czwartek, 31 grudnia 2015

Czwartkowo/Sylewstrowe/Ostatnie w 2015 roku - 3 przesyłki

Dziś jest 31.12.2015r. SYLWESTER, można powiedzieć nawet dziś że w tym roku 2015 kończę już z gadżetami ale liczę też że w 2016 roku listonosz, pocztexy i kurierzy też będą mnie obficie odwiedzać oraz liczę też na dużooooooooooooo miłych firm i urzędów.
Mam do was pytanie czy dziś w Sylwestra wybieracie się gdzie na zabawy, czy zostajecie w domu przed telewizorem ? Ja osobiście idę na Sylwester miejski na plac (jak się uda to obiecuje 1.01.2016r. wstawie filmik z odpalenia petard i przywitania nowego 2016 roku.
Wracając do dzisiejszych przesyłek to listonosz zostawił dla mnie dziś 3 przesyłki, które wyglądają następująco...

Pierwsza przesyłka od Gminy Krobia - Gmina miejsko-wiejska w województwie wielkopolskim, powiat gostyński. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie leszczyńskim. Siedziba gminy to Krobia.

Miejsca które w Gminie Krobia trzeba odwiedzić są:
- Pałac arcybiskupów poznańskich,
- Pozostałości zamku biskupiego,
- Neoromański ratusz (XIX w.),
- Pomnik św. Floriana,
- Pomnik rozstrzelanych w 1939 r.,

- Romański kościół cmentarny św. Idziego (XII w.),

SERDECZNIA ZAPRASZAM :-)
 
A w kopercie znalazłem:
- długopis,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
 
Druga przesyłka od Urzędu Miejskiego Wąsosza - Miasto w województwie dolnośląskim, powiat górowski, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Wąsosz, położone w dorzeczu Orli i Baryczy.Ośrodek usługowy; drobny przemysł metalowy, drzewny i spożywczy, produkcja powozów konnych.
Historycznie leży na Dolnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa leszczyńskiego.

Miasto Wąsosza zachęcają swoich turystów do odwiedzenia:
- Historyczny układ architektoniczny, zabudowa z XIII-XIX w., m.in. kamienice w rynku,
- Kościół parafialny pw. św. Józefa Oblubieńca NMP, Neogotycki, ul. Parafialna 8, z 1892-1894,
- Kościół pomocniczy pw. Niepokalanego Serca NMP, Gotycki, pl. Kościelny 4, z końca XIII w., 1581 r., przebudowany w 1581 r. – XVI w., 1710 r. – XVIII w.,
- Zamek z drugiej połowy XVI wieku, k. XVIII w.,
- Willa, ul. Krzywa 7, z 1896 r.,
- Wieża ciśnień, kolejowa, wodociągowa z 1912 r.,

Od lata 2006r. na terenie miasta Wąsosza funkcjonuje spływ kajakowy nurtem rzeki Barycz. Początkiem spływu i główną bazą jest Wąsosz, wypożyczania kajaków i pomost znajduje się przy amfiteatrze. Trasa spływu Wąsosz – Sądowel – Wąsosz to ok. 14,5 km. Czas przepływu całej długości to ok. 4-5 godzin. Na trasie spływu znajdują się 3 stanice kajakowe – drewniane pomosty do cumowania kajaków. Pierwsza stanica – Ujście Orli do Baryczy, druga stanica – obręb wsi Bełcz Mały, trzecia stanica – Sądowel.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W kopercie było:
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Trzecia i ostatnia na dziś i w 2015 roku przesyłka od Centrum Handlowego King Cross Praga (ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa) http://www.kingcrosspraga.pl/ i https://www.facebook.com/KingCrossPraga?_rdr=p - Centrum Handlowe położone jest w bliskiej odległości ulic Jubilerska i Ostrobramska, umożliwiających doskonałe połączenie z centrum Warszawy. Ulice Marsa i Płowiecka umożliwiają dojazd z kierunków Rembertów, Wawer, Wesoła czy Otwock. Do dyspozycji klientów jest ponad 1 000 miejsc parkingowych zlokalizowanych na parkingu naziemnym i podziemnym. Parking jest bezpłatny dla klientów centrum. Na parkingu naziemnym, przy wejściu od strony ulicy Grochowskiej, wydzielone zostały miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych (oznaczone kolorem niebieskim) oraz dla kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi (oznaczone kolorem różowym).

SERDECZNIE POLECAM Centrum Handlowe King  Cross Praga ponieważ to idealne miejsce na zakupy dla Ciebie i twojej rodziny. Wiele sklepów i punktów usługowych zawsze pozwalają na zrobienie dobrych zakupów, zjeść posiłek, odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi. Dobra lokalizacja oraz parking dla Klientów centrum to też duże atuty Centrum King Cross Praga. 70 punktów usługowo-handlowych dalej Klientom możliwości załatwienia wszystkich potrzeb codziennego życia w jednym miejscu. Szeroka oferta handlowa znanych marek, bogaty wachlarz usług bankowych, pocztowo-finansowych, pralnia, szewc, poprawki krawieckie - te i wiele innych rozwiązań znajdą Państwo w Centrum Handlowym King Cross Praga.

W przesyłce było:
- fajna duża torba z materiału,
- małe kredki od jego wszechmocności King Crossa,
- 2 odblaski (nie ma ich na zdjęciu bo ich blask oślepiał aparat),
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze:

  1. Pomyliłeś sobie 2 pierwsze przesyłki - mają być na odwrót... :-)

    OdpowiedzUsuń