środa, 1 lipca 2015

W ostatnim czasie wysyłam dużo próśb o gadżety reklamowo/promocyjne i dużo dostaje negatywnych odpowiedzi ale zdarza się też pozytywny oddźwięk od miłych osób które przesyłają fajne rzeczy oraz przypinki (PIN) do mojej kolekcji :-)
Dziś mamy 1.07.2015r. pół roku już za nami, lato jest i zbliżają się do nas upały, a do mnie dziś zapukał listonosz z czterema paczkami - a oto i one...
Pierwsza koperta od Starostwa Powiatowego w Brzezinach - zapraszam serdecznie do Brzezin, ładnego i obfitego w atrakcje przyrodnicze i zabytki Powiat :-)
A w kopercie było mało ale nie liczy się ilość tylko że coś jest:
- list,
- przypinka,
 
 
Druga paczka od Urzędu Miejskiego w Głuszycy - ładne i bogate w agroturystykę miasto które trzeba odwiedzić. Miasto Głuszyca - kraina tajemnic i przygód.
A w paczce było:
- ulotka,
- pocztówka, 


Trzecia paczka od Starostwa Powiatowego w Sokółce - Powiat bogaty jest w szlaki turystyczne Szlaki turystyczne. W Sokółce jest wiele atrakcji od obejrzenia np. zabytki/wiatraki/kapliczki, piękne parki i rezerwaty przyrody oraz pomniki przyrody. Serdecznie zapraszam przejezdnych do wstąpienia i odwiedzenia SOKÓŁKI.
A w paczce było:
- 2 mapy,
- 3 pocztówki,
- długopis,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

 
Czwarta paczka ostatnia i największa od Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria - warto zobaczyć w Górze Kalwarii między innymi zabytki takie jak: Kościół pw. Podwyższenia Krzyża (przecięcie ulic Kalwaryjskiej i Pijarskiej), Kościół parafialny (ul. bł. Ks. Sajny 2), Kaplica św. Antoniego (położona na tyłach kościoła parafialnego), Wieczernik na Mariankach, Ratusz (ul. 3 Maja 10), Dawne Kolegium Pijarów obecnie  Dom Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego (ul. Szpitalna 1), Dwór cadyka i Dom Modlitwy (ul. Dominikańska 10/12), Budynek dawnej synagogi (ul. Dominikańska) i Dwór cadyka i Dom Modlitwy (ul. Dominikańska 10/12).
SERDECZNIE ZAPRASZAM
A w paczce znalazłem:
- torbo/plecak,
- 2 mapki,
- informator,
- ulotka,
- karty "Bezpieczni i zdrowe odżywianie",
- breloczek,
- żeton do wózka,
- magnes na lodówkę,
- przypinka (PIN) w ładnym pudełku kolejna do kolekcji !!!


Zapraszam do komentowania moich wpisów :-)