czwartek, 20 sierpnia 2015

Czwartkowa paczka od kuriera

Dziś mamy 20.08.2015r. dzień słoneczny ale jest lekki wiaterek i dobrze, ale wracając do przesyłek to dziś dostałem tylko jedną ale od kuriera.
Co było w niej to zapraszam na dzisiejszy wpis...

Pierwsza i jedyna paczka dziś od Prudential Polska http://www.prudential.pl/ i https://www.facebook.com/CzasNaPrzyszlosc - Firma która ubezpiecza:
Przyszłość Dziecka - Start w Życie,
Pewna Emerytura - Emerytura bez Obaw,
Kapitał na przyszłość - Oszczędności na plus,
Ochrona życia - Komfort Życia,
Dlaczego Prudential ? Może dlatego że Grupa Prudential działała w Polsce od 1927 r. w ramach dwóch spółek – spółki zależnej Towarzystwo Ubezpieczeń „Przezorność" oraz angielskiej spółki akcyjnej Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential. Firma mieściła się w sławnym budynku Prudential, który w tamtych czasach był symbolem nowoczesnej Warszawy.
W chwili wybuchu II wojny światowej firma ubezpieczała w Polsce 4 623 osób. Pomimo znacznych braków w dokumentacji, wynikających przede wszystkim ze zniszczeń spowodowanych działaniami wojennymi, od początku lat pięćdziesiątych udało się uregulować zobowiązania wynikające z prawie połowy z nich.
Firma szanuje Twój czas, dlatego nie zadaje zbędnych pytań. Stara się, by zapewnić Ci maksymalnie szybką i sprawą obsługę. Dzięki uproszczonym procedurom potrafimy maksymalnie skrócić proces oceny wniosku – dzięki temu w wielu przypadkach ubezpieczenie możesz otrzymać natychmiast.
Tak samo postępujemy w przypadku wypłaty świadczeń. Wszystko po to, aby zapewnić Ci stabilność i bezpieczeństwo finansowe, bez względu na to, co przyniesie życie.

SERDECZNIE POLECAM firmę Prudential Polska bo to dobra firma która ma 165 lat doświadczenia w rozumieniu potrzeb Klientów i wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań,
dba o swoich Klientów, których ma już 24 mln na 3 kontynentach w Europie, Ameryce Północnej i Azji.
Firma na cztery główne idee które przyświecają podczas tworzenia marki Prudential:
- roztropność,
- uczciwość,
- umiejętność przewidywania,
- ludzkie podejście,
Powyższe wartości jasno wytyczają kierunek naszych działań. Właśnie one znajdują swoje odbicie w naszych produktach, w codziennej pracy oraz w podejściu do Klienta. To dzięki nim umiejętnie pokonujemy przeszkody, które stawia przed nami współczesny świat.
A w paczce było:
- książko/album "Prudential - Historia Spełnionych Obietnic" ze zdjęciami jak powstawała firma od narodzin aż do dnia dzisiejszego,
- bilon na napój,
- płyta "Czas na zdrowie",
- 2 opaski odblaskowe,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz