sobota, 19 grudnia 2015

Sobota z planowanymi zmianami od nowego roku 2016

Dziś jest 19.12.2015r. wyjątkowo w sobotę chciałbym opisać jakie zmiany planuje wprowadzić na moim Blogu od 18.01.2016r. Nowy rok to i nowe zmiany na Blogu.

Zaczynamy:
Wszystkie przesyłki/paczki które przyjdą po 18.01.2016r. będą opisywane ale adresy nadawców będą utajnione, ponieważ chciałbym zaoszczędzić nadawcom przesyłek góry podobnych próśb które dostaje dzięki reklamie na moim Blogu.
Istnieje też możliwość opisania przesyłki tak jak bywa to teraz, ale na odtajnienie nazwy firmy i reklamę musi na to wyrazić zgodę nadawca przesyłki.
Po staremu zostaną reklamowe przesyłki z Gmin/Miast/Powiatów - ponieważ uważam że wiele regionów Polski nie ma się czym wstydzić a właściwie mają się czym Pochwalić pięknem swojego regionu, więc zostawiam Gminy/Miasta/Powiaty po staremu.
Wszystkie paczki które przyjdą od dnia dzisiejszego do 15.01.2016r. zostaną opisywanie po staremu.

Wprowadzam takie zmiany bo mam na uwadze aby dużo osób nie ściągało ode mnie adresów przesyłek/paczek a sami poszperali w Google i na innych stronach poszukali sami adresów - to nie boli poszukać a daje satysfakcje że to JA znalazłem dobry adres i dostałem fajną przesyłkę.

Oczywiście jestem i będę otwarty na wymianę adresów oraz na współpracę na zasadzie wymiany adresami. Liczę na zrozumienie, komentowanie przesyłek/paczek oraz na odwiedzanie i podglądania moich wpisów, które pojawiają się tego samego dnia po otrzymaniu przesyłek.

Łukasz Stańczuk                               
Główny Administrator Bloga "Gadżety na dobry dzień"

11 komentarzy:

 1. Wielka szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie żadna szkoda !!! po prostu Anonimowy popracuj sam a zobaczysz że twoja praca zaowocuje w fajne gadżety.

   Usuń
  2. To ja chyba dołączę do Was od nowego roku. Po co się starać, jak i tak zgapią...

   Usuń
  3. Wymienić się adresami to zawsze można ale niektórzy nie chcą wysyłać gadzetów ponieważ boją się góry maili z podobnymi prośbami

   Usuń
  4. Masz rację. Jednak będę tak robił - może nawet od jutra.

   Usuń
 2. Tak, popieram wszyscy chcieli by mieć wszystko podane na tacy.Tym bardziej że ciężko o znalezienie dobrego adresu mailowego aby coś dostać. Nie wysilić się a dostać i jeszcze mieć pretensje że dostał coś innego lub nie dostał nic.
  Życzę dalszego powodzenia w zbiorach i z chęcią będę dalej wpadać na Twojego bloga :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie www.lubie-gadzety.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nikomu nie mówię że się nie wymienię adresami - wręcz przeciwnie zapraszam do kontakt. Tylko tak jak pisze Joanna z którą się zgadzam w 100% to każdy chciałby wszystko za FREE a to ile czasu zajmuje znalezienie fajnego adresu czy napisanie fajnej, miłej i serdecznej prośby. Wystarczy powysyłać kilka maili i na pewno się coś dostanie.
   Joanna dziękuje za twój wpis i obiecuje że na twojego bloga będę wpadał ;-)

   Usuń
 3. I bardzo dobrze zrobisz tym bardziej ze jestes chetny na wymiany. Ja osobiscie nie wysylam takich maili ale lubie bardzo Twoj blog bo wszystko jest ladnie i czytelnie i w ogole :) no i zeby nie bylo to nie ja pisalam pierwszy komentarz :)
  Pozdrawiam M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy M dziękuje za miłe słowa i za zrozumienie a na wymianę jestem zawsze chętny i na recenzowanie produktów

   Usuń