wtorek, 22 sierpnia 2017

Poniedziałkowo/Wtorkowe - 5 przesyłek/paczek, firmowa, autografowe, urzędowa i nagrodowa - w tym wizyta Kuriera

Dziś jest 22 sierpień 2017r. Po ostatnich 2 nowych przesyłkach dziś przyszła kolej na trochę większą ilość niż dwie - ale o tym już za chwilę 😎 Praktycznie ten tydzień rozpoczął mi się bardzo dobrze. Wczorajszy dzień miałem typowo w rozjazdach (samochód + pociąg + autobus) 😀 Po powrocie do domu czekały już na mnie dwie nowe przesyłki oraz informacja że moja firmowa prośba została przekazana do działu marketingu. Wieczorem zaś pozytywnie zaskoczyły mnie dwa nowe pozytywy (firmowy i od instytucji). Co do gadżetów to dziś pojawiła się nowa paczka kurierska oraz dwie nowe koperty od listonosza - jak widać dzieje się 😊😉 Jutro mam nadzieje że będę mógł Wam przedstawić paczkę od Pocztexu 😉

SIEDLECKA KRANÓWKA:
Jeżeli będziecie w Siedlcach to zapraszam Was do spróbowania Siedleckiej Kranówki 😊

Co wyróżnia wodę w Siedlcach?
Siedlecka kranówka charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i spełnia wszystkie normy sanitarne w zakresie parametrów fizykochemicznych i bakteriologicznych określone przez polskie i unijne przepisy prawne. Nasza woda pochodzi z podziemnych pokładów położonych na głębokości ok. 100 m i podlega naturalnej filtracji w warstwach geologicznych, gdzie następuje proces jej oczyszczania.

Woda podziemna w Siedlcach jest wolna od bakterii, dlatego też nie ma potrzeby jej chlorowania, zachowuje ona swoje wysokie walory zdrowotne i smakowe. Łączna ilość składników mineralnych w siedleckiej wodzie wodociągowej wynosi średnio ok. 300 mg/l, co stawia ją w czołówce wód źródlanych, nisko zmineralizowanych wśród popularnych wód dostępnych na rynku. Osoby aktywne piją siedlecką kranówkę. Wybieraj świadomie i pij wodę z kranu.Jeżeli nie macie do mnie żadnych pytań to przechodzimy do dzisiejszej prezentacji nowych przesyłek i paczek 3,2,1 LECIMY...

PS: Jak zwykle mile wdziane są Wasze komentarze pod wpisem i lajki na fanpage'u bloga 😎


Pierwsza paczka kurierska jest od pewnej firmy.
A w pierwszej SUPER paczce znalazłem:
- SUPER zestaw śrubokrętów z latarką,
- pendrive 8 GB z dwoma wejściami,
- katalog produktów,
- długopis,


!!! Dziękuje bardzo tej firmie za miły kontakt i SUPER paczkę - POZDRAWIAM !!!

Druga koperta jest od Gosi Andrzejewicz.
Gosia Andrzejewicz - polska piosenkarka wykonująca muzykę pop, a także dance. Zadebiutowała w 2004 roku i wylansowała takie przeboje jak "Pozwól żyć", "Słowa" i "Trochę ciepła". Ma na swoim koncie dwie złote płyty.

https://www.youtube.com/watch?v=WRg00fGMcMk
 (link do piosenki Gosia Andrzejewicz - Doceń To po kliknięciu w zdjęcie)

W drugiej kopercie były:
- 4 zdjęcia z autografem Gosi Andrzejewicz,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcia z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: listownie,
Ile czekałem: 1 miesiąc i 15 dni,
Szczegóły: Oryginały,

Trzecia koperta jest od Filipa Bobka.
Filip Bobek - polski aktor, znany z ról w serialach telewizyjnych BrzydUla, Prosto w serce, Hotel 52, Przyjaciółki oraz Singielka. Uczęszczał do XIX LO w Gdańsku. W 2005 ukończył studia na PWST w Warszawie.
W teatrze zadebiutował rolą Beniamina w sztuce Tadeusza Różewicza „Wyszedł z domu” w reżyserii Marka Fiedora, wykreowaną na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu. Występował w krótkich filmikach z doświadczeniami chemicznymi, które dołączane były z płytą, do podręczników gimnazjalnych i w reklamach wafelka Prince Polo.


A w trzeciej kopercie były:
- 2 zdjęcia z autografem Filipa Bobka,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcia z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: listownie,
Ile czekałem: bez jednego dnia równy miesiąc,
Szczegóły: Oryginały,

Czwarta przesyłka jest od Urzędu Gminy Narewka - Gmina wiejska w województwie podlaskim, powiat hajnowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie białostockim. W 2009 roku w gminie wprowadzono język białoruski jako język pomocniczy. Siedziba gminy to Narewka.


To co warto odwiedzić i zobaczyć w Gminie Narewka:
W północnej części gminy znajduje się zbiornik wodny Siemianówka, o powierzchni 3250 ha, który jest zaliczany do jednego z największych akwenów w kraju. Stanowi on dużą atrakcję turystyczną, a także atrakcję dla wędkarzy i uprawiających sporty wodne. 

Cała gmina położona jest na obszarze chronionego krajobrazu Puszcza Białowieska. Na jej obszarze istnieją cztery rezerwaty przyrody o łącznej powierzchni 1979,15 ha:
  • Rezerwat Siemianówka o powierzchni 224,54 ha, został utworzony w 1995 r., a w 2002 r. został przekształcony w rezerwat ścisły. Celem rezerwatu jest ochrona szeregu dobrze zachowanych zbiorowisk roślinnych oraz doskonale służy jako poligon do badań naukowych,
  • Rezerwat częściowy Dolina Waliczówki o powierzchni 44,75 ha, utworzony w 1995 r. umożliwia ochronę i zachowanie naturalnych zbiorowisk nieleśnych,
  • Częściowy rezerwat florystyczny Gnilec, utworzony w tym samym roku co dwa wcześniejsze, o powierzchni 37,21 ha, ma na celu ochronę naturalnych zbiorowisk turzycowych z udziałem rzadkich gatunków roślin naczyniowych i mszaków,
  • Rezerwat Lasy Naturalne Puszczy Białowieskiej, na który składają się izolowane od siebie, odrębne fragmenty biocenoz leśnych i nieleśnych oraz dobrze zachowanych bagiennych zbiorowisk nieleśnych. Na terenie gminy Narewka powierzchnia tego rezerwatu wynosi 1672,65 ha,
Położenie gminy stwarza warunki do  rozwoju następujących form rekreacji:
  • wypoczynku codziennego i świątecznego, wypoczynku pobytowego, w tym agroturystyki,
  • turystyki krajobrazowej, kwalifikowanej i specjalistycznej (turystyka piesza, motorowa, rowerowa, kajakarstwo, wędkarstwo, myślistwo krajowe i dewizowe, zbieractwo, żeglarstwo, bojery, obserwacje faunistyczno-florystyczne i inne).
 SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej przesyłce było:
- przypinka (PIN),


Piąta i ostatnia na dziś przesyłka a właściwie nagroda jest od firmy MIKROKASA S.A.
MIKROKASA S.A. - zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1000,00 zł do 10000,00 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona przez dział oceny ryzyka. Firma jest uczciwa w tym co robimy, umowa jest czytelnym dokumentem, w którym wszystkie koszty są dokładnie wskazane. W każdej chwili trwania umowy klient może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, co w rezultacie pozwala mu zaoszczędzić na kosztach związanych z zawartą umową. Zależy nam aby klienci świadomie korzystali z naszej oferty.


A w piątej, słodkiej i ostatniej przesyłce było:
- firmowa tabliczka czekolady - w ramach nagrody,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz