poniedziałek, 12 marca 2018

Poniedziałkowe 8 przesyłek/paczek, taki początek tygodnia to ja bardzo lubię ;)

Dziś mamy 12 marzec 2018r. Witam Was moi mili w moim 631 wpisie na blogu 😀 Na progu nowego tygodnia jak zwykle mam dla Was coś nowego do zaprezentowania na blogu.

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś miałem bardzo dobry dzień, ponieważ odwiedził mnie: Pocztex, Kurier oraz Listonosz z nowymi przesyłami i paczkami - w sumie było ich 9. Co do paczki kurierskiej zostanie ona zaprezentowana dopiero w dniu jutrzejszym, ponieważ pochodzi ona z mojej nowej współpracy reklamowej - JUŻ TERAZ ZAPRASZAM NA JUTRO 😀 Dziś także ruszyły się trochę sprawy co do moich najstarszych wysłanych listów z prośbą o autograf do gwiazd. Otrzymałem łącznie trzy odpowiedzi (jedna pozytywna, druga negatywna a trzecia "+", "-" więcej informacji wkrótce).

W końcu po dwu cyfrowych mrozach i do tego w weekend przyszła kolej na coraz cieplejsze klimaty, jeżeli chodzi o aurę za oknem - przecież wiosna kalendarzowa tuż tuż 😎 Poniżej prezentuje taką wiosenną fotkę wprost z Zalewu Siedleckiego (mam nadzieje że Wam się podoba):


NOWY OKAZ:
Dziś także po za gadżetami mam dla Was do zaprezentowania najnowszy okaz z mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Model ten jest szczególny, ponieważ w moich zbiorach posiada już swojego młodszego francuskiego brata - niedawno prezentowanego na blogu. Mowa o klasyku czyli Renault 4 w kolorze białym. Oto i on...


Jak widać trochę pracy przed mną 😀😀 więc bez zbędnego gadania zaczynamy prezentacje nowych przesyłek/paczek na blogu 
3,2,1 JEDZIEMY...
PS: Nowe komentarze tak na zachętę od Was zawsze są mile widziane 😀😉😊


Pierwsza paczka Pocztex okazała się być nagrodą od Starostwa Powiatowego we Złotowie - Powiat w północnej Polsce (województwo wielkopolskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Złotów. Jest najdalej wysuniętym powiatem na północ w Wielkopolsce oraz pod względem wielkości trzecim w Wielkopolsce i dwudziestym drugim powiatem w Polsce. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie: Złotów, gminy miejsko-wiejskie: Jastrowie, Krajenka, Okonek, gminy wiejskie: Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Złotów, miasta: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek.


A w pierwszej nagrodowej paczce znalazłem:
- koszulka L (trafione z moim rozmiarem),
- kubek,
- płyta CD "Edukacja dla bezpieczeństwa",
- zestaw 12 bardzo ładnych pocztówek,
- tablica z rodzajami: alarmów i komunikatów ostrzegawczych,
- notes,
- 2 długopisy,


Druga koperta jest od Przemysława Sadowskiego.
Przemysław Sadowski - polski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Pod koniec studiów aktorskich, tj. 28 września 1997 roku zadebiutował na scenie rolą Elfa w szekspirowskim spektaklu Sen nocy letniej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, z którym związany był w latach 1997–1999. Występował potem w teatrach: Polskim w Szczecinie (2000) oraz warszawskich: Scena Prezentacje (2000, 2002–2004), Teatr Praga (2005) i Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego (2006).W 2000 roku wystąpił po raz pierwszy na dużym ekranie w czterech filmach: Syzyfowe prace (na podstawie powieści Stefana Żeromskiego), Pierwszy milion, Strefa ciszy i Enduro Bojz. Gościnnie brał udział w serialach, takich jak Więzy krwi (2001), Zostać miss (2001), Klan (2001–2002) i Na dobre i na złe (2002) oraz jako studencka miłość i adorator tytułowej bohaterki w serialu TVN Magda M. (2006). Od 2002 do 2010 grał rolę Kacpra Szpunara w serialu Polsatu Samo Życie. W 2006 roku wziął udział w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, transmitowanego w TVN. Jego partnerką taneczną była Ewa Szabatin, z którą zajął czwarte miejsce. Prywatnie jest mężem aktorki Agnieszki Warchulskiej.


W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Przemysława Sadowskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 10 miesięcy i 4 dni,
Szczegóły: Oryginał (na innym zdjęciu niż ja wysłałem),

Trzecia koperta pochodzi od Michała Brysia.
Michał Bryś - polski aktor, kucharz, menedżer, producent muzyczny, restaurator, scenarzysta. W 1994 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W latach 1995-1997 studiował Organizację i Kierownictwo Produkcji Telewizyjnej i Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Rozpoczął pracę jako kierownik produkcji w TVP oraz producent w wytwórni PolyGram Polska (obecnie Universal Music Polska). W 1994 zagrał w filmie fabularnym Śmierć jak kromka chleba w reżyserii Kazimierza Kutza. Wyreżyserował ok. 60 teledysków m.in.: Zoil Katarzyny Nosowskiej i Kazika Staszewskiego, Kiler Elektrycznych Gitar, 4 pory zespołu Hey, Tak mi Ciebie brak Kasi Kowalskiej. Porzucił karierę muzyczną i filmową dla gastronomii, w której nie ma wykształcenia. Odbywał staż między innymi w Zwolle, Londynie, Kopenhadze oraz Atelier Amaro w Warszawie. Od 2014 szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible. Od 6 września do 22 listopada 2016 był prowadzącym szóstej edycji programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia w telewizji Polsat, zastępując Wojciecha Modesta Amaro. Od 11 września 2017 do 20 listopada 2017 był jurorem trzeciej edycji programu Bake Off - Ale Ciacho w TVP2.


A w trzeciej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Michała Brysia,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Czwarta koperta jest od Krzysztofa Rutkowskiego.
Krzysztof Rutkowski - polski przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm IV kadencji, były detektyw.


W czwartej kopercie była:
- pocztówka z autografem od Krzysztofa Rutkowskiego,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąta zagraniczna przesyłka pochodzi od DJ Antoine.
DJ Antoine (Antoine Konrad) - szwajcarski DJ i producent tworzący muzykę house i electro, pochodzi z miasta Bazylea. Jego kariera zaczęła się w 1995 roku, kiedy otworzył swój klub o nazwie House Café w Bazylei. Od początku swojej kariery wydał 51 płyt. Przełomem w jego karierze było wydanie w 2006 roku albumu o nazwie "DJ Antoine – Live in Moscow" i singla “This Time”. Jest zapraszany do największych klubów w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Jest właścicielem studia Houseworks. Jest również autorem cotygodniowego programu radiowego, który jest nadawany przez stacje na całym świecie.


A w piątej zagranicznej przesyłce była:
- duża pocztówka z autografem od DJ Antoine,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginał,

Szósta przesyłka jest od pewnej instytucji.
W szóstej przesyłce znalazłem:
- kalendarz na biurko z bardzo ładnymi ilustracjami na każdy miesiąc,
- 5 pocztówek,
- 2 zakładki na magnesie,
- 2 magnesy na lodówkę,
- przypinka (PIN) w etui - kolejna 2143 w kolekcji !!!


Siódma przesyłka pochodzi od Urzędu Gminy Parczew - Gmina miejsko-wiejska w województwie lubelskim, powiat parczewski. Siedzibą gminy jest Parczew. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie bialskopodlaskim.


W Gminie Parczewa warto odwiedzić między innymi:
- Bazylika Mniejsza w Parczewie,
- Dzwonnica drewniana,
- Droga Krzyżowa przy kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela,
- Historyczne, średniowieczne założenie urbanistyczne Miasta Parczew,
- Hala targowa,
- Dawna Szkoła Carska,
- Bożnica - synagoga,
- Mykwa - dawna rytualna łaźnia żydowska,
- Dawny cmentarz żydowski,
- Cmentarz wojenny austriacko-niemiecki,
- Pomnik Bogusława Ejtminowicza,
- Lasy Parczewskie,
- Jezioro Obradowskie,
- Pszczele barcie w Lasach Parczewskich,
- Szlak Jagielloński,

W okolicy dalszej i bliższej Parczewa znajdują się liczne rezerwaty przyrody oraz ścieżki edukacyjne, które warto zobaczyć w tym :
- Rezerwat przyrody Torfowisko przy Jeziorze Czarnym,
- Rezerwat przyrody Królowa Droga,
- Rezerwat przyrody Czarny Las,
- Rezerwat przyrody Lasy Parczewskie,
- Rezerwat przyrody Warzewo,- Ścieżka edukacyjna Bobrówka,
- Ścieżka edukacyjna „Borek",
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

A w siódmej przesyłce była:
- przypinka (PIN) kolejna 2144 w kolekcji !!!


Ósma i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy.
W ósmej i ostatniej na dziś przesyłce znalazłem:
- smyczka,
- zawieszka (czy coś w tym stylu),


To wszystko na dziś 😀 
Na kolejny wpis z nowymi przesyłkami/paczkami zapraszam już wkrótce...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz