wtorek, 27 października 2015

Wtorkowe - 2 przesyłki

Dziś 27.10.2015r. dziś w ten słoneczny dzień dostałem tylko jedną przesyłkę, ale około 15:00 dostałem drugą przesyłkę od kuriera. Od kogo były te przesyłki i co w nich było to zapraszam na dzisiejszy wpis 3,2,1 zaczynamy...

Pierwsza przesyłka od Pani Krystyny Łybackiej Poseł do Parlamentu Europejskiego (Biuro Poselskie - ul.Piekary 17 piętro 10A, 61-823 Poznań) http://www.lybacka.pl/.

Pani Krystyna Łybacka to polityk, doktor nauk matematycznych, Poseł na Sejm RP, Poseł do Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski - z ramienia partii Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD).
Wśród swojej pracy politycznej została odznaczona np.:Złotym Krzyżem Zasług, Złotą Odznaką ZNP, liczne odznaczenia regionalne. Za działalność na rzecz polsko-francuskiej wymiany parlamentarnej odznaczona przez prezydenta Chiraca. Wyróżniona przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego statuetką Hipolita dla Lidera Pracy Organicznej.
Pani Poseł interesuje się: literaturą, filozofią, teatrem i malarstwem. Lubi piesze wędrówki,

Krystyna Łybacka jest konsekwentna i życzliwa w działaniu, uparta optymistka, ceni prawdomówność, mądrość i uczciwość. Obca jest jej nienawiść i polityczna obłuda.
SERDECZNIE POZDRAWAM I ŻYCZĘ SUKCESÓW W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM :-)
A w przesyłce było:
- kamizelka odblaskowa XL,
- 2 długopisy,
- smyczka,
- notes,

Druga i ostatnia paczka kurierska na dziś od firmy STIGA http://www.stiga.pl/ i https://www.facebook.com/stigapolska/timeline - Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wymarzonych produktów dla twojego ogrodu takich jak: traktory ogrodowe, kosiarki ręczne, kosy i podcinarki, glebogryzarki, dmuchawy/odkurzacze, odśnieżarki, kosiarki spalinowe, urządzenia akumulatorowe, piły łańcuchowe, akcesoria glebogryzarki, rozdrabniacze, zamiatarki, kosiarki elektryczne, roboty Autoclip, sekatory, urządzenia wielofunkcyjne, wertykulatory oraz profesjonalne maszyny.

SERDECZNIE POLECAM Markę STIGA ponieważ jest to producent idealnych maszyn do pielęgnacji Twojego ogrodu. Celem firmy jest wyposażenie właścicieli ogrodów w pełną gamę urządzeń ułatwiających i uprzyjemniających im pracę. Dzięki produktom STIGA sprawisz że Twój ogród będzie najpiękniejszy w całej okolicy, ale także da Ci czas, byś się nim cieszyć ! Pracownicy firmy STIGA dbają o to aby w produktach oferowanych przez firmę było w 100% innowacyjnych technologii, doskonałej inżynierii oraz nowoczesnego designu oraz w konkurencyjnej cenie - to wszystko specjalnie dla Klienta.
W paczce było:
- koszulka L,
- czapka z daszkiem,
- gruby bloczek karteczek,
- 9 długopisów,
 
 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

6 komentarzy:

 1. U mnie dziś siedem przesyłek, czekam z cierpliwością na jutrzejszy dzień. Powodzenia jutro :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie też życzę powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu bloga i aby cię nie zdążyły chwilowe niepowodzenia

   Usuń
 2. Super gadzety w pierwszej chwili myslałem że to kamizelka od emila pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń