niedziela, 11 października 2015

Niedzielny - wpis wyborczy

Dziś 11.10.2015r. wyjątkowo w niedziele chciałbym wam moi drodzy Czytelnicy i Fani napisać o jednej rzeczy która mi się przydarzyła.

Jak wszyscy wiemy 25 października mamy wybory do Parlamentu Sejm/Senat. Sztaby wyborcze obficie reklamują swoje partie i kandydatów na różnorodne spoty, plakaty itp.
Ja dziś wracając do domu z kościoła otrzymałem fajny gadżet wyborczy, mowa o małej paczce zapałek z reklamą wyborczą Pana Daniela Milewskiego kandydata na posła w okręgu siedlecko - ostrołęckim z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Co do gadżetu to jeszcze w czasie jakiejkolwiek kampanii wyborczej się z takim nie spotkałem i uważam że lepiej reklamować kandydatów na posła/senatora gadżetami które mogą się przydać np. paczka zapałek, kalendarz, smyczka, długopis, ołówek itp. niż ulotki które sami wiemy co się z nimi stanie po wyborach.

Panu Danielowi Milewskiemu serdecznie życzę dobrego wyniku w wyborach. Ponieważ jest to osoba młoda, dobrze wykształcona, z głową pełną pomysłów oraz z sercem do walki o wartości w polityce która nie boi się ciężkiej pracy - po prostu to świeża krew w polityce.
Na Pana Daniela Milewskiego można zagłosować w okręgu 18 siedlecko/ostrołęckim, lista nr 1 Prawo i Sprawiedliwość, miejsce 24 - ostatnie na liście.