wtorek, 6 października 2015

Wtorkowa - 3 przesyłki (1 od kuriera i 2 od listonosza)

Dziś mamy 6.10.2015r. do moich drzwi zapukał kurier z jedną przesyłką i dziś też listonosz miał dla mnie 2 przesyłki, co było wewnątrz paczek to zapraszam na dzisiejszy mój wpis...

Pierwsza przesyłka kurierska od Kina Cinema3D (ul. Stefana Okrzei 31, 59-220 Legnica)
http://www.cinema3d.pl/ i https://www.facebook.com/KinoCinema3D/timeline - Obecnie najbardziej dynamicznie rozwijająca się sieć kin która powstała w 2010 roku. Pierwsze kino Cinema3D otwarte zostało w styczniu 2011 w Kłodzku w Galerii Twierdza Kłodzko. Kolejne kina powstały w Kaliszu, Świdnicy, Lesznie i Białej Podlaskiej.

Kino Cinema3D - Filmy i Rozrywka w Pełnym Wymiarze
SERDECZNIE POLECAM Kina Cinema3D ponieważ sieć kin prężnie się rozwija, wkrótce pojawi się w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Głogów i Tarnów. "Rozrywka w pełnym wymiarze" - to najważniejsza dewiza kina które wie czego oczekują widzowie i wie co zrobić aby Klienci chcieli do Kin Cinema3D wracać. Dobre i warte polecenia rodzinie i znajomym kino.
W paczce było:
- śmieszna lornetko podobne z kartonu do złożenia,
- 2 smyczki,
- długopis,
 
Druga przesyłka od firmy AkzoNobel https://www.akzonobel.com/pl/ - Jest to największy światowy producent farb i powłok oraz główny producent chemikaliów specjalistycznych. Zaopatruje przemysł i konsumentów na całym świecie w innowacyjne produkty. Portfolio obejmuje znane marki takie jak: Dulux i Sikkens, International i Eka.
 
SERDECZNIE POLECAM Firmę AkzoNobel ponieważ produkuje farby i powłoki oraz specjalistyczne chemikalia na wysokim poziomie. Dzięki dużej gamie kolorów każdy Klient z oferty wybierze dla siebie potrzebujący i najlepiej pasujący kolor. Farby firmy AkzoNobel idealnie współpracują z drewnem, metalem, odporna na promienie słoneczne i na niską temperaturę - każda farba gwarantuje swój kolor na długie lata.
W przesyłce było:
- 4 katalogi barw,

Trzecia ostatnia przesyłka na dzień dzisiejszy i według mnie najlepsza od firmy Jungheinirich Polska http://www.jungheinrich.pl/ i https://www.facebook.com/JungheinrichPolska?fref=ts - Światowy lider w produkcji wózków widłowych Jungheinrich, firma światowa która ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. W szybko zmieniającym się świecie i przy rosnących wymaganiach Klientów odnośnie jakości Firma oferuje rozwiązania przyszłości już dziś. W ten sposób jest zawsze o krok przez konkurencją.

Jungheinrich - Machines. Ideas. Solutions.
SERDECZNIE POLECAM Jungheinrich Polska ponieważ produkowane przez firmę wózki widłowe są konstruowane przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych z najlepszych materiałów. Najwyższa jakość produktu, światowe standardy, ergonomia i bezpieczeństwo to najważniejsze cechy Firmy które są wyposażone wszystkie produkty wyprodukowane przez Firmę Jungheinrich Polska.
W super przesyłce było:
- reklamówka (brak jej na zdjęciu, bo od razu znalazła właściciela),
- gruba notes karteczek na małej palecie,
- mały wózek widłowy - zabawka,
- 3 sztuki czyścików do ekranu telefonu,
- smyczka,
- list,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!