środa, 28 października 2015

Środowa - 1 super przesyłka

Dziś mamy 28.10.2015r. wczoraj udało mi się zdobyć 1 pozytywa, 1 odpowiedz o wysłaniu do mnie zdjęcie z autografem i mail od mojej Fanki to znaczy mojego Bloga Marzeny - którą serdecznie pozdrawiam i dziękuje za kilka miłych słów. Miłe słowa to zawsze dla mnie pozytywny kopniak do dalszego zdobywania gadżetów i tworzenia nowych wpisów na Blogu DZIĘKUJE BARDZO.
A dziś kiedy wróciłem z miasta czekała na mnie gruba paczuszka, po otwarciu okazała się super - co było w niej ? od kogo ? to zapraszam na mój dzisiejszy wpis...

Pierwsza i ostatnia super przesyłka na dziś od Telewizji Kablowej Feniks (ul. Daszyńskiego 75, 59-900 Zgorzelec) http://feniksmedia.com/ i https://www.facebook.com/feniksmedia/ - Telewizja Kablowa Feniks to dostawca bogatej oferty telewizyjnej, taniego i szybkiego Internetu w tym radiowego oraz przystępnych dla każdego pakietów telefonicznych. Kablówka swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.

SERDECZNIE POLECAM Telewizję Kablową Feniks ponieważ jest to bardzo dobry dostawca multimedia przez kabel do twojego domu. W skomponowaniu oferty dla Klienta firma cały czas stara  się by docierała do jak najszerszego grona klientów, dlatego praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie. Usługi od Feniksa to: telewizja - bogata ilość kanałów oraz nowa jakość obrazu i dźwięku, Internet - dostępne szybkości 3,12,20,30,40,60 Mbit/s, Internet radiowy - pakiety: Eko 3 Mbit/s, Komfort 12 Mbit/s, Standard 20 Mbit/s i Plus 30 Mbit/s, Telefon z ofertą: 60 min. Kraj, 300 min. Święta, Rozgadany Kraj i Rozgadany Świat. Polecam do skorzystania z usług i zapoznania się z najnowszymi promocjami.

Telewizje Kablową Feniks - serdecznie pozdrawiam !!!
W super przesyłce było:
- torbo - plecak,
- skakanka (pierwsza w kolekcji skakanki jeszcze nigdy nie dostałem),
- podkładka po myszkę,
- notes,
- duża naklejka,
- 8 smyczek,
- 7 długopisów,
- 2 magnesy na lodówkę,
- 2 breloczki z wysuwanym sznurkiem,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze: