czwartek, 15 października 2015

Czwartkowa - 1 przesyłka

Dziś jest 15.10.2015r. z rana dostałem jedną przesyłkę dostarczoną przez Pocztex. Kurcze posłuszeństwa odmawia mi myszka komputerowa trzeba zaopatrzyć się w nową !!!
A co było w paczce wewnątrz to zapraszam na dzisiejszy mój wpis...

Pierwsza i ostatnia przesyłka na dziś od firmy Knauf Polska http://www.knauf.pl/knaufweb/index.php i https://www.facebook.com/knaufpolska - Znany w Polsce od 25 lat i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo - kartonowej, gipsowo - włóknowej, a także cementowanej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej.

SERDECZNIE POLECAM Firmę Knauf Polska ponieważ dzięki ich produktom wykończysz swój dom/mieszkanie od piwnicy aż po dach. Produkty spełniają wysoką jakość techniczno - budowlaną i są w przystępnej dla Klienta cenie. Przez 25 lat firma stała się jedna z najbardziej znanych w Polsce i najbardziej polecanych przez Klientów, dzięki swojemu profesjonalizmie i wysokiej jakości produktów firma może się pochwalić licznymi nagrodami i wyróżnieniami zdobytych w bogatej historii Firmy.
W paczce było:
- metrówka 2 m,
- nożyk do tapet,
- notes,
- 7 podkładek pod napój,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze: