poniedziałek, 3 lutego 2020

Poniedziałkowe - 7 przesyłek/paczek, dla każdego coś fajnego (w tym podwójna wizyta Kuriera) - wpis numer 858

Dziś mamy 3 lutego 2020 roku. Witam wszystkich obecnych fanów, czytelników oraz przyjaciół bloga. Dziś patrząc na kalendarz mamy PONIEDZIAŁEK 😎 A wy wiecie co to oznacza - to, że wraz z początkiem nowego tygodnia najwyższy czas odpalić nowy gadżetowy wpis SPECJALNIE DLA WAS 😊 Jak już wcześniej pisałem na fanpage'u bloga (warto go obserwować) przez poprzednie 7 dni nazbierało się łącznie aż 13 nowych przesyłek i paczek (czy ja wiem, czy ta trzynastka jest pechowa - chyba nie tym razem 😛😜😝). Żeby nie było nudno postanowiłem tą 13-stkę rozbić na dwa oddzielne gadżetowe posty - czyli już w najbliższą środę zapraszam na pozostałą 6-stkę przesyłek (w tym dwie paczki kurierskie).

TROCHĘ PRYWATY:
Przy okazji spotkania z Wami chciałbym złożyć wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia oraz zdanej matury dla mojego brata ciotecznego Przemka, który to dziś kończy równo 20 lat.

ZIMA JEST CZY NIE?
Choć kalendarz informuje nas o zimie to chyba na trudno szukać jej za naszymi oknami. Coraz bardziej do Polski "pcha" się wiosna. Tak sobie myślę, czasami czy nasza mroźna pora roku odchodzi w zapomnienie 😱 Już ciężko doczekać się białych Świąt Bożegonarodzenia, czy na przykład ferii zimowych dla uczniów. Poniżej prezentuje kilka zimowych kadrów wykonanych podczas mojego feryjnego wyjazdu do rodziny na wieś (22 stycznia 2018 roku). A czy wy lubicie takie zimowe klimaty - czy wolicie jak jest ciepło ?CIEKAWOSTKA:
Dziś także chciałbym Wam pokazać coś ciekawego z kategorii - mają ludzie zdolności 😀 Mowa tu o ręcznie wykonanej kapliczce z figurką Matki Boskiej (obudowa drewniana z elementami roślinności na dole). A jak Wam taka kapliczka się podoba ?


Nożyk do otwierania przesyłek - jest, dobre chęci - są, uśmiech na twarzy - melduje się.
3,2,1 ZACZYNAMY...


PS: Zawsze na blogu mile widziana jest góra nowych komentarzy od Was - za wszystkie już teraz dziękuje i pozdrawiam 😊😏


Pierwsza SUPER paczka kurierska pochodzi od salonu samochodowego Ford Gołębiewski.
Ford Gołębiewski - jest to autoryzowany dealer marki Ford oraz Suzuki. Firma posiada dwa salony samochodowe (Ford - ul. Lubichowska 141, 83-200 Starogard Gdański oraz Suzuki - ul. Żuławska 19, 82-300 Elbląg). W swojej ofercie posiada między innymi: sprzedaż samochodów nowych i używanych, atrakcyjne formy finansowania, usługi Autoryzowanego Serwisu Mechanicznego przeprowadzające: przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy oraz diagnostykę pojazdu, usługi dodatkowe związane z wyposażeniem dodatkowym i zabezpieczeniem auta, sprzedaż oryginalnych część, w tym elementów do napraw nadwozi i akcesoriów czy na przykład usługi Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5 ton. Po więcej informacji na temat firmy zapraszam do odwiedzenia strony internetowej oraz fanpage'a.


A w pierwszej SUPER paczce kurierskiej znalazłem:
- puzzle 250 elementów,
- ładny biały kubek,
- 5 katalogów marki Ford,
- mały notes,
- 2 ulotki,
- zestaw małych kredek,
- breloczek,
- zapach samochody,
- wizytówka,
- długopis,


Druga SUPER paczka kurierska jest od pewnej firmy z branży maszyn budowlanych.
W drugiej SUPER paczce było:
- kamizelka odblaskowa (brak jej na zdjęciu), 
- 2 koszulki M,
- czapka z daszkiem,
- ładne zapakowany kubek,
- 2 notesy,
- 2 breloczki,
- 4 kolorowe długopisy,
- 4 magnesy na lodówkę,


Trzecia koperta pochodzi od Urzędu Miasta Milanówek - miasto w województwie mazowieckim, powiat grodziski, leżące na południowy zachód od Warszawy i wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. Położone na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Równinie Łowicko-Błońskiej.


Na terenach miasta warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół pod wezwaniem świętej Jadwigi,
- Kwatera Żołnierska na cmentarzu parafialnym przy ulicy Wojska Polskiego,
- Zespół willowy: willa Romin, budynek gospodarczy, ogród (ul.Jadwigi 8),
- Pensjonat, obecnie dom mieszkalny (ul. Piłsudskiego 31),
- Zespół willowy Turczynek: willa I, willa II, park leśny, budynki mieszkalne (Turczynek, Brwinowska 2, 4/8, 4, 6, 8),
* WILLE:
- z ogrodem (ul.Brwinowska 14), Hygea z ogrodem (ul.Graniczna 35), Starodrzew z parkiem (ul.Kaprys 2/4), Borówka z ogrodem (ul.Kościelna 4/Królowej Jadwigi 1), z ogrodem (ul.Kościuszki 61), Leontynówka (ul.Krakowska 13), Potęga z ogrodem (ul.Królewska 5), z ogrodem (ul. Piłsudskiego 12), Emanów z ogrodem (ul.Mickiewicza 4), Matulinek z ogrodem (ul.Mickiewicza 8/10), Irena z ogrodem (ul.Mickiewicza 12), Lidia (ul.Piasta 10 B), Józefina z ogrodem (ul.Piasta 13), Maćkowa z ogrodem (ul.Podgórna 18), Ostromir z ogrodem - zw. Pod Góralem (ul. Sienkiewicza 5), Zacisze z ogrodem (ul. Słowackiego 6), Dalmacja z ogrodem (ul. Spacerowa 16), „Waleria” (ul. Spacerowa 22), z ogrodem (ul. Warszawska 11), Sosnowica (ul. Wielki Kąt 2), Jolancin (Charci Skok 6).
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

MILANÓWEK Miasto - Ogród
A w trzeciej kopercie były:
- ładnie wykonane 2 przypinki PIN z herbem miejscowości oraz okazyjna na 100-lecie Gminy Milanówek - 2789 i 2790 w kolekcji !!!


!!! W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować jednej osobie z Urzędu Miasta Milanówek za przesyłkę i miły kontakt 😉😊 !!!

Czwarta przesyłka jest od Urzędu Miasta Nałęczów - miasto w województwie lubelskim, powiat puławski, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Nałęczów. Historycznie położony jest w Małopolsce (początkowo w ziemi sandomierskiej, a następnie w ziemi lubelskiej). Nałęczów to jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Leczy się tu przede wszystkim choroby: wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwice serca i stany ogólnego wyczerpania psychofizycznego. W powrocie do zdrowia pomaga tutejszy mikroklimat sprzyjający naturalnemu obniżeniu się ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszeniu dolegliwości serca. Nałęczów posiada również dobre warunki dla rehabilitacji pacjentów po zawale serca i operacjach kardiochirurgicznych. W centrum miasta znajduje się 25 hektarowy park Zdrojowy ze stawem i z historyczną zabudową - pałac Małachowskich, sanatorium „Książę Józef”, Stare Łazienki, Werandki, Domek Gotycki - i nowszymi budowlami (Dom Zdrojowy, „Pawilon Angielski”, sanatorium uzdrowiskowe „Rolnik”, „Atrium”, „Termy Pałacowe”).


Miasto Nałęczów swoich turystów zaprasza do odwiedzenia:
- Park Zdrojowy w Nałęczowie,
- Sanatorium „Książę Józef” w Nałęczowie,
- Źródło miłości w Parku Zdrojowym,
- Chata Żeromskiego w Nałęczowie,
- Pałac Małachowskich w Parku Zdrojowym,
- Zabytkowe wille: Oktawia, Podgórze, Ukraina, Borowianka,
- Staw w Parku Zdrojowym,

- Droga Lipowa w Nałęczowie - szlak turystyczny prowadzący przez Górę Poniatowskiego, Lasek zakładowy, Górę Krzyżową i wąwozy, w tym Wąwóz Łukoszyński,
- Aleja Artystów w Nałęczowie - z 16 glinianymi tablicami z odciśniętymi dłońmi m.in. Jana Kantego Pawluśkiewicza i Mieczysława Olszewskiego,

Nałęczów - sanatorium:
Warunki naturalne oraz ukształtowanie terenu sprawiły, że w Nałęczowie powstał jedyny w Polsce sprofilowany ośrodek leczenia chorób serca. Uzdrowisko w Nałęczowie powstało w 1878 roku. W Nałęczowie jest szpital, sześć sanatoriów oraz kilka niepublicznych placówek oraz klinik. W sanatorium leczy się: schorzenia kardiologiczne, schorzenia układu krążenia, głównie nadciśnienia tętniczego czy schorzenia narządu ruchu. Główne zabiegi w Nałęczowie to: hydroterapia, fonoterapia, inhalcje, gimnastyka, elektroterapia, masaże, światłolecznictwo, magnetoterapia i krioterapia.

Nałęczów - spa:
Spa w Nałęczowie mają bogatą ofertę zabiegów. Najczęściej wybierane są masaże oraz elektromasaże. Wśród kuracjuszy popularne są również kąpiele aromatyczne, bicze szkockie, a także okłady parafinowe na dłonie. Przyjezdni często przyjeżdżają również na basen w Nałęczowie, na którym można się poddać masażowi cząsteczkami powietrza.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

W czwartej przesyłce znalazłem:
- 2 mapy,
- książka "Nałęczów - Bolesław Prus",
- 2 pocztówki,
- magnes na lodówkę,


Piąta przesyłka pochodzi od pewnego zagranicznego regionu świata.
A w piątej przesyłce były:
- 2 duże i bardzo fajne przypinki PIN - 2791 i 2792 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka jest od kolejnego dziś zagranicznego regionu świata.
W szóstej przesyłce było:
- przypinka PIN - 2793 w kolekcji !!!


Siódma i ostatnia na dziś koperta pochodzi od trzeciego zagranicznego regionu świata.
A w siódmej kopercie znalazłem:
- przypinka PIN - 2794 w kolekcji !!!


Jak pewnie zauważyliście coraz śmielszymi krokami zbliża się do nas przypinka PIN o numerze 2800. Kurcze ale te wpinki szybko się mnożą...


Na dziś to wszystko 😀 Kolejny gadżetowy wpis już wkrótce (obserwujcie bloga i inne moje profile społecznościowe).

4 komentarze: