach sanitarnych są KAN-Therm, Tece, Schlösser, Perfexim, Magnaplast, SiGMA-Li, McAlpine oraz Sanha. Dystrybucją produktów do łazienki firma zajmuje się również nie od dziś, a wzajemną współpraca układana jest z firmami: Tres, Besco, Schedpol, Ravak, Aquaform, Roca, Ideal Standard, Elita oraz z wieloma innyni.

AKA Szczerbiccy - Na każdy etab budowy
SERDECZNIE POLECAM Hurtownie AKA Szczerbuiccy ponieważ firma jest dowodem że przez 20 lat z małej firmy da się stworzyć dużą i prężnie działająca sieć Hurtownii, oferując sprawdzone: systemy grzewcze, systemy instalacyjne i wyposażenie łazienek. Dzięki wyszkolonemu prersonelowi każdy Klient może liczyć na pomoc i dostęp do najszerszego dostępu do oferty firmy.
W kopercie był:
- otwieracz do butelek,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze: