piątek, 26 czerwca 2015

Dziś jest 26.06.2015r. dobry dzień dla wszystkich uczniów bo Zakończenie Roku Szkolnego, a dla mnie dobry dzień bo udały mi się zakupy i listonosz hojnie nie odwiedził.
Pierwsza paczka od Nadleśnictwa Brzeziny w Kaletniku - Główny kompleks lasów nadleśnictwa obejmujący większość powierzchni leśnej obrębów: Brzeziny i Regny położony jest bezpośrednio na południe od Koluszek sięgając do miejscowości Zaosie i Niewiadów. Polecam wycieczki po lesie.
W paczce było:
- duża mapka,
- informator,
- długopis drewniany,
- notes i długopis drewniany,
- drewniany breloczek w kształcie liska,
- list,

Drugi list od Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej.
Powiat średzki – powiat w województwie wielkopolskim, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Środa Wielkopolska.
Pod nazwą powiat średzki funkcjonowała również jednostka administracyjna m.in. w okresie I Rzeczypospolitej (1791-1793), II Rzeczypospolitej (1919-1939) oraz w latach Polski Ludowej (1945-1975).
Serdecznie polecam do odwiedzenia Powiatu Średzkiego.
A w kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!! (szkoda tylko że przypinka uszkodziła się w czasie kiedy przesyłka wędrowała do mnie, ale od czego ma się sprawne ręce i dało się jakoś ją naprawić),
 
Trzecia przesyłka od Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Powiat nowotomyski - powiat w województwie wielkopolskim, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Nowy Tomyśl.
Powiat posiada: wiele szlaków turystycznych, piękną przyrodę, rezerwaty, agroturystykę i dużą bazę turystyczną. Zapraszam do odwiedzenia.
A w paczce było:
- mapa,
- długopis,
- żeton do wózka,
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!! (podobają mi się takie przypinki które mają Orła na połowie PIN-a :-)
 
Czwarta przesyłka od Galerii Victoria która mieści się w Wałbrzychu na ulicy 1-go Maja 64. Oferta Galerii jeżeli chodzi o sklepy wygląda bardzo dobrze, każdy znajdzie w niej sklep dla siebie. Galeria Victoria to nie tylko zakupy, ale też miejsce na dobry posiłek, obejrzenie premier filmowych na ekranie kina ale i też miejsce do spotkań z rodziną i ze znajomymi. Zapraszam na zakupy :-)
GALERIA VICTORIA MOJA-TWOJA-NASZA
A w paczce było:
- torba z materiału,
- długopis z pendrive 8 GB w środku,
- 2 smyczki,
- ładny breloczek,
- notes,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ???