czwartek, 1 października 2015

Czwartkowa - superowe 8 przesyłek (1 pocztex, 1 kurier i 6 listonosz)

Dziś mamy 1.10.2015r. kolejny dzień przynosi super paczki i przesyłki. Dziś dostałem 1 pocztex, 1 kurier i 6 listonosz - przesyłki jak dla mnie super, liczę na wasze opinie i komentarze.
Nie będę dalej się rozpisywać - no to zaczynamy...

Pierwsza przesyłka od firmy Mazda Polska http://www.mazda.pl/ i https://www.facebook.com/MazdaPoland - Japoński producent samochodów osobowych, która powstała w 1920r. Do tego czasu aż do dnia dzisiejszego marka wypracowała sobie dobrą pozycję na rynku. W swojej ofercie Mazda oferuje Klientom samochody takie jak: Mazda2, Mazda3, Mazda6, Mazda CX-3, Mazda CX-5 czy też Mazda CX-9.

SERDECZNIE POLECAM Samochody Mazdy ponieważ są to dobre i niezawodne auta, idealne do użytku prywatnego czy firmowego. Historia Mazdy udowadnia, że niemożliwe staje się możliwe. Firma przełamuje konwencje na każdym kroku i szuka nowych rozwiązań aby być coraz bliżej oczekiwań Klientów. Dzięki aerodynamicznej stylistyce kształty każdej Mazdy przyciągają oko, a wyposażenie samochodu pokazuje że każda zakupiona Mazda to dobra inwestycja która potrafi cieszyć każdego Klienta.
A w przesyłce było:
- torba papierowa,
- ładny kubek "I LOVE MAZDA",
 
Druga przesyłka kurierska od firmy PHU Perkoz Sp.z.o.o. (ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica) http://perkoz.com.pl/ i https://www.facebook.com/perkozbrodnica - Jedyny z kluczowych dealerów firmy New Holland. Główną działalnością firmy jest sprzedaż profesjonalnych maszyn i urządzeń rolniczych. Główna siedziba firmy znajduje się w Brodnicy. Firma posiad również oddział w Lichtajnach koło Ostródy. Jako dealer, firma jest też autoryzowanym przedstawicielem    znanych marek. Należą do nich: wieloletni lider sprzedaży ciągników i maszyn żniwnych New Holland, producent maszyn uprawowych Kverneland, Unia, Vaderstad, Joskin, Krukowiak oraz producent wozów paszowych Seko.

SERDECZNIE POLECAM firmę PHU Perkoz Sp.z.o.o. ponieważ dzięki przygotowaniu oraz rzetelnym poradom działu handlowego i serwisu firma cały czas utrzymuje wysoki udział w sprzedaży maszyn rolniczych na rynku. PHU Perkoz to dobry i zaufany partner, oferujący maszyny i urządzenia rolnicze które przez długie lata będą służyć na wysokim poziomie w Państwa firmach i gospodarstwach.  
W bardzo grubym pudełku było:
- 3 informatory,
- 2 duże notesy,
- 2 torby z materiału,
- ściereczka z mikrofibry,
- pełno ulotek,
- smyczka,
- scyzoryk (super !!!),
- ładny breloczek w kształcie serca,
- odblaskowy słonik,
- 7 długopisów,

Trzecia przesyłka od firmy Castrol Polska http://www.castrol.com/pl_pl/poland.html i https://www.facebook.com/castrolpolska - Jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych, płynów technologicznych i środków smarnych. Produkty dostarczane przez firmę dostosowane są do niemal wszystkich rodzajów pojazdów. Castrol może się też pochwalić integralną częścią strategii jakie jest partnerstwo z koncernami samochodowymi (m.in. Volkswagen, BMW, Ford, Honda, MAN czy Volvo).

SERDECZNIE POLECAM firmę Castrol Polska ponieważ firma produkuje sprawdzone oleje silnikowe, płyny technologiczne i środki smarne, dzięki nimi twój samochód jest w dobrej kondycji. Castrol od lat jest zaangażowana w sponsoring sportu. Specjalne oleje Castrol przyczyniają się do poprawy osiągów pojazdów na trasach rajdowych i torach wyścigowych.
W przesyłce znalazłem:
- 2 małe i 2 duże naklejki,

 

Czwarta przesyłka od firmy Stacja Paliw eMila https://www.emila.com.pl/ i https://www.facebook.com/stacjepaliwemila - Bezobsługowe stacje paliw, które powstały z myślą o Kliencie. Dzięki pełnej automatyce i funkcjonalności systemu płatniczego, czas tankowania skrócony jest do minimum. Stacja oferuje dwa rodzaje paliw (benzyna bezołowiową 95 oraz olej napędowy ON). Po zatankowaniu eMila zaprasza też na ciepłego hot-doga, ciasto lub kawę.
 
eMila - Tankowanie to tylko chwila !
SERDECZNIE POLECAM Stacje Paliw eMila ponieważ tankowanie to komfort, wygoda i elastyczność, a także oszczędność pieniędzy. Sieć samoobsługowych stacji paliw eMILA. Lubisz być zawsze na czasie, ? Chętnie korzystasz z nowoczesnych rozwiązań, cenisz sobie wysoką jakość paliw i nie chcesz przepłacać? Odwiedź stację eMILA !!!
A w przesyłce było:
-  piłka plażowa,
- 3 zapachy samochodowe,
- fajna gra logiczna,

Piąta przesyłka od Króla Disco Polo z Ełku Marcina Millera BOYS http://www.boys.art.pl/pl/ i https://www.facebook.com/marcinmillerboys/timeline/ - Zespół 25-lat na scenie, największe przeboje to oczywiście: "Jesteś Szalona", "Wolność", "Dlaczego", "Chłop z Mazur", "Łobuz", najnowsze "Poluj na mnie", "Przemyśl swój wybór malutka" (super hit każdego wesela), "To dla ciebie jestem" i wiele wiele innych.
Zespół BOYS to nie tylko Marcin Miller ale też chłopaki: Jovan, Vanil, Tulipan i Blomis których serdecznie pozdrawiam.
Mnie osobiście muzyka Disco Polo się podoba i mam gdzieś co sobie kto pomyśli, ja osobiście takie zespoły jak Akcent, Boys, Classic i wiele innych cenie i jestem ich FAN-em. Jeżeli na koncercie BOYS-ów fani nie dadzą Marcinowi Millerowi zaśpiewać piosenek takich jak "Wolność" czy "Jesteś Szalona" bo sami je śpiewają -  świadczy to o tym że Disco Polo jeszcze nie umarło, a trzyma się nieźle, jest na topie i ma wielką ilość Fanów. Zapraszam zespół BOYS na koncert to mojego miasta Siedlce.
Od zespołu BOYS dostałem:
- 3 zdjęcia z autografami zespołu,
- płyta z autografem,
 
Szósta przesyłka od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (ul. Ogrodowa 5/7, 00-893 Warszawa) https://www.wfosigw.pl/ - Mazowieckie instytucje na przestrzeni ponad 20 lat działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie otrzymały z jego środków ponad 4 mld zł na finansowanie zadań proekologicznych. Za te pieniądze zostało zrealizowanych ponad 19 tysięcy inwestycji. Efekty środowiskowe widać na każdym kroku w całym województwie mazowieckim i trudno je wszystkie wyliczyć. Dzięki Funduszowi pojawiło się wiele rzeczy z myślą o Środowisku.
W przesyłce znalazłem:
- zamykana tekturka z klipem + notesik,
- paski samoprzylepne,
- 3 długopisy,
- list,

Siódma przesyłka od Urzędu Gminy Opole Lubelskie - Gmina miejsko - wiejska w województwie lubelskim, w powiecie opolskim, z siedzibą w Opolu Lubelskim. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie lubelskim. Gmina Opole Lubelskie jest największą terytorialnie gminą miejsko - wiejską województwa lubelskiego, a zarazem czwartą największą terytorialnie (po gminach Hrubieszów, Włodawa i Mircze) gminą województwa.

Ciekawymi miejscami w Gminie Opole Lubelskie jest:
- Pałac Lubomirskich,
- Pałac w Parku Miejskim,
- Park Miejski,
- Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP,
- Nałęczowska Kolej Dojazdowa,
- Spichlerz,
- ul. Lubelska 2, dawny zajazd,
- ul. Lubelska 3/5,
- ul. Lubelska 7, dawny zajazd,
- Dawny ratusz ul. Nowy Rynek 26,
- Stary Rynek,

Osoby którzy lubią dobrze żyć z przyrodą zapraszam do obejrzenia:
- Wrzelowiecki Park Krajobrazowy,
- Wrzelowiec (Źródło i Dolina Potoku Wrzelowieckiego),
- Kluczkowice (wąwozy lessowe i użytek ekologiczny: "Staw Młyński" pow. 54 ha obejmuje zbiornik wodny wraz z otaczającymi go łąkami oraz różnorodnymi zbiorowiskami roślinnymi. Staw Młyński jest miejscem wypoczynku i rekreacji wraz z możliwością wypożyczenia sprzętu pływającego; nieopodal znajdują się miejsca kempingowe oraz pole namiotowe),
- Pomorze (ścieżka przyrodnicza Kleniewo),
- Pomniki przyrody,
- Użytki ekologiczne
* obiekt "Emilcin" stanowi podmokłe łąki z licznymi zagłębieniami i oczkami wodnymi; występowanie zbiorowisk roślinnych: szuwarowych, wysokich turzyc, podmokłych łąk i pastwisk, bagiennych i wodnych; na podmokłych łąkach występują rzadkie gatunki ptaków: dziwonii, podróżniczka i dudka,
*"Łąki Komaszyckie" pow. 178 ha w Dolinie Chodelki i cieku spod Komaszyc Starych; występowanie ekosystemów łąkowych, torfowiskowych i bagiennych),
- Rejon jeziora Bartków Ług-Pomorze zamieniony w staw hodowlany (fragment cennego kompleksu leśno-stawowego; rozmaitość siedlisk i zbiorowisk roślinnych, duże bogactwo florystyczne),
- Rezerwaty przyrody:
*"Kluczkowice - Góry" pow. 50,6 ha,
*"Ćwiętalka - Niesołowice" pow. 472 ha,
*"Kluczkowice - Ośrodek", obszar 121 ha,
*"Zadole -Chruślina" pow. 216 ha,
*"Wandalin-Kręciszówka" obejmuje 107 ha,
- Tereny gminy Opole Lubelskie i gmin sąsiadujących tworzą jedno z największych w kraju zagłębi rolniczo-sadowniczych; specyficzny dla tego regionu jest wysoki udział produkcji owoców jagodowych: porzeczek, truskawek oraz nowoczesnych odmian malin; ekologiczne uprawy owoców dają doskonałe walory smakowe.

W Gminie Opole Lubelskie zapraszam też na:
Nałęczowska Kolejka Dojazdowa:
Proponowany przebieg trasy: Nałęczów - Wąwolnica (8 km), Nałęczów - Opole Lub. lub Poniatowa (34 km), Karczmiska - Opole Lub. lub Poniatowa (10 km), Karczmiska - Polanówka (5 km), Karczmiska - Wąwolnica (16 km) i Karczmiska - Nałęczów (24 km),
- Jedyny w Polsce pomnik UFO,
- Miłośnicy Wędkowania połowów ryb (z aktualną kartą wędkarską) mogą korzystać z licznie występujących stawów na rzece Chodelka. W Woli Rudzkiej Gospodarstwo Rybackie "Pustelnia" oferuje łowiska specjalne i komercyjne, pełne ryb. Można tu także zaopatrzyć się w świeżo odłowionego pstrąga z prywatnej hodowli,
- Kąpielisko w Opolu Lubelskim przy ul. Rybackiej oraz Staw Młyński w Kluczkowicach (przystosowany do pełnienia funkcji kąpieliska). Nad bezpieczeństwem wypoczywających, przy kąpielisku w Opolu Lubelskim, przez cały tydzień czuwają ratownicy wodni z WOPR, w godz. 10.00 - 18.0). Przy każdym kąpielisku jest możliwość rozegrania meczu w siatkówkę plażową. Zarówno w Opolu jak i w Kluczkowicach w pobliżu kąpielisk znajdują się punkty gastronomiczne.
- Ścieszki rowerowe,
- Kulturalne i tradycyjne obrzędy,
- Kraina Lessowych Wąwozów,

Nie da się krótko opisać tak wiele atrakcji jakie ma Gminy Opole Lubelskie, dlatego przedstawiam Państwu mapę atrakcji
 
W grubej przesyłce znalazłem:
- kalendarz potrójny na 2016 r. (superowy),
- informator,
- torba z materiału,
- 2 zestawy pocztówek to 8 w każdej,
- pocztówka,
- naklejka,
- 2 zapachy samochodowe,

Ósma i ostatnia przesyłka na dziś, mała ale dla mnie fajna od Starostwa Powiatowego w Kutnie - Powiat w Polsce (w północnej części województwa łódzkiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kutno.

Pięknymi zabytkami Powiatu są:
- Zamek w Oporowie, Ratusz w Kutnie, Sanktuarium Matki Bożej Głogowieckiej w Głowie, Kościół św.Marcina w Oparowie, Synagoga w Żychlinie, Kościół św. Piotra i Pawła w Żychlinie, Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie, Cmentarz żydowski w Żychlinie, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach, Kościół Bożego Ciała w Orłowie - Parcel, Kościół św. Floriana, Dwór w Mnichu w Mnichu - Ośrodek, Kościół św. Bartłomieja i Wojciecha w Kutnie, Pałac w Krośniewicach, Dwór w Skłótach, Synagoga w Kutnie, Dwór w Łaniętach, Dwór w Imielnie, Pałac w Malinie, Cmentarz żydowski w Kutnie, Dwór w Śleszynku, Andersówka w Krośnicach, Dwór w Żychlinie, Dwór w Młogoszynie, Pałac w Bedlnie, Dwór w Bielicach, Dwór w Śleszynie, Klasztor paulinów w Oparowie, Dwór w Głaznowie, Dwór w Kterach, Dwór w Strzegocinie, Kościół Wniebowzięcia NMP w Mnichu - Ośrodek, Dwór w Miłonicach, Dzwonnica przy kościele św. Piotra i Pawła w Żychlinie, Dwór w Łękach Kościelnych, Park zamkowy w Oparowie, Dwór w Zarębowie, Kościół św. Wawrzyńca w Kutnie, Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Pleckach Dąbrowych, Rezerwat Ostrowy-Bażantarnia, Kościół św. Marii Magdaleny w Łękach Kościelnych, Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Imielnie, Dwór w Krzyżanowie, Kościół Świętej Trójcy w Strzelce, Dwór w Podbórzu, Dworek Szomańskich w Kutnie, Rezerwat Dąbrowa Świetlista, Kościół ewangelicki w Kutnie, Pałac Gierałty w Kutnie, Dwór w Głogowej, Dwór w Miksztalu, Kościół Wniebowzięcia NMP w Łanięta, Dwór Brudzyńskich w Pniewie, Kościół św. Andrzeja w Kaszewie Kościelnym, Kościół św. Tomasza Apostoła w Grochowie, Dwór w Grochowie, Dwór w Leszczynku, Dwór w Głogowcu, Kościół św. Aleksandra w Śleszynie, Dom przy Kutnowskiej 2 w Krośniewicach, Dwór we Franciszkowie, Rezerwat Ostrowy w Nowej Wsi, Dwór w Dobrzelinie, Rezerwat Perna w Szuminie, Dwór Olsztyńskich w Kalinowie, Dwór w Niedrzewie Drugim, Pałac Treskowów w Strzelcach, Dwór w Woli Raciborowskiej, Park Miejski im. R. Traugutta w Kutnie, Dwór w Jankowicach, Pałac w Siemienicach, Dwór w Siemianowie, Dworek Modrzewiowy w Kutnie, Kościół św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Dąbrowicach, Kościół św. Jana Chrzciciela w Kutnie, Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Miłowicach, Kościół św. Floriana Męczennika w Bedlinie, Kościół św. Jadwigi Królowej w Kutnie, Kościół św. Andrzeja w Woli Pierowej, Kościół św. Michała Archanioła w Kutnie, Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Ostawach, Urząd Stanu Cywilnego w Kutnie, Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie, Pałac w Lesznie i Pałac w Byszewie.

Jak widać Powiat Kutnowski jest bogato obdarzony w miejsca które warto odwiedzić.
 
A w kopercie było:
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!  


4 komentarze:

 1. Dzisiaj też dostałam przesyłkę od Powiatu Kutnowskiego :)
  ...ale co to jest za radość przy takim prezencie od zespołu BOYS. Strasznię zazdroszczę, pisałam do Pana Marcina jakiś czas temu na portalu społecznościowym, jednak do dziś wiadomość nie została otczytana :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje a Pan Marcin podgląda mój Blog, jest na liście obserwujących mojego Bloga

   Usuń
  2. Kiedyś też na urodziny od zespołu Akcent dostałem Płytę

   Usuń
  3. Kurczę, ale szczęściarz :) Gratuluję! :D

   Usuń