czwartek, 3 września 2015

Czwartkowa - 1 paczka kurierska

Dziś jest 3.09.2015r. i dostałem tylko jedną przesyłkę, muszę przyznać że ostatnio dobra passa mnie opuściła - wczoraj jedna mała a dziś jedna duża kurierska, to nic będzie lepiej.
Pewnie jesteście ciekawi moi drodzy FANI co było w dzisiejszej paczce - dobrze rozumiem was i chciałbym wam ją przedstawić...

Pierwsza i ostatnia na dziś paczka kurierska od Murator Projekty http://projekty.muratordom.pl/ i https://www.facebook.com/ProjektyMurator - Firma dobrze znana na rynku, zajmująca się projektowaniem domów i budynków usługowych, garaży, budynków magazynowych i rolniczych jak i budynków przeznaczonych pod agroturystykę. Projekty wykonują projektanci którzy są na bieżąco w dzisiejszych trendach i tworzą budynki które z pewnością urzekną każdą klienta.

Kolekcja Muratora to ponad 1400 projektów o różnorodnej funkcji i stylu. Co roku jest wprowadzanych kilkadziesiąt NOWOŚCI, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby, gusty i oczekiwania Klientów. Chcąc zagwarantować różnorodność architektury, rozwiązań funkcjonalnych, a także detali i charakterystycznych elementów współpracujemy z ponad 70 architektami z całej Polski. Każdy autor wprowadza do Kolekcji swój indywidualny styl.

SERDECZNIE POLECAM Projekty Murator ponieważ jest to firma która po za wyjątkowymi projektami oferuje pomoc przy załatwianiu formalności związanymi  z uzyskaniem pozwolenia na budowę. m.in.: adaptację zakupionego projektu do warunków lokalnych z wrysowaniem na mapę do celów projektowych, uzgodnień, projektów przyłączy itp. Projekty są wysyłane bezpłatnie do klienta a w podziękowaniu za wybór Projektu Murator  firma jako w prezencie oferuje: uproszczony ślepy kosztorys, projekt domku dla dzieci, projekt altany, poręczną teczkę wraz z kompendium wiedzy dla budujących, elegancki segregator na dokumentację projektową i magnetyczną zakładkę do książki.

A w paczce było:
- 2 katalogi,
- koszulka odblaskowa (dobra na budowę),
- 3 torby,
- 2 zestawy puzzli.
- 9 zakładek z magnesem,
- 4 breloczki odblaskowe,
- 9 balonów,
- 4 opaski odblaskowe,
- 6 długopisów,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!