wtorek, 6 października 2015

Wtorkowa - 3 przesyłki (1 od kuriera i 2 od listonosza)

Dziś mamy 6.10.2015r. do moich drzwi zapukał kurier z jedną przesyłką i dziś też listonosz miał dla mnie 2 przesyłki, co było wewnątrz paczek to zapraszam na dzisiejszy mój wpis...

Pierwsza przesyłka kurierska od Kina Cinema3D (ul. Stefana Okrzei 31, 59-220 Legnica)
http://www.cinema3d.pl/ i https://www.facebook.com/KinoCinema3D/timeline - Obecnie najbardziej dynamicznie rozwijająca się sieć kin która powstała w 2010 roku. Pierwsze kino Cinema3D otwarte zostało w styczniu 2011 w Kłodzku w Galerii Twierdza Kłodzko. Kolejne kina powstały w Kaliszu, Świdnicy, Lesznie i Białej Podlaskiej.

Kino Cinema3D - Filmy i Rozrywka w Pełnym Wymiarze
SERDECZNIE POLECAM Kina Cinema3D ponieważ sieć kin prężnie się rozwija, wkrótce pojawi się w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Głogów i Tarnów. "Rozrywka w pełnym wymiarze" - to najważniejsza dewiza kina które wie czego oczekują widzowie i wie co zrobić aby Klienci chcieli do Kin Cinema3D wracać. Dobre i warte polecenia rodzinie i znajomym kino.
W paczce było:
- śmieszna lornetko podobne z kartonu do złożenia,
- 2 smyczki,
- długopis,
 
Druga przesyłka od firmy AkzoNobel https://www.akzonobel.com/pl/ - Jest to największy światowy producent farb i powłok oraz główny producent chemikaliów specjalistycznych. Zaopatruje przemysł i konsumentów na całym świecie w innowacyjne produkty. Portfolio obejmuje znane marki takie jak: Dulux i Sikkens, International i Eka.
 
SERDECZNIE POLECAM Firmę AkzoNobel ponieważ produkuje farby i powłoki oraz specjalistyczne chemikalia na wysokim poziomie. Dzięki dużej gamie kolorów każdy Klient z oferty wybierze dla siebie potrzebujący i najlepiej pasujący kolor. Farby firmy AkzoNobel idealnie współpracują z drewnem, metalem, odporna na promienie słoneczne i na niską temperaturę - każda farba gwarantuje swój kolor na długie lata.
W przesyłce było:
- 4 katalogi barw,

Trzecia ostatnia przesyłka na dzień dzisiejszy i według mnie najlepsza od firmy Jungheinirich Polska http://www.jungheinrich.pl/ i https://www.facebook.com/JungheinrichPolska?fref=ts - Światowy lider w produkcji wózków widłowych Jungheinrich, firma światowa która ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. W szybko zmieniającym się świecie i przy rosnących wymaganiach Klientów odnośnie jakości Firma oferuje rozwiązania przyszłości już dziś. W ten sposób jest zawsze o krok przez konkurencją.

Jungheinrich - Machines. Ideas. Solutions.
SERDECZNIE POLECAM Jungheinrich Polska ponieważ produkowane przez firmę wózki widłowe są konstruowane przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych z najlepszych materiałów. Najwyższa jakość produktu, światowe standardy, ergonomia i bezpieczeństwo to najważniejsze cechy Firmy które są wyposażone wszystkie produkty wyprodukowane przez Firmę Jungheinrich Polska.
W super przesyłce było:
- reklamówka (brak jej na zdjęciu, bo od razu znalazła właściciela),
- gruba notes karteczek na małej palecie,
- mały wózek widłowy - zabawka,
- 3 sztuki czyścików do ekranu telefonu,
- smyczka,
- list,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!  
 

4 komentarze:

 1. O faktycznie też masz bloczek na palecie :) Tylko masz do kompletu jeszcze widlaka ;) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mały wózek widłowy to świetna zabawka dla przyszłych kierowców tych prawdziwych dużych wózków!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak świetna zabawka, jak przeciągniesz go po podłodze do tyłu to nawet sam jeździ

   Usuń